Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
31.199
Cevap
449
Favori
1.304.240
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1526 Mesaj

abi 1.100 tl cevah,rde müthiş ariston buzdulabı var evdekini satıp alasım geldi :D
    |
    |
    bolsu1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

BENQ XL2430T 144hz | Logitech G930 | Logitech G710+ | Razer Deathadder | Razer Goliathus Extended SPEED

Battlelog : ErdalBaggall
  • Binbaşı
    1929 Mesaj

Dün gece stresten uyuyamadım desem hocam? sabahın köründe bastım çıktım yola, sıcak fırsatlar denen illet gerçekten bir hastalık ben eminim artık buna
    |
    |
    TurkishCoder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

97 tl miNerden nasi bulcaz valla görürsem 5 10 tane alirim.Tabi 5 10 tane varsa.

|
    |
    byhackermstf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Dün gece stresten uyuyamadım desem hocam? sabahın köründe bastım çıktım yola, sıcak fırsatlar denen illet gerçekten bir hastalık ben eminim artık buna

Valla ben brandium da aradığımı bulamadım bu pionerr i sonradan aklıma geldi ama eve dönmüştüm gitsem alırdım üşendim ve vazgeçtim ev sinemadan yarın belki pendiğr uğrarım açıksa Maltepe park a falan bakarım napalım :))

Arkadaşlar çok PM geliyor şu anda

http://www.teknosa.com/urunler/110100757/grundig-gsb-800-siyah-soundbar

modeli kutu hasarlı sıfır.

http://www.teknosa.com/urunler/110100860/grundig-gsb-980-350w-soundbar-ev-sinema-sistemi

modeli ise teşir ürünleridir.

Ayrıca maltepe parkta da kutu hasarlı en az üç stok bulunmaktadır grundig-gsb-800 modeli için hepsini almaya bütçem yetmedi yoksa alırdım, satış fiyatımda ürün fiyatı + gönlünden kopan kadar benzin parasıdır fazlasını istemem

Hocam ben maltepe parka pazar günü gittim gsb800 soundbar vardı teşhirdi sordum başka varmı diye görevliye sadece bu var dedi o da çalışmıyor dedi fazla üstelemedim bende microsoft desktop 3000 klavye mouse takımını 67 liraya alıp çıkmıştım.

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    Ps Vita 197TL
    http://www.teknosa.com/urunler/125083683/sony-ps-vita-wifi-konsol

Grundig Soundar Beyazı
    http://www.teknosa.com/urunler/110100758/grundig-gsb-800-beyaz-soundbar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChineseTranslator -- 5 Temmuz 2016; 0:38:38 >
    |
    |

İletişim • Contact • 联系
  • Binbaşı
    1929 Mesaj

Arkadaşlar tekrar ediyorum, ben aldıktan sonra MALTEPE PARK'ta en az 3 adet daha açılmamış kutu hasarlı GSB-800 modeli mevcuttu, aşırı pm alıyorum alt üstü 4 ürün var, birini kendime alıcam, 3 adet satabilirim kimse üzülsün kırılsın istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victoяiatus -- 5 Temmuz 2016; 0:35:10 >
    |
    |
    TurkishCoder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Arkadaşlar tekrar ediyorum, ben aldıktan sonra MALTEPE PARK'ta en az 3 adet daha açılmamış kutu hasarlı GSB-800 modeli mevcuttu, aşırı pm alıyorum alt üstü 4 ürün var, birini kendime alıcam, 3 adet satabilirim kimse üzülsün kırılsın istemiyorum.

Pmlere bakmıyorsunuz ki
    |
    |

Hocam ben kimseye sormadım inanın, gittim kendim buldum kutuları, açtım kontrol ettim.

Sorunca vermiyorlar
    |
    |
    mustafaos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: duzguner42

İyice papaz oldum bu fırsat benim için bitmiştir.herkese hayırlı bayramlar

arkadaşımızın sayesinde linkteki ürünü söylediği önceki mesajında belirttiği gibi kendisinden edindim. kendisine çok teşekkür ediyorum. inşallah bizim de birilerine bu şekilde faydamız dokunur bir gün :)

http://www.teknosa.com/urunler/110100862/pioneer-htp-073-5-1-600w-ev-sinema-sistemi
    Intel Core 2 Duo E6750@3,55 GHz 1.33 v |-| MSI P35 Platinium |-| 2 X 2 GB corsair dominator Dual Kit 5-6-6-21 444 MHz |-|powercolor ati radeon HD4890 1GB 256 Bit|-|1 TB WD caviar black sata2 |-| Glacial power 550 watt|-Logitech Z-5500
  • Yarbay
    4856 Mesaj

Ps3 bulayim yeter valla fazlasinda gozum yok bi kendime birde arkadasima alaxagim

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    byhackermstf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    2477 Mesaj
    bana halen mikrodalga fırın lazım. duruma göre de tost makinesi ve vantilatör de alabilirim.
    |
    |

1000 liralık zerafet 247 lira. Pioneer s-es3tb.

Bide amfi bulduk mu tadından yenmez.

|| AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Yarbay
    2667 Mesaj
    quote:

aynı şeyi bende bugün yaptım çanakkaleden çıkıp balıkesir taraflarına geçtim 5 mağaza gