Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
31.199
Cevap
449
Favori
1.304.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3499 Mesaj

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu?
    |
    |
    acu540 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BENQ XL2430T 144hz | Logitech G930 | Logitech G710+ | Razer Deathadder | Razer Goliathus Extended SPEED

Battlelog : ErdalBaggall
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj

Ps 4 1200 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ownerplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ürün kodu olarak atabilir misiniz, aramalarda çıkartamadım
    |
    |
    m1xer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu ürüne ihtiyacım var benim için kim alabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

http://www.teknosa.com/urunler/125043907/apple-md823zma-lightning-to-30-pin-adapter

sd card içim mi hocam? içine film falan atıp iphone da izleyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortuuus -- 5 Temmuz 2016; 13:54:33 >

BENQ XL2430T 144hz | Logitech G930 | Logitech G710+ | Razer Deathadder | Razer Goliathus Extended SPEED

Battlelog : ErdalBaggall
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Bizimki bir temenni bir umut hocam amazon gibi birşey bizim ülkemizde de olsa hatta amazon direkt bizde de olsa şöyle prime hizmetlerden geniş ürün yelpazesine müşteri hizmetlerinden ücretsiz kargoya bizde insan gibi muamele görsek o zaman verdiğim paraya acımayacağım işte ama nerdee birşey almadım şimdilik dediğim gibi ihtiyacım olmayan birşeyi almanın mantığı yok bence şu durumda kavga gürültü uğraşamam da zaten sırf merakımdan okuyorum takip ediyorum okudukça ben burdan sinirleniyorum yahu şu muameleye şu lakayıtlığa düzenbazlığa bakın kabul edemiyorum ülkede özel şirketler bile yozlaşmaya başlamış bu gidişle iki gün sonra rüşvet ile onun bunun selamı ile indirimden faydalanabilecek insanlar. Sadece teknosa çalışanı için değil sözüm ürünü ucuz bulup 20 tane alana da iki gün önce havalimanında patlama sonrası acziyetten faydalanıp 100 liraya yolcu alan taksicilere de deprem sonrası faiş fiyata çadır satan battaniye satan ekmeği 20 tl yapanlara da insanımızın mı mayasında sıkıntı içtiğimiz suda mı hayır zannetmiyorum çocuklarımıza iş ettiğinin genel ahlakın görev bilincinin önemini doğrusuyla vermiyoruz islamın 5 şartında bile farz olan ibadetleri saydırıyoruz çocuklara yere tükürme senden güçsüze küçüğe el kaldırma düşene gülme elini tut senin olmayanı hakkın olmayanı alma gibi temel ama küçük öğütleri demiyoruz neyse çok özür diliyorum ne yeri burası ne de ben öğüt verecek kadar yaşlıyım içimden geldi biraz döküldü çok özür dilerim tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrQUL -- 5 Temmuz 2016; 13:55:09 >
    |
    |
    Mortuuus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    536 Mesaj
    ben indirim isinden cok anlamadim etiketler normal tek tek soramiyoruz her urunu biri aciklayabilirmi bu bahsedilen urunler her yerde ayni fiyatmi yoksa sadece kapatilanlardami böyle. ben siirtteyim hangi urunlerde yanan fiyatlar var nasil nerden ogrenebilirim.

dukkan durgun yardim edecek olan varsa onada yardimci olurum alma konusunda.

1-)aldiginiz kişinin üyelik zamani2-)forumdaki aktiviteleri uzun bir donememi yayiliyor. yoksa uzun suredir forumda yok kisa suredir basliklaeda aktif olmuş.3-) referansi varmi. varsa kisa surede edinilmis mi yoksa genis bir zamandami. referans aldigi uyeler nasil aktif eski bilinen uyeler mi.4-) cep telefonu vb bilgi istediginizde hemen veriyor mu yoksa gecistiriyor mu.5-) size satmak istedigi ürün satis ilanlarinda var mi. yoksa avlarını alinik ilanlardan mi seçiyor.6-) fiyatlar 3 aşağı 5 yukari ayni. vermek istedigi ürünün fiyati abarti düşükse. veya pazarlik yaptiginizda ne deseniz yok olmaz demiyorsa şüphelen.lütfen alisveris yaparken bunlara dikkat edin. boşuna caniniz yanmasin. bu asalaklara paranizi kaptirmayin.
  • Binbaşı
    1569 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mortuuus

quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

http://www.teknosa.com/urunler/125043907/apple-md823zma-lightning-to-30-pin-adapter

sd card içim mi hocam? içine film falan atıp iphone da izleyebilir miyiz?

Yok hocam ben de bir dock var eski iphonelar İçin.. Dönüştürücü olarak kullanacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6266 Mesaj
    Arkadaşlar Teknosa ya yakınım 1 haftadır soundbar bakıyorum yardımcı olurmusunuz ?

|
    |
    Theakoles

Eğer almayacaksanız benim için alın 350 tl verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam ekrana görüntü gelmiyor servise yönlendirdiler 20 gün sonra bakıcam artık

|
    |
    Theakoles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Demain sera toujours
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj
    İnternet stoğunda olmayan ürünleri nasıl görebilirim?Pm atarsanız sevinirim.

|
    |

Theakoles

Hocam halihazırda en yakın sürede ne zaman alabilirsiniz?

|
    |

Hocam şimdi mağzada lise arkadaşımı gördüm burda çalışıyor dedim Ps3 için geldim hdmi si bozuk olan mı dedi güldüm bende sağlam olsa size kalırmı dedi

|
    |
    Theakoles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elemanın dediği lafa bak, size bize kalmaz ne demek yav! Sanki babasının tarlası! Tamam bal tutan parmağını yalar derler ama hep bana hep bana nereye kadar. Diretin hocam, ürünü görmek istiyorum deyin, çok nadir de olsa çalışanlar arasında insan evladı olanlar çıkabiliyor, adam cidden ilgileniyor. Stokta görünen ürüne elimizde yok/kırık vs diyip geçiştiriyorsa elemanın tutumuna göre cingar bile çıkartılır böyle durumda. Karşındaki efelik yapınca ses etmeden gitmek adama koyuyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
    |
    |
    Wesley Sniper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.