Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31.190
Cevap
476
Favori
1.294.566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      33 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:00:23

1. eleman bozuk o
      2. eleman çalışıyor ama kartuşları yok
      3. eleman çalışıyor kartuşları da var
      |
      |
      RuhsaR.55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      60 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:02:56
      quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Bana boş muhabbet gibi geliyor. Birisi geliyor, dalga geçer gibi fiyat geldi, 60"televizyonlar 500 TL'den satıldı ben aldım, arkadaş aldı falan diyor. Fiyat kime geliyor sana, bana mı? Teknosa'daki tayfaya geliyor. Buradan birileri gidip o televizyonu o fiyattan herhangi bir Teknosa mağazasından çıkarabilir mi? Burada indirimli ürünü satmamak için gerektiğinde tek ayağının üstünde 40 tane yalan söyleyebilen, bunu yaparken de yüzü dahi kızarmayan bir güruhtan bahsediyoruz. O fiyatlardan o televizyonu Teknosa personeli değilse dışarıdan kimse alamaz. Teknosa'daki çakallar Maasai Mara düzlüklerinde bile yoktur.

Aynen katılıyorum sanki burdakiler biliyormuş gibi bi dünya da nasihat vermiş yok ürünü alın direk kasayı gidin vs.ben 60 inç tv lerin 500 e satıldığını falan inanmıyorum öyle olsa bile dediğin gibi çalışanlar toplar hepsini

Allah'tan kork be kardeşim kork kork!!! İlla sana mağaza mağaza isim isim mi vereyim??? televizyonu evine mi getireyim?? Modeli yazmışım, fiyatı yazmışım, kendim de almışım arkadaşım da almış.. Daha nasıl inandırmam lazım???

Üstüne üstlük karşılaşacağınız sorunlar ve sıkıntılarla ilgili birkaç tüyo verdim kalkmış "nasihat veriyor" diyorsun..!!! Hasbinallah!!!
      99 yılından beri bu sektörün içindeyim yaklaşık 6 senedir de zincir teknoloji mağazalarına ürün veren tedarikçi firmada çalışıyorum.. Bunların alayının ciğerini biliyorum...
      Nasıl almanız gerektiğini, nelerle karşılaşacağınızı insan gibi anlatıyorum.
      Ama burada seni inandıramıyorum.. Senin gibi bişey beceremeyip, ona buna çamur atanlar yüzünden de konuyu kirletmek istemiyorum.
      Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye de devam edeceğim.

Bu foto da seni tatmin eder umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLes -- 11 Ağustos 2016; 21:08:57 >

• Çavuş
      56 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:03:54

|
      |
      blue_boy31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DOĞRULUK; Sonsuzluğun Güneşidir, Nasıl Olsa Doğar..!
    • Teğmen
      225 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:05:17
      Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Mesela örnek vermek gerekirse ben bu ve buna benzer ürünleri nasıl aratıp bulabilirim ? Seri sonu yazıyor ve mağazalarda yazıyor

http://www.teknosa.com/urunler/125071197/nokia-lumia-525-black-akilli-telefon
      |
      |

• Yarbay
      6114 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:07:18
      quote:

Orijinalden alıntı: blue_boy31

http://www.teknosa.com/urunler/125090742/hp-cm750a-officejet-8600-plus-e-aio-inkjet-multifu
      yaklaşık 10 gün önce aldım fiyatt, 299 du kasa da 197 çıktı. dolaşırsan fiyatları kasaya sor. indirimli fiyatları yazmıyorlar. ben 300 razıydım sürpriz oldu

çok iyi fiyat

• Teğmen
      230 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:08:06

CEp no gözüküyor bilginize.
      bubarafa hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      eLes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Göğün Direği Alınana Kadar "Ay Yıldız" Hüküm Sürecek.
    • Yüzbaşı
      767 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:12:56
      Teknosa tüm AVM mağazalarını kapatacağı için bu indirimler söz konusu.

Kasıtlı ya da kasıtsız, bu işin içinde bir muamma var.

Bu kadar ürünü AVM'leri kapatma süreci içerisinde satmak imkansız. Yıllarca yetecek stoğu bir kaç ayda tüketmeleri gerek.

Bunu ise reklam vasıtasıyla hızlandırıyorlar.

İçimizdeki irlandalılar, Teknosanın bazı "düşük fiyat" ürünlerini buraya taşıyor. Alanlar oluyor. Ancak yaratılan algı son bir kaç aydır TEKNOSA'da YAĞMA var algısı.

Şuan bu işten anlayan kime sorsanız, "abi teknosaya gidin acaip indirim var" diyor. Algı başarılı oldu.

X malı için TEKNOSA'ya giden kişi, Y malını da görüyor. Birazda indirim varsa alıyor.

Forumdan uygun fiyata ürün alan arkadaşlar ise bu sistemin trojanları. Olayı çözmüşler.

Bana sorarsanız bir kaç üründe %10-15 indirim yakaladım. 1 ürün aldım sadece.

300 liraya TV, 300 liraya Dyson falan tek, tük ürünlerdi. Ve çoğu teşhirdi. Hatta defoluydu.

Teknosanın defolu bir ürünü satmasının tek yoluda aşırı indirim yapmaktı.

Özetle burayı takip eden forumdaşlara uyarı ;

ALIRKEN HAVALE İLE ALIN. HAVALE YAPMADAN ARAŞTIRMANIZI YAPIN. GAZA GELMEYİN. FORUMDAKİ İRLANDALILARA İNANMAYIN. KENDİNİZ TESPİTLERİNİZİ YAPIN.

|
      |

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:18:57

Evet bugün gittim en yakındaki ne projeksiyonu okuttum dediginiz çıktı kasaya götürdüm teshir bozuk ayağı çektiler kabul dedim sonra urun elimde kasadayken stokta yok oldu sonra kutunun içine başka urun konmuş oldu kutuyu da kasanın oraya sakladı alamadım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 11 Ağustos 2016; 15:20:36 >
      |
      |

• Çavuş
      97 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:19:22
      arkadaşlar bana şu iki ürünü alıp teknosadan adresime kargolatacaklara çok müteşekkir olurum.Ürün ücretini de hemen hesabınıza eft yaparım.
      ürünler çoğu mağazada var gözüküyor.
      ürünler şunlar:

http://www.teknosa.com/urunler/125430398/logitech-980-000912-bluetooth-3-0-adaptor
      var olan mağazalar:istanbul: ümraniye, maltepe, sancak, levent,****tra,fatih, eyüp, pendik vs. birçok mağazada var.

http://www.teknosa.com/urunler/110361456/sony-nwze373b-cev-4-gb-siyah-mp3mp4-player
      var olan mağazalar:istanbul marmara park, hatay, ığdır, izmir, kayseri, kırklareli, mersin, van.

yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkürler
      |
      |

• Yarbay
      6925 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:23:49

aynı olmamas lazım onların, 3g li olanlar tab2 ydi diye hatırlıyorum. onu da denedim o da sitenin ağırlaşması nedeni ile ödeme ekranınna gelemeden kaçtı :)
      |
      |
      BekiRoRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alper ŞEN
      KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
    • Yüzbaşı
      766 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:24:21

kesin edin, bende ettim. fellik fellik 2 gün peşimde koştular sonra
      |
      |
      durmanow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi resmi distribütör fiyatlarına karşı kampanya'ya sende katılhttps://www.change.org/p/xiaomi-reduce-xiaomi-profit-rate-to-5-as-promised-in-turkey-too
    • Yüzbaşı
      356 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:29:01
      Saç tıraş makinesi yok mu arkadaşlar bana birisi yardımcı olsa.

|
      |

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:30:46
      quote:

Orijinalden alıntı: durmanow

Evet bugün gittim en yakındaki ne projeksiyonu okuttum dediginiz çıktı kasaya götürdüm teshir bozuk ayağı çektiler kabul dedim sonra urun elimde kasadayken stokta yok oldu sonra kutunun içine başka urun konmuş oldu kutuyu da kasanın oraya sakladı alamadım .

Olayı tam anlayamadım,

siz ürünü almak için kasaya verdiniz, onlarda içinden başka şey çıktı diyip satmadılar mı?

• Er
      13 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:34:51
      http://www.teknosa.com/urunler/125071197/nokia-lumia-525-black-akilli-telefon

arkadaşlar bunu almak istiyorum ama sadece mersinde gözüküyor. yardımcı olabilcek kimse var mı acaba mersinde olup da alıp kargolayabilecek?
      |
      |

• Teğmen
      133 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:35:16
      bu indirimli ürünler ilk kez değil ki . geçen sene de ben böyle indirimler görüyordum. outlet ya da seri sonu .
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:35:42
      quote:

Orijinalden alıntı: durmanow

Kardeşim niye vazgeçtin, orada olay çıkaracaksın, korkutacaksın hiçbir şey yapamazlar.
      Aynısı bugün tv almaya giden arkadaşımın başına geldi,satış danışmanı kasada faturayı kesecekken fiyatı görüyor, mağaza yöneticisi ni arıyor. Mağaza müdürü bişeyler yapıyor o ürün bilmem ne stoğunda satılamaz diyor. Arkadaşım maalesef bişey yapamıyor. Aynı sektörde partner firma oldukları için,
      Ama sen müşterisin yapacaksın mevzuyu katacaksın mağazayı birbirine.
      Başta onun için dedim fiyat sormayın ürünü gördünüz mü direk istiyorum deyin bahanelere aldırmayın, müdür amir aratmayın, en son olmazsa mevzu çıkarın.

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:35:46

Urun stokta yok diye beklettiler urun kasadayken sonra ürünü aldı adam biseler yaptı sonra aynı kutuyla geri geldi içindeki urun başka urun diye ki kutusu bantlı kapalıydı . Sonra da ürünü kasaların olduğu en ücra köşeye kaldırdı .

|
      |
      cordor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:38:42

Acelem vardı uğraşamadım . Bir de uydu alıcısına bakdim grundig e teshir de kimse nerde bilmiyor diyor ilginç

|
      |

• Binbaşı
      1599 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:40:02
      İhityacı olanlar için.

Ne zamandır pusuda yattığım ürünler indirimde.

1- SONY MDRXB450APB.CE7 ekstra bass kulaklık 97,00 TL
      2- LOGITECH M185 KABLOSUZ GUMUS MOUSE 37,00 TL

İkişer tane sipariş geçtim.

• Binbaşı
      1227 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:41:05
      quote:

Orijinalden alıntı: guclu.a

http://www.teknosa.com/urunler/110015511/samsung-ue55ju6570uxtk-curved-uhd-smarttizen-dahil

kızılay avmde bir adet var ilgilenene

hocam neydi fiyatı hayırlıyormusunuz
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.