Şimdi Ara

Teknosa PARASINI VERDİĞİM ÜRÜNÜ GÖNDERMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar 25.06.2016 tarihinde teknosa.com sitesinden aldığım telefonu göndermiyorlar.adam akıllıbir muhattab bulamadım mail ve telefon ile sonuc bulamadım bir sevdiğim dostumun doğum gününe yetişmesi lazımdı.lütlen yardım edin teknosa dan şıkayetciyim ama ne yapmalıyım. Teknosa PARASINI VERDİĞİM ÜRÜNÜ GÖNDERMİYOR

• Teslim tarihini önceden vermişler miydi? Sıkıntı yok gibi duruyor şu an, kargolar gecikebilir bu aralar, bayram yaklaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teslim tarihi 1 ila 3 gün dediler.ama asıl korktuğum teknosa hakkında cok sikayet var bu konuda ürünüm bayrama sonraya kalırsa rezil olurum
  • Cumartesi vermişsiniz siparişi, pazartesiden itibaren süre başlasa bugün size gelmiş olması lazımdı, geç kalmış gerçekten. Teknosayı arayın bence, bu durumu izah edin 3 iş günü içinde gelmediğini söyleyin, acele olduğunu söyleyin. Aklıma başka birşey gelmiyor yapabilecek. İnşallah işe yarar.

• Teknosa yı 3 defa aradım. 2 kez ise siteden mesaj attım. Ama çok ilgisiz bir firma genel müdürlük numarasıni aradım.facebookta yazdım tık yok. Az önce şikayet com a baktım. Teknosa mağdurları diye sitelerde gruplar konular açılmış. Ben bu firmanın gerçek yetkilisi kim bilen yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar sizden destek bekliyorum. Fikirlerinizi paylaşın lütfen

• Vahim durum

• Hocam pazar günü buzdolabı aldım bugün elime ulaştı. Sanırım tedarik etmekte sıkıntı yaşıyorlar. Ayrıca müşteri hizmetleri ile görüştüm ertesi gün bana dönüş yapmışlardı. Ya tedarik sorunu yaşıyorlar ya da zayıf bir ihtimalde olsa göndermek istemedikleri için sizin vazgeeçmenizi istiyorlar. Yoksa şu ana kadar elinizde olması gerekirdi.

• Geçmiş olsun, artık bir daha Teknosa'dan alışveriş yapmazsınız herhalde...

• Müdür o fiyata iyi almışsın z5i

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Ben aslında salı günü aradım teknosa daki müşteri hizmetlerini bana siz bu ürünü hala almadiniz mi dedi sanki unutmuslar gibi dediklerine katılıyorum. Birde seri sonu ürünleri kalmadı muhtemelen gold ve yeşil renk var beyaz olmayınca mecbur bir renk gönderirler diye düşünüyorum.
    Yarın gönderilmez ise siparisi iptal edeceğim başka çare yok

• Ürünü mağazadan alıcaksın internetten alım boş iş.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Orası öyle benim anlamadigim teknosanin duyarsizligi sipariş verecek olsaydım 10 defa aramislardi.

• Dostum bende aynı urunu cuma gunu sıparıs verdım dun artık dayanamadım aramaktan bıktım bana gonderılecek urun satısa uygun degılmıste o yuzden gondermemısler subedekı elemana ulastım da ogrendım bende aradım ıptal ettım sıparısı ama ne arayan var ne soran defalarca aramama ragmen gerı donus yapılacaktır denıp hıcbırsey yapılmıyor bırdaha mı teknosadan alısverıs asla yapmam hb den verdım sıparısı dun bu gun geldı

• eren9192 kullanıcısına yanıt
    Ben iptal etmeyeceğim af buyur eşek gibi verecekler. Yok öyle üçkağıtçılık

• quote:

Orijinalden alıntı: eren9192

Dostum bende aynı urunu cuma gunu sıparıs verdım dun artık dayanamadım aramaktan bıktım bana gonderılecek urun satısa uygun degılmıste o yuzden gondermemısler subedekı elemana ulastım da ogrendım bende aradım ıptal ettım sıparısı ama ne arayan var ne soran defalarca aramama ragmen gerı donus yapılacaktır denıp hıcbırsey yapılmıyor bırdaha mı teknosadan alısverıs asla yapmam hb den verdım sıparısı dun bu gun geldı

arkadaşım ne yaptınız ben teknosayı bugün ile beraber 15 kez aradım cevap vermediler müşteri hizmetlerindekiler ergenliğe girmiş edası ile kaba kaba cevaplar veriyorlar.pazartesi mesai olursa hakem heyetine başvuracağım..
  • Pazartesi mesai yok.9 günlük bayram tatili bugün itibariyle başladı. Resmi kuruluşlara başvuru yapmak istiyorsanız 11 temmuza kadar beklemeniz gerekir. Ayrıca şu anda gönderseler bile büyük ihtimalle yine bayram tatilinde sonra eline ulaşır...

• Hocam webden alıp, neden mağazadan teslim al seçeneğini seçmediniz ki ? Öyle alınca da web iade işlemlerinin aynısı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Pazartesi mesai yok.9 günlük bayram tatili bugün itibariyle başladı. Resmi kuruluşlara başvuru yapmak istiyorsanız 11 temmuza kadar beklemeniz gerekir. Ayrıca şu anda gönderseler bile büyük ihtimalle yine bayram tatilinde sonra eline ulaşır...

Pazartesi tam gün tatil değil, yarım gün tatil. Buda demek oluyorki 12 ye kadar çalışılmak zorunda.
  • Ben ugrasmak istemedim bıktım čünki 9 günlük tatile cıkıcaktım telefonum yoktu bende hb den verdim siparişi Persembe gunu cuma gunu elimde gecti cok memnunum canavar gibi cihaz beyaz aldım hic sorun yok cok sukur tatildeyim suan cihazdan yazıyorum. Ama bir daha teknosa mı tövbe ettim daha da arayıp duracağım iptal etmek için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.