Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
17
Favori
18.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa Carrefour Teknosa'dan dün mağaza teslim aldığım 2 kutunun üyeliğini bugün bana ve babama açtırdım.
    Sıkıntısız izliyorum.
    Bilgi veren herkese teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

quote:

dün akşam sorunsuz şekilde mağazadan teslim aldım. akşam saaatlerinde arayıp kaydımı yaptırdım ve bu akşam için randevu verdiler. Kurulum bu akşam gerçekleşecek

Kurulum için teknik servis elemanı geldi ama çanak olmadığı için kurulumu yapamadı. Sağolsun arkadaş yardımcı oldu çanak ücretsizmiş zaten ama yerde olmadığı için ondanda faydalanamadık. Giriş katta oturmanın zararlarını tekrar görmüş oldum. Şimdi önümde üç tane seçenek var birincisi çatıya demir attırıp çanağı oraya kurdurtmak ki sağlam olmayacak bence rüzgarda tv izleyemeyiz. İkincisi türksatta geçiş varmı onu sormak eulsat işkence gibi duruyor. Üçüncüde iade etmek olacak

ben media markt kampanyası ile almıştım eutelsat üyeliği 1 yıllık türksattaki lig tv de açıyordu eutelsat üyelikleri türksattanda izleniyor sıkıntısız .

• quote:

Orijinalden alıntı: nesbar

quote:

quote:

dün akşam sorunsuz şekilde mağazadan teslim aldım. akşam saaatlerinde arayıp kaydımı yaptırdım ve bu akşam için randevu verdiler. Kurulum bu akşam gerçekleşecek

Kurulum için teknik servis elemanı geldi ama çanak olmadığı için kurulumu yapamadı. Sağolsun arkadaş yardımcı oldu çanak ücretsizmiş zaten ama yerde olmadığı için ondanda faydalanamadık. Giriş katta oturmanın zararlarını tekrar görmüş oldum. Şimdi önümde üç tane seçenek var birincisi çatıya demir attırıp çanağı oraya kurdurtmak ki sağlam olmayacak bence rüzgarda tv izleyemeyiz. İkincisi türksatta geçiş varmı onu sormak eulsat işkence gibi duruyor. Üçüncüde iade etmek olacak

ben media markt kampanyası ile almıştım eutelsat üyeliği 1 yıllık türksattaki lig tv de açıyordu eutelsat üyelikleri türksattanda izleniyor sıkıntısız .

Eminmisiniz hocam arkadaş kurulum için geldi evdeki kabloya taktı cihazı deneme amaçlı ama olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nesbar

quote:

quote:

Eminmisiniz hocam arkadaş kurulum için geldi evdeki kabloya taktı cihazı deneme amaçlı ama olmadı

ben de eutelsat hd kullanıyorum. geçen sene turksatta hd yayın izleyebiliyordum sorunsuz ama bu sene turksattan sd yayın veriyorlar paketiniz hd olsa bile. ve her çanaktan almıyor yayını. cihazı çok farklı yerlerde denedim ama çok sıkıntı yaşadım turksatta.

• Paketi kaçırdık ama yayın ihalesine kadar tekrar bir kampanya yapacaklarını düşünüyorum. bekleyelim bakalım
  • Cihaz dün itibariyle geldi kurulum yapıldı. Aktivasyon ücreti almadam da gitti 😊 ha ne mi yaptim.hicbisekilde. sesimi cikarmadim bakayım isteyecekmı diye. Öylece gitti. Tesekkurler Prof.

• quote:

Orijinalden alıntı: redsock

Cihaz dün itibariyle geldi kurulum yapıldı. Aktivasyon ücreti almadam da gitti 😊 ha ne mi yaptim.hicbisekilde. sesimi cikarmadim bakayım isteyecekmı diye. Öylece gitti. Tesekkurler Prof.

Hocam eutelsat mı? Hangi cihazı verdiler size?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realjackal

Bursa Carrefour Teknosa'dan dün mağaza teslim aldığım 2 kutunun üyeliğini bugün bana ve babama açtırdım.
    Sıkıntısız izliyorum.
    Bilgi veren herkese teşekkür ediyorum.

