Şimdi Ara

Teknosa Satılık Hediye Çeki 500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Elektronik #Teknosa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknosa ve teknosa.com da 06/2020 ye kadar geçerli alt limitsiz 499 TL hediye çeki 460 TL den satılıktır. Ankara içi elden teslim edilir. Ankara hariç olan illerde resim veya kargo ile gönderilir.

Çek kullanıldı. Konuyu silemediğim için kaldı burada. Bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangdk -- 27 Kasım 2019; 20:8:35 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• HOCAM 300 TL VEREYIM PEŞİN ŞİMDİ ANAKRA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyas_52

HOCAM 300 TL VEREYIM PEŞİN ŞİMDİ ANAKRA
    Teşekkürler beyfendi. O kadar düşük fiyata satacağıma kendim kullanırım. İyi forumlar.

• 24 tl icin 30 tl.masraf yapip cek mi alinir kardesim? Yillardirr su forumdayim ilk defa bi ilanin altina negatif yorum yaziiyorum. E dayanammadim. Yok artik. 24. Tl icin elaleme mi yallvarilir sat bana diye. Neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 tl için 12 tl kargo yapılacak:))) 12 tl super avantaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• gideri 375

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junex

24 tl icin 30 tl.masraf yapip cek mi alinir kardesim? Yillardirr su forumdayim ilk defa bi ilanin altina negatif yorum yaziiyorum. E dayanammadim. Yok artik. 24. Tl icin elaleme mi yallvarilir sat bana diye. Neyse.
    Hocam 475 yazdım ama son fiyat sordun mu bana da kötü yorum yapıyorsun hoş bir şey değil. Kimseye yalvarın da demedik sonuçta bu çek bana havadan düşmedi. 499 tl ye bir ürün aldım geri vermek zorunda kalınca bana para iadesi değil hediye çeki verdiler. Bir de hemşerimişsin üzüldüm valla.
    Herkes satmak istediği ürünün fiyatını belirlemekte özgürdür.
    Bu 500 TL lik hediye çeki sizin olsa satmak zorunda kalsanız siz kaç tl ye satardınız acaba 375 TL yazan beyfendi. Gerçekten sizin miş gibi düşünün ama öylesine ben 375 e verirdim yazmayın. Bekara karı boşamak kolay derler ya o hesap olmasın.
    Hediye çeki ortada fiyat sorana özel mesaj kısmından cevap veriyorum zaten, herkesin kendi kalbi dışına yansıttığı kadar temizdir.
    Sürçü lisan ettiysem affola.
    Hayırlı cumalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangdk -- 9 Ağustos 2019; 14:27:56 >

• 1000 TL lik hediye çeki 900 lira son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 TL TEKNOSA ÇEKİ 9500TL VERİLİR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.