Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam evde oyun konsolu yasak. Birtek psp var. Ps4 alamam anca ps3 ü alabilirim. Şimdi bebek de geliyor anca ps3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    Ellerinde başka varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

ben indirim isinden cok anlamadim etiketler normal tek tek soramiyoruz her urunu biri aciklayabilirmi bu bahsedilen urunler her yerde ayni fiyatmi yoksa sadece kapatilanlardami böyle. ben siirtteyim hangi urunlerde yanan fiyatlar var nasil nerden ogrenebilirim.

dukkan durgun yardim edecek olan varsa onada yardimci olurum alma konusunda.

Hocam şimdi şöyle oluyor, her üründe indirim yok. Belli başlı ürün linkleri var. Bu ürünler hangi mağaza stoğunda görünüyorsa o mağazada linkteki fiyattan satışa sunulmuş oluyor. Yani teoride olan bu. Ben deneyimlerimden yola çıkarak gerçekleri yazayım. Mağazaya gittiğinizde ürünü kesinlikle satışa sunulmuş olarak bulamıyorsunuz. Özellikle indirimli ürünler daha önce mağaza personeli tarafından göz önünden kaldırılmış, tezgah altı yapılmış oluyor. Bu konuda Teknosa personeli kaşarlık katsayısı ve tecrübesine göre çeşitli yöntemler geliştirmiş durumda. Amaç indirimli ürünün satılmasını önlemek olduğundan tüketici üzerinde uyguladıkları bu yöntemlerin tamamı işe yarıyor. Bu yöntemler neler? Ürünü mağazada göremeyince doğal olarak stok bilgisi almak için mağaza görevlisine sormak zorunda kalıyorsunuz. Mağaza görevlisi (zaten adı gibi biliyor ama) dümenden stoklarında olup olmadığını bilgisayardan aratıyor. Bir tane stok kalmış ancak satılacak durumda değil diyor (Bu birinci yöntemin adı tüketiciyi üründen caydırma yöntemi). Siz satın alma kararını ben verecek olduğuma göre durumunu görmek istiyorum, depoda veya her nerdeyse getirir misiniz diye ısrar ettiğinizde bir 5 dakikalığına gözden kayboluyor. Sonra arkadan gelip ürün servise gitmiş ancak işlemi devam eden bir ürün olduğundan mağazaya gelmemiş, fiilen mağazamız stoklarında mevcut değil, satılmadığından da nette stok var gözüküyor gibisinden gözünüzün içine baka baka yalan söylüyorlar (Bu ikinci yöntemin adı yanlış bilgilendirme ile tüketiciyi kandırma yöntemi). Veya oldukça dikkatli ve azimli birisiniz ve indirimli ürünlerden birini mağazada buldunuz ve satış temsilcisine satın almak istediğinizi belirttiniz. Satış temsilcisi ürünün bazı parçalarının ve aksesuarlarının (örneğin elektrik süpürgesinin hortum ve fırçalarının tamamı vs.) eksik olduğunu, ürünün teşhir ürün olduğunu söylüyor. Siz de tüketici olarak eksiklikler dolayısıyla ürünü almaktan vazgeçiyorsunuz. Ben en çok bu yöntemi tuttum. Bu sayede tüketiciyi ürünün olmadığına ikna etmek zorunda kalmıyorsunuz. Tüketici otomatik olarak kendi rızasıyla almaktan vazgeçiyor (Bu üçüncü yöntemin adı da gösterip de vermeme yöntemi). Eğer işini ADAM gibi yapan, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, ahlaklı, kul hakkından korkan birilerine denk gelirseniz olması gerektiği gibi alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Bu durumda şans faktörü devreye giriyor. Zaten o kadar şanslıysanız indirimle falan uğraşmayın, gidin sayısal oynayın. İşte indirim hikayesinin özeti bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolustun -- 5 Temmuz 2016; 14:49:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: baglamaci06

Elemanın dediği lafa bak, size bize kalmaz ne demek yav! Sanki babasının tarlası! Tamam bal tutan parmağını yalar derler ama hep bana hep bana nereye kadar. Diretin hocam, ürünü görmek istiyorum deyin, çok nadir de olsa çalışanlar arasında insan evladı olanlar çıkabiliyor, adam cidden ilgileniyor. Stokta görünen ürüne elimizde yok/kırık vs diyip geçiştiriyorsa elemanın tutumuna göre cingar bile çıkartılır böyle durumda. Karşındaki efelik yapınca ses etmeden gitmek adama koyuyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Hocam maalesef çoğu böyle,teknosada güzel indirimleri her zaman elemanlar götürür. Teknosa elemanları yüzünden bu durumlara düştü, cahil aç gözlü adamları koyarsa mağazalara böyle olur.