Yeni kurulum veya eski üyelik devamından hangisi ile açtırdınız üyeliğinizi. Biraz açıklarmısınız.
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Eutalsat. Humax cihaz verdiler

• Onceki sayfalardaki mesajim dikkatli okunmamis sanirim , tane tane dikkatlice okursaniz ayni sorulari sormazsiniz .Fakat orada tam deginemedigim bazi mevzular konusulmus

Oncelikle her ne kadar yaptim denen kisiye yalancisin diyecek haddim olmasa da , yeni acilan uyeliklerde aktivasyon bedeli alinmamasi soz konusu degil ,kesinlikle alinir.

Fakat mevcut uyeliklere sure uzatimi seklinde yapilmasi surecinde bir aktivasyon odenmiyor ,ki zaten aktivasyon ucretini odemeniz icin yeni uyelik acilmasi lazim. Ayni seyi tersten anlatmis oluyorum

Bir baska deyisle , telefonda "iyi 30 lira aktivasyonu alin beni ugrastirmayin bile deseniz alamazlar .."

Diger bir husus , indirim tanimlanmasina sok geciren biri vardi bu sayfada , bilgi dogrudur , indirim tanimlaniyor zaten bu sifreler ile , oradaki rakam da taahhutlu olarak bugun o uyeligi aldiginda ne odeyecektiysen , her faturada mali mevzuat geregi once aylik olarak faturalandiriliyor , sonra 761 liradan eksilte eksilte indirim yapiliyor. Eger ek ucret gerektirecek ,salon filmi , spor extra gibi seyler alindiysa bunlar elbette aylik olarak faturalandiriliyor

Diger bir konu , tum maclari kapsayacak sekilde 10 TL ye aboneligin genisletilmesi . Bunun bazi musteri hizmetleri yetkilisince bilinmemesini anliyorum. Bana da olmustu , fakat sonucunda her defasinda 10 TL fark odeyerek tum maclara genislettim uyeligi . Bu konuda sorun yasamazsiniz , bilmeyenlere denk gelince sifirdan tum maclarla ilgili fiyatlari soylerler , itibar etmeyin .

Son olarak , ileri donemde uyeligi bitecek kisiler erkenden uzatmasinlar , sebebi su , zaten cok karisik bir islem geliyor musteri hizmetlerindekilere , mevcut haklariniz bitince uyeligi uzatma girisiminde bulunun , neden derseniz , taahhut baslangicinizi , mevcutta 1 aylik mesela super lig tum maclar farkinizi kaybedebilirsiniz

Zaten bu son dedigim sadece aralikta uyeligi bitecekler icin , muhtemelen ocakta da kullanilir bu sifreler ama garanti veremem . Kasimda bitecekler zaten simdiden uzatsinlar , aralikta bitecekler (ki biri de benim) , bu islemi kasim sonunda yapsinlar (bu benim tavsiyemdir ,herkes ozgurdur)

Sonuc olarak bu sifreleri zamaninda alanlar asla pisman olmazlar, cok ucuza izlerler , senelerdir boyle yapiyorum

Bir de ipucu , bu tip uyeliklerin uzerine alinacak film , spor extra gibi seyleri aylik taahhutlu odemeyin , cunku zaten 1 sene bu sifrelerle taaahutlusunuz , senelik odeyin daha az odersiniz . (Fakat kimisi yaz aylarinda spor extrami dusurur sonra yine eklerim ugrasirim derse onu bilemem ,takip edenler oyle de yapabilirler)

Spor extraya gecen sifreli uzatimimda senelik 170 TL odemistim senelik . 14 liraya geliyor , daha ucuz olur mu bilemiyorum , super lig farki da 10 TL

Boylece spor anlaminda full bir uyelik deniz bank bonusu ile indirim alabilmis olanlar icin yaklasik 600 liraya denk gelir , aylik da 50 TL olmus olur

• ben vermedim hocam. Ha unutmuş olamazlar mı olabilir. yüksek ihtimal hem de.
  • avcı001 kullanıcısına yanıt
    mevcutta üyeliğim 3 kasımda bitecekti. iptal faxı çektim ve iptal edeceğim.
    yeni üyelik açtırdım. eski üyeliğime tanımlama falan uğraşamam bunlar bunu beceremez dedim kendimce.
  • Teknosadan 382 liraya aldim üyeliği bugün de aktivasyon ve kurulumu yaptilar.

Konyadaki servis canak anten ile kablo parasi isteyince kafayı yedim müşteri hizmetlerini aradım oyle bir ücret yok demesine rağmen servis inatla para istedi. Bende fircayi kaydim. 5dk sonra aradılar ucret istemekten vazgeçtiler. Hakkınızı savunun arkadaşlar.

İsteyen arkadaslara elimde bir sifre daha var 450 liraya verebilirim.

Anadolu takımları icin aylik 20 lira istediler. 10 liraya nasıl alınabiliyor yardımcı olur musunuz? Saygılar.

• Biraz önce digitürk müşteri hizmetleri ile görüşerek 1 yıl peşin ödemeli (banka 9 taksit yapıyor yapı kredi world) 180 tl ile spor ekstra paketini de eklettim. kanallar açıldı hemen.
    Ayrıca 5 büyüklerin maçlarını tüm maçlar açık hale getirmek istedim ama maalesef bunu yapamayacaklarını dile getirdiler.
    Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realjackal -- 26 Ekim 2016; 17:12:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydins

öncelikle haber veren arkadaşa teşekkürler. uygun fiyata aldık gerçekten.ben de 3 kasım da bitecek olan taahhütümü eski üyelik üzerinden devam ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım, arkadaşa anlattım şifremi aldı sonra dediki üyeliğinize 761 tl indirim tanımlandı bu şifre ile. ben de bunun yeni üyelik şifresi olduğunu indirim kodu falan satın almadığımı söyledim, sonra takım lideri olduğunu söyleyen caner isimli bir şahısla görüştüm o da bu işlemi geri alamayacağını aylık ödemeler bu indirimi geçerse fatura kesileceğini, başka bir şikayet merciinin de olmadığını söyledi. akşam akşam şok geçirdim resmen bu kadar ilgisiz bilgisiz m.h. olabilir mi? şikayet formu yazıp yolladım bakalım ne olacak.

yazdığım şikayet üzerine bu sabah beni aradılar. sağolsun arayan kişi konuya hakimdi ve sorunu çözdü. ayrıca kutu ve kumandamın eskidiğini söyledim onları da servis gelip ücretsiz olarak değiştirecek. sonuç olarak hakkınızı arayın diyorum herkese farklı muamele yapılıyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Orijinalden alıntı: ermano_jr

Bende 2 gün önce aradım bugün dönüş yaptılar . Eski üyeliğine eklemek için . Fakat Digitürk şifrenin daha önceden kullanılan bir şifre olduğunu teknosadan Yen'i şifre istememi söyledi. Teknosayi aradım kadın böyle bir kampanya suanda yok . Seri sonu ürün almışsınız dedi. Bende o zaman siz dolandiricimisiniz bana olmayan birşeyi satıyorsunuz dedim . Yok falan filan . Kayıt oluşturdu. buna benzer bisey basına gelen var mi?

Aha kampanyanın ilk gazisi çıktı.geçmiş olsun. Umarım çözülür,malum teknosa ülkenin en güvensiz şirketi

Problemsiz bugün direk eski üyeliğimi 1 sene uzattılar.

• bu paketi aldım kurulum için gelen ekip çoklayıcı parası istedi 4lü varmış boş yer yokmuş diye 60 tl aldı.aktivasyon ücretini almadı.5 dk sonra geri geldi almak için.8li çoklayıcı 60 tl edermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Teknosadan 382 liraya aldim üyeliği bugün de aktivasyon ve kurulumu yaptilar.

Konyadaki servis canak anten ile kablo parasi isteyince kafayı yedim müşteri hizmetlerini aradım oyle bir ücret yok demesine rağmen servis inatla para istedi. Bende fircayi kaydim. 5dk sonra aradılar ucret istemekten vazgeçtiler. Hakkınızı savunun arkadaşlar.

İsteyen arkadaslara elimde bir sifre daha var 450 liraya verebilirim.

Anadolu takımları icin aylik 20 lira istediler. 10 liraya nasıl alınabiliyor yardımcı olur musunuz? Saygılar.

Benim elimdede bir şifre var 533 TL verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 26 Ekim 2016; 19:20:50 >

• Bu ligtv dudak-ses senkron sorununun çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realjackal

Biraz önce digitürk müşteri hizmetleri ile görüşerek 1 yıl peşin ödemeli (banka 9 taksit yapıyor yapı kredi world) 180 tl ile spor ekstra paketini de eklettim. kanallar açıldı hemen.
    Ayrıca 5 büyüklerin maçlarını tüm maçlar açık hale getirmek istedim ama maalesef bunu yapamayacaklarını dile getirdiler.
    Bilginize.

Merhaba hocam.bende aradım spor ekstra için peşin 180 TL miş ancak 3 ağustosa kadar kapsıyor yıllık değil dediler.Sizde sure durumu nedir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.