Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teote kullanıcısına yanıt
    Mobil app indirdim şimdi :) ürün gayet başarılı

bu arada teşhirdeki garanti durumunuda sordum 2 yıl sadece teknik destek veriyorlarmış bu tarz ürünlere ek bilgi olarak ekliyeyim.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Hocam bassı 97 tlye veriyorlar. Kapalı kutu, stoktan getiriyorlar en azından bize öyle yaptılar. Ege bölge depodan gelecek. Birde şunu söylim teknosa çalışanları hakkında kötü bir izlenim var, haklılık payı da olabilir ancak genelleme yanlış.
    Ben resimdeki ses sistemini aldım mağzada center ve surroundlar karışmıştı çalışanlar bulup getirdiler. Subwooferı da var dediler ben sormadan depodan getiririz dediler tamam dedim. Bu olay agora teknosada oldu. LG 65 inch tv vardı kavisli, kavissiz olanı da Muğla mağazasında stokta vardı isterseniz getirtiriz dediler. Tvyi almak istemedim o yüzden kabul etmedim ama yinede yardımcı olmaları takdire edilesi.
    Pioneer htp073 almak istedim cevahir teknosada vardı. Arkadaşım gitti benim yerime, ürünü hurdaya ayırdıklarını söylediler stoktan baktılar eyüp mağazasında olduğunu söylediler. Ordaki arkadaşlarını aradılar ve yarın gelsinler dendi. Ödeme yapmadığımız için bizde tedirgin olduk ancak sabah gidip ürünü aldık.
    Teknosadan daha öncede ürün aldım fiyatların yüksek olması çok kötü. Çalışanlar hakkında benimde iyi izlenimim yoktu ama en azından genellememek ve önyargılı olmamak gerektiğini düşünüyorum. Bu insanlar da kendi işlerinde çalışmıyor sonuçta. Teknosadaki durum ciddiyse mevcut işlerini sürdürüp sürdüremeyecekleri bile muamma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Beyler baya arada kaldım,izmit outlet centerda arkadaşım denk gelmiş;

http://www.teknosa.com/urunler/110020585/pioneer-s-dv202-hoparlor

Kutu içeriğinde amfi ve dolayısıyla kumanda eksik,bu fiyata bunu alıp ayrı olarak anfi almak mantıklı olur mu?

Edit: üründen 6 tane civarı var dedi arkadaşım,çalışan hepsinde amfi eksik demiş

valla kardeş şöyle söyliyeyim şimdi netten baktım yurtdışında 300 euro ya satılan ürünü sen amfisi kumandaıs eksik 77 liraya alıyorsun üstüne bi kumanda bi amfi al 150 tutsa 220 ye gelse yine yurtdışından ucuza alıyorsun ben olsam kaçırmaz alırdım burlarda olsa hemen alırdım

• BusteID B kullanıcısına yanıt
    Burada ki anfili ses sistemleri giriş seviyesi sistemler ve hepsi aynı işi görür sadece bi kaç özellik farklı film izlerken müzik dinlerken alacağınız ses hepsinde aynı kalitededir o yüzden eğer ses sistemi arıyorsanız anfili cihazlara bakın dvd,bluray lı ev sinema sistemleri bu anfili sistemlerin yanına bile yaklaşamaz önceliğiniz anfili sistem toplamak olsun bütçenize ve çevrenizdeki stok durumuna göre kendiniz seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepler05

Hocam bassı 97 tlye veriyorlar. Kapalı kutu, stoktan getiriyorlar en azından bize öyle yaptılar. Ege bölge depodan gelecek. Birde şunu söylim teknosa çalışanları hakkında kötü bir izlenim var, haklılık payı da olabilir ancak genelleme yanlış.
    Ben resimdeki ses sistemini aldım mağzada center ve surroundlar karışmıştı çalışanlar bulup getirdiler. Subwooferı da var dediler ben sormadan depodan getiririz dediler tamam dedim. Bu olay agora teknosada oldu. LG 65 inch tv vardı kavisli, kavissiz olanı da Muğla mağazasında stokta vardı isterseniz getirtiriz dediler. Tvyi almak istemedim o yüzden kabul etmedim ama yinede yardımcı olmaları takdire edilesi.
    Pioneer htp073 almak istedim cevahir teknosada vardı. Arkadaşım gitti benim yerime, ürünü hurdaya ayırdıklarını söylediler stoktan baktılar eyüp mağazasında olduğunu söylediler. Ordaki arkadaşlarını aradılar ve yarın gelsinler dendi. Ödeme yapmadığımız için bizde tedirgin olduk ancak sabah gidip ürünü aldık.
    Teknosadan daha öncede ürün aldım fiyatların yüksek olması çok kötü. Çalışanlar hakkında benimde iyi izlenimim yoktu ama en azından genellememek ve önyargılı olmamak gerektiğini düşünüyorum. Bu insanlar da kendi işlerinde çalışmıyor sonuçta. Teknosadaki durum ciddiyse mevcut işlerini sürdürüp sürdüremeyecekleri bile muamma.