• dün izmit outlet'te birbimize giriyorduk elemanlarla. toshiba 16 gb usb bellek 2,70 tl'ye düşmüş gittim telefondan gösterdim bunu verebilir misiniz dedim. Eleman sandalyede oturuyor bir de ayağa kalma müşteri ile ilgilenme de yok. Sorduğum bayan, diğer erkek elemana gösterdi o da dedi ki Yok ürün kayıp olsa zaten size kalmaz dedi. Nasıl dellendim. Dedim hep öyle söylüyorsunuz. Neyse dedim hemen müşteri hizmetlerini aradım o anda. O arada kız erkeğe faturasını kes alalım dedi. Duydum. Tamam dedim ben bunları şikayet edicem. Hemen şikayet kaydı oluşturdum. isim soy isim sordu müşteri hizmetlerindeki kişi. Bende yanına gittim yaka kartından ismini okudum. Kaydı oluşturdum. Telefonu kapatırken erkek olan yanıma geldi. Şikayet mi ettiniz dedi. Evet dedim. Niye dedi. Dedim stok olan ürünü bana satmadınız kayıp şöyle böyle dediniz. Kendinize aldınız fatura kestiniz gözümün önünde dedim. Bir anda bağırmaya başladı. o ürünü alamayacaksın vs vs. Dedim siz busunuz işte hepiniz aynısınız. Hep te fiyatı düşen ürün kayıp oluyor nedense fiyatında değişiklik olmayan ürün kayıp olmuyor. Herif bağırarak sana yar etmeyeceğim tarzında laflar söylüyor. Bu sefer bende bağırarak dedim. Siz müşteriye bağırırsınız yalan söylersiniz ürünü kendinize alırsınız. Daha 5 dk önce başka müşteri ile kavga ettiniz sizin potansiyeliniz bu dedim. Arkadaşları da onu savunmaya çalışıyor. Sizin ne olduğunuzu herkes görsün deyip çıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requiemm -- 5 Temmuz 2016; 14:49:22 >

• requiemm kullanıcısına yanıt
    Size o ürünü yar etmicem

Sanki sevdiğini elinden alıyorlar. Hayattaki başarıları bu kadar işte
  • yorumlara göre özellikle şeref yoksunu insanlardan kadro oluşturmuşlar.
  • Ölücüler, akpliler ve ölücü akpliler çatışıyor. En sevdiğim konulardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 5 Temmuz 2016; 15:00:48 >
    Teknosa batıyor zaten farkında değil misiniz ?

yeni monitörler bile teknosada yok Hepsiburada.com hepsiburadanın kökünü kazıdı gibi 1-2 seneye şubeleri kapatırlar.
  • Youtube'a teknosaya giydiren mamaklilar yazin izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: - Jun Misugi

ARKADAŞLAR PS3 NEREDE 97 TL İSTANBUL AVRUPA YAKASI HER YERE GİDEBİLİRİM LÜTFEN SÖYLEYİN. 100 TL CİVARINA ALINABİLECEK BAŞKA NELER VAR ?

.

• Beyler ps3 ü nerde gördünüz yav.
    97 nedir ayrıca
  • Beyler yeniçeri ordusu gibi toplanıp türkiye genelindeki bu teknosa çalışanlarını teker teker linç mi etsek?
  • 2 xbox one var teshirde bana yok cekiyor sonra grundig ses bari var onada siyah bozuk dedi beyaz var dedi onada tamam alacagim dedi gitti sozde depoya 2 dk gecmedi yokmus dedi kanser edecekler yemin ederim
    Magaza: Forum Istanbul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay kolay hicbir firmaya batsin demem ama cidden batar tum magazalari kapanir umarim. İnsani salak yerine koyan o calisanlarla olacagi buydu.

Linux yada freedos yuklu laptop almak icin magazalarina girmistim cok bilen! satis gorevlileri windows olmayan pc mi olur baska isletim sistemi mi var diye kendilerince dalga gecmisti. o gun bugundur nefret ederim

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Format at desen atmayı bilmez öyle dallamalar.
    İzmit outlet Center'a Ps3leri sordum pis pis güldü danışman.Fiyat düştüğü an zimmetlerine geçirdikleri belli.

Orada canımı sıkan bir olay oldu çözemedim bir 4k TV 1 bin indirim almış fiyatı güncellememiş eleman sorduğumda fiyatı sık sık değişiyor dedi.

O mağaza kapanacak muhtemelen çoğu işsiz kalacak.Hiç üzülmüyorum egoist çalışanlar,kaliteli denerek satılan kazık ürünler.

Tebrik ediyorum hocam hakkınızı aramak ne zaman ayıp ne zaman yanlış oldu lafa bak bunu satış elemanı diyor sana yar etmicem keşke telefondan kayda alsaydınız durumu bi kaç güne sırf durumu kendim görmek için bir kaç mağaza gezeceğim hata yapanı şikayet edeceğim hatta gopro ile kayda alarak belgesel tadında bir iş mi yapsam Savaş Ay'ın zamanında hastaneleri gezdiği gibi efendim teknosa çalışanlarının malları kendilerine sakladığı söyleniyor ne düşünüyorsunuz? Teknosa içinde derin bir teknosa yapılanması var denilmekte? İnternette şubenizde stoğu var olduğu görünen şu ürünü getirebilir misiniz? Evet evet kayıtta evet şuan çekiyor size özel değil ben her yaşadığım anı kayda alıyorum.. Nerde kalmıştık ürün diyorduk

• şu ps vita olayına çok içerledim kendimi mutlu etmek için 500 lira verip alasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: baglamaci06

Elemanın dediği lafa bak, size bize kalmaz ne demek yav! Sanki babasının tarlası! Tamam bal tutan parmağını yalar derler ama hep bana hep bana nereye kadar. Diretin hocam, ürünü görmek istiyorum deyin, çok nadir de olsa çalışanlar arasında insan evladı olanlar çıkabiliyor, adam cidden ilgileniyor. Stokta görünen ürüne elimizde yok/kırık vs diyip geçiştiriyorsa elemanın tutumuna göre cingar bile çıkartılır böyle durumda. Karşındaki efelik yapınca ses etmeden gitmek adama koyuyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

hocam o ne ki ya elemanın biri yanındaki arkadaşına aynen şu ifadeyi kullandı '' Eğer bu ürün burada olsaydı yusuf çoktan toptancıya satmıştı ''
    Şerefsizlik olurda bu kadar mı olur
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.