Şimdi Ara

Teknosa Preo P1 akıllı telefon inceleme videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdi bey bu kıytırık tlfnu bile incelediniz Turkcell'in tlfnunu incelediniz neden vodafonun tlfnunu incelemiyorsunuz??

• Bu nedir Allah aşkına? Pazarda kiloyla satsalar alınmaz bu telefon. Donanım Haberin artık bir kalite standardı olmalı, her gönderilen çöpü incelemek zorunda mı?

• 499TL den satisa sunulsa iyi satabilirdi.

• 400-450 tl arası satılma imkanı vardı bu fiyata imkansız.
  • Telefonun ismi sabri gibi fiyati ronaldo bu nasil bir kaziklama prensibi

• bunu alacağına git 8310 al

• çinde bunların alayını 100 dolara satıyorlar.
  • 750 lira
  • kısaca cöp

• Çöplerin alası

• Teknoçöp

• Vestel yaparda teknosa yapamazmi sonuçta zte sen cok yaşa.... Keşke birazdaha ciddi cihazlar yatırsalar ama az verip çok kazanicaklarya... Şöyle arkasina teknosa şubeleri iletişim bilgileri vs yazsalarmış cok bos kalmis teknosa ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 9 Ağustos 2015; 20:58:36 >
  • Teknosadan hiçbişey almayın herhangi bir durumda ürünün arkasında dururlar diye, kurumsal firma diye gittik General Mobile 4G aldık cihaz 2 gün sonra arıza çıkardı götürdük ilgilenme 0 değişim yok 2 günlük cihazı 3 hafta serviste tuttular.Asla ama asla teknosadan hiçbişey almam.1 ay önce alınan cihaz 3 kere servise gitti resmen nefret ettim soğudum nalet olsun.Cihazın hala hiçbir sorunu giderilmemiş.Paramızla rezil olduk.

• Böyle çakma yerli telefon satan tüm firmalar boykot edilmeli.
  • Ülkemiz de kandıralacak insan çok bunu da alan olur.

Yıl 2015 qualcom 820 tanıtıyor sen sözde türkiyenin en net K teknoloji tedarik firması getirdiğin 750 tl lik telefona 1gb ram 8gb hafıza 410 işlemci koyuyorsun.
    Kamera da Allah bilir interpolarated dır.

100 dolar olan THL t6 Pro dan hiç farkı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fondaki müziğin adını bilen varmı arkadaşlar?
  • Bu telefona kimse bu parayı vermez ama teknosa mobili cazip kılmak getirilmiş bir model gibi

• 1gb ram ve 8gb hafızayı duyunca kapattım yorumları okudum iyiki kapatmışım hele ki fiyatın 750 olduğunu öğrenince kesinlikle zaman kaybı. İncelemeye bile deymez

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

fondaki müziğin adını bilen varmı arkadaşlar?

Dejans - Missing you

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

fondaki müziğin adını bilen varmı arkadaşlar?

Dejans - Missing You

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.