hocam kimse için kimse ön yargıda bulunamaz ama teknosa daki çoğu kişi aşırı fırsatçı herşeyi ben kapayım millete ürün bırakmamayayım tavrında bi kaç yorum öncesinde 1 hafta önce yaşadıgımı anlattım hani herkes aynı değildir tamamen kişilik meselesi kimisi hani kendi işi gibi sahiplenip müşteriye yardımcı olur ne istiyorsa müşteri memnuniyeti için gider bulur napar ne eder halleder kimi de aman banane der işte stokda görünüyor ama depoda yok satıldı garantiye gitti diye kırk yalan uydurur

• Pioneer s-21w lazım banada, yardımcı olabilecek arkadaşlar aranıyor

• Demek istediğimde aynen o arkadaşım ama bazı yorumlarda bütün çalışanlar uyanıklık yapıyor gibi bir izlenim edindim. Anlattığım olaylardaki arkadaşların davranışı ise tam tersi yöndeydi.
    Geçen hafta g710 klavye almıştım iki tane vardı Şirinyer teknosada ben alırken bi çalışan diğerini bana ayır dedi. Ben tuhaf oldum en azından ben gidince ayır, ben onuda almak istesem kavgamı etcez. Ertesi gün dolaştım yine orda klavye duruyordu. Belki de çalışanına satmadılar bilmiyorum ama tuhaf geldi. Böyle bir olayda yaşamıştım.
    Dediğim gibi son tecrübelerim olmasaydı ben de teknosa çalışanlarının fazla uyanıklık yaptığını düşünürdüm ancak şimdi karşılaştığınız kişilere göre olayların değişeceğini düşünüyorum. Yorumları okurken alışveriş sırasında yardımcı olan arkadaşlar aklıma geldiğinden genel olarak çalışanların hepsi uyanıklık yapıyor tarzındaki yorumların haksız olduğunu söylüyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepler05 -- 5 Temmuz 2016; 1:56:10 >

• S-es3tb seti tv ye bağlamak icin en uygunundan anfi tavsiye edebilecek varmi?

• Amosis kullanıcısına yanıt
    Pioneer Vsx 322-323-324-329 işinizi görür
  • Şöyle güzel bir yazıcı bulsam iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Pioneer Vsx 322-323-324-329 işinizi görür

Hocam hepsinin fiyati ates pahası bi Anfiye 500 liradan fazla veremem :)

• Hocam avmnin kapısına kamyon çektiniz herhalde Keşke o kulaklığı kontrol etseydim ben de, stok gözüküyor akasyada.
    Arkadaşlar ayrıca Akasyadan bu ürünü aldım 47 tlye, şimdi baktığımda anında stok düşmüş. Yani sisteme geç işleniyor, stoklar doğruyu yansıtmıyor lafları hikaye.http://www.teknosa.com/urunler/120200163/arzum-ar555-buka-iyonlu-sac-kurutma-makinesi
    Apple tv için Levent metrocitye gittim, adamlar gözümün içine baka baka yalan söylüyor. Daha dün satıldı o mağazada bu üründen. Eleman bu ürün biteli çok uzun zaman oldu diyor, aklı hayalince milleti kandırıyor. İlk başta stoğu kontrol ederken birisi geldi, 32 gblık yok 64 lük var sadece var diye diğer elemanları uyardı. Gözümle gördüm ya teknosa envanter sitesinde. Kapalı kutu olarak 1 tane var ürün. Aynı durum Şişli Cevahir'de de oldu İpod touch için. Ürünün fiyatını bilmeyen arkadaş tam getirmek üzereyken diğeri o ürün kapağı kırıktı dedi, tamam görmek istiyorum deyince gitti depoya, ne hikmetse sabah servise gitmiş ürün 1 aydan önce gelmezmiş
    Teknosa böyle çalışanlarla fazla bile dayandı. Mağazada 50 çalışan varsa işini hakkıyla yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
    Bu arada Şişli Cevahir tam bir teşhir televizyon cenneti, 1. ve 3. katta sayılamayacak kadar tv var. Bakmanızı öneririm, tv bölümünde görevli arkadaş da görevini layıkıyla yapanlardan biri, epey yardımcı oluyor.

• Teknosanın stoklarında olan mağazalar mevcut o yüzden bu anfileri tavsiye ettim bu konuda bi arkadaş 329 u 370 liraya almıştı diye hatırlıyorum googledan teknosa olarak aratın diğer amfiler daha uyun ;

Vsx 322 ;

http://www.teknosa.com/urunler/110100801/pioneer-vsx-322-k-amphireceiver
  • Amosis kullanıcısına yanıt
    Mağaza fiyatları ucuz

İlk seri 297 tl mi ne vsx 323 sanırım

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Gözüme kestirebildiğim cihaz ne yazık ki yok Olsa da alması büyük bir problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

Mağaza fiyatları ucuz

İlk seri 297 tl mi ne vsx 323 sanırım

Doğrudur ama bulunduğum ilde stok yok

• quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Pioneer s-21w lazım banada, yardımcı olabilecek arkadaşlar aranıyor

kayseride vardı en son. kendim için alacaktım ama kutusunu bulamamışlardı. eğer istiyorsanız ben yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.