Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oluyormuş hocam bende ilk defa karşılaştim. Hani o kadar kuculuyorlar ki diyorsunuz
    "Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
    Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!"(Tevfik Fikret)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SANDISK SDCZ80-016G-X46 EXTREME 16 GB USB BELLEK

7,00 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125390302/sandisk-sdcz80-016g-x46-extreme-16-gb-usb-bellek

Çerez niyetine alınabilir. Extreme olduğunu hatırlatayım.
  • BuI kullanıcısına yanıt
    Nasıl olur hocam 84 TL o ben baktım bugün o kadar

• Beyler birisi genel müdürün twit. paylaşmış tehtid edin abi adamın yanında twit atın durumu muhakkak ilgileniceklerdir hatta resim paylaşırsanız bunlar karşısı için caydırıcı olur.

2. Bir şeyde ne olursa olsun hiç bir personel sizinle kavga edemez bu işten atılmalarına sebeb olur tazminatsız şimdi 80 mağaza kapanıyor bu artık nerdeyse garanti ve 80 mağaza en az 500 işci demek oda en az 500 işci bir şekilde tazminatlı işten ayrılıcak sizce teknosa çalışanları bunu riske atıp sizinle kavga eder mi ?

Bazı şeyleri bilipte gidin arkadaşlar hakkınız o ürünü almak o ürün sizin için var teknosa çalışanları için değil kimse çakallık yapmasın bu yüzden bunları bilipte giderseniz karşılarında ne kadar dik bilgili görürseniz o kadar ezip o ürünü alırsınız.

Ben gidipte abi stok yok şu bu dedikleri hiç bir ürünü daha görmedim çünkü tavrımla birazdan olabilicekleri yansıtmaya çalışıyorum :))))

• PHILIPS 50PUK6809/12 DVB-T UHD 3D SMART LED LCD TV + 2 AKTİF GÖZLÜK

1.297,00 TL

50" UHD için iyi fiyat bence.

http://www.teknosa.com/urunler/110015360/philips-50puk680912-dvb-t-uhd-3d-smart-led-lcd-tv
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Hocam direk aldim kasadan okuttum 17 tl dedi . Sonra şaşırdı tabi. Devamini ustteki mesajlarda yazmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

PHILIPS 50PUK6809/12 DVB-T UHD 3D SMART LED LCD TV + 2 AKTİF GÖZLÜK

1.297,00 TL

50" UHD için iyi fiyat bence.

http://www.teknosa.com/urunler/110015360/philips-50puk680912-dvb-t-uhd-3d-smart-led-lcd-tv

Tabi ki iyi ama almak sorun bu ürünü.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    yaz yaz hacı mesajlarını takip ediyorum fiyatlar için güzel bilgilendirme

konuyu açan arkadaş güzelce takip etse şu linkleri ilk mesajda gösterse millet konu içinde kaynatıyor
    elinizdeki ürünü nasıl stok yok diye satmıyorlar? ürün sizde zaten
    Hocam saka mi bu? Bildiginiz kabadayilik bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

elinizdeki ürünü nasıl stok yok diye satmıyorlar? ürün sizde zaten

Komedi valla ya

• SAMSUNG HW-F355 SOUND BAR EV SİNEMA SİSTEMİ

199,00 TL

http://www.teknosa.com/urunler/110100720/samsung-hw-f355-sound-bar-ev-sinema-sistemi
  • BRAUN SILK-EPIL 9 EPILATOR 9561 ISLAK- KURU

178,70 TL

http://www.teknosa.com/urunler/120210222/braun-silk-epil-9-epilator-9561-islak-kuru

Normalde 320 filanmış.
    hocam keşke ürünü vermeden müşteri hizmetlerini arasaydınız.

ben hayatımda böyle rezalet görmedim. stok yok filan hikaye. ürün zaten elinizde. müşteri hizmetlerini arayıp şu an elimdeki ürünü stok yok deyip bana satmıyorlar diyecektiniz.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyati gorunce magaza mudurune söyledi. Hemen geldi dedi stoku yok. Dedim elimde ışte alicam bunu. O bozuk satamayiz dedi. Bozuksa bozuk alicam dedim. O başka mağazanın bizde stoku yoka döndü. Dedim raftan aldim nasil başka mağazanın olur. Stoksuz ürün satamam dedi. Dedim işle stoka sat o zaman. Dedi onu ben yapamam . Müdür geldi sonra. Dedi siz isim bırakın biz sizi ararız. Tabiki de aramadı . Yanimda ailemde olunca degmezsiniz diyip çıktım işte

• Kara cuma gibi tükenmiş çoğu ürün

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Bana kalirsa biraz daha bekleyin fiyati biraz daha dusecektir. Benim almam tamamen sans oldu 55ju7000 almistim magazadan cikarken lg ler gozume carpti magaza sorumlusu ile uzun sohbetler sonucunda iade edip 65 lik aldim. Tamamen sans isi oldu yani

• PS3 nasıl nerden aldınız yav hiç biyerde yok

• bayram ertesi inanılmaz düşecek fiyatlar. magazalar 23 ünde kapanıyor. son haftaya dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

bayram ertesi inanılmaz düşecek fiyatlar. magazalar 23 ünde kapanıyor. son haftaya dikkat edin.

Bir sey birakmiyorki calisanlar

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.