Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
17
Favori
18.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaptık 397'den sonunda. geçen sene n11'den çek-kupon kullanıp aynı paketi en düşük 488'e alabilmiştim. yalnız şimdi teknosadan alırken mağazadan teslimatı seçtiğim halde 15 liralık indirimi yapmadı. ben de ücretsiz kargoyu seçtim.
  • Dun teslim aldim bu gun kurulum Yapildi. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Şampiyonlar, çocuk ve sporsever ek seçtim. Bu sporsever ek in esprisi ne ? Bundesliga vs. Naklen izleyebilecek miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çanağı da ücretsiz kurdular bilginize... sadece 30tl aktivasyon ödedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydins

öncelikle haber veren arkadaşa teşekkürler. uygun fiyata aldık gerçekten.ben de 3 kasım da bitecek olan taahhütümü eski üyelik üzerinden devam ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım, arkadaşa anlattım şifremi aldı sonra dediki üyeliğinize 761 tl indirim tanımlandı bu şifre ile. ben de bunun yeni üyelik şifresi olduğunu indirim kodu falan satın almadığımı söyledim, sonra takım lideri olduğunu söyleyen caner isimli bir şahısla görüştüm o da bu işlemi geri alamayacağını aylık ödemeler bu indirimi geçerse fatura kesileceğini, başka bir şikayet merciinin de olmadığını söyledi. akşam akşam şok geçirdim resmen bu kadar ilgisiz bilgisiz m.h. olabilir mi? şikayet formu yazıp yolladım bakalım ne olacak.

Bugün aynısı söylendi bana da

761 tl indirim yapicaz dedi

Ee dedim sonra..

Muhasebesel olarak yeni müşteri indirimi falan dedi.

Sadede gel dedim ben de,

Şampiyonlar paketi,belgesel,cizgi film tamamdir dedi

Uste 95 tl alacaklisiniz ,seneye Kasımda yeni teklifden dusulecek dedi

Yazin 2 ay lig TV maclari dondurursam daha da artacakmiş alacak bakiyem..

Plus kutu vardı o da devam etsin diye rica ettim

Ok dedi

Sonra cebime mesaj geldi,aboneliginiz devam etmektedir diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 27 Ekim 2016; 20:53:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ZAM GELİRSE O ZAMAN NE OLACAK BENCE BU İŞ YAŞ HAYIRLISI
    FATURALARIMI İNCELEDEĞİMDE GEÇİKME BEDELİ GÖRÜYORUM. NASIL OLUYOR ANLAMADIM. OTOMATİK ÖDEMEDE HİÇ BU ZAMANA KADAR GEÇİKME OLMADI.
    TOPLAM FATURA 70 DEDİLER BAZI AYLAR 75 GELDİ AYLIK 70 DESENİZ TOTAL DA 840 YAPAR BAYA Bİ KARIŞIK DURUM HAYIRLISI DİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akurttr -- 28 Ekim 2016; 0:26:56 >
  • tahahutünün bitmesine daha çok olup da bu paketi ekletebilen var mı? Mayısta tahahütü bitecek bir abonelik var onun için de alsam mı diye düşünüyorum. Tahahüt bozma cezası öder miyim?
  • Tahahütünüz ne zaman bitiyordu normalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Tahahütünüz ne zaman bitiyordu normalde?

02 kasim ve 02 aralik

• bugun arayıp sinema paketini ekletmek istedim 162 TL dediler tamam deyince yok size olmaz cunku indirim almısısnız diyorlar bu gerçekten böylemi yoksa müsteri temsilcisimi isi bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

öncelikle haber veren arkadaşa teşekkürler. uygun fiyata aldık gerçekten.ben de 3 kasım da bitecek olan taahhütümü eski üyelik üzerinden devam ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım, arkadaşa anlattım şifremi aldı sonra dediki üyeliğinize 761 tl indirim tanımlandı bu şifre ile. ben de bunun yeni üyelik şifresi olduğunu indirim kodu falan satın almadığımı söyledim, sonra takım lideri olduğunu söyleyen caner isimli bir şahısla görüştüm o da bu işlemi geri alamayacağını aylık ödemeler bu indirimi geçerse fatura kesileceğini, başka bir şikayet merciinin de olmadığını söyledi. akşam akşam şok geçirdim resmen bu kadar ilgisiz bilgisiz m.h. olabilir mi? şikayet formu yazıp yolladım bakalım ne olacak.

Ee dedim sonra..

Sadede gel dedim ben de,

Ok dedi

Su an toplam paket yıllık ne kadar?

• Arkadaşlar kurulum konusunda cok fazla sayida mesaj geliyo kurulum tamamen ücretsiz musteri hizmetlerindende teyit edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Ee dedim sonra..

Sadede gel dedim ben de,

Ok dedi

Su an toplam paket yıllık ne kadar?

397 tl

Her ay Sıfır fatura gelecek

Kontrol için daha iyi..

• Kurulum için geldi arkadaşlar ancak kutudan çıkan şifre geçersiz hatası aldık, dolayısıyla kurulum yapılamadı.
    Teknosadan geri dönüşe göre olay çözülecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grish -- 28 Ekim 2016; 20:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grish

Kurulum için geldi arkadaşlar ancak kutudan çıkan şifre geçersiz hatası aldık, dolayısıyla kurulum yapılamadı.
    Teknosadan geri dönüşe göre olay çözülecek.

Bunu bize sen söyleyeceksin ..

• 397 tl devam ediyor

• Mantıklı düşününce sıcak fırsat olmadığı ortaya çıkıyor

• radko kullanıcısına yanıt
    397 TL'lik fiyattan bahsediyorsanız, anlayamadım.

Şampiyonlar + HD için daha iyi bir fırsat var mı? Sıcaklığın seviyesi tartışılabilir ama sonuçta sıcak...

Katılmayabilirsiniz, şahsi fikrimdir.

Edit : Forum yazılımı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet OK -- 29 Ekim 2016; 16:28:19 >
  • Mehmet OK M kullanıcısına yanıt
    malum bu sezon için 57 tl yapıyor aylık,digitürk standart lig tv paketide 62 tl zaten yani 5 lira aylık kár ediliyor,benim için fırsat olmaktan çıkıyor.

• Hatta 55 tl'ye bile paket mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 29 Ekim 2016; 16:13:52 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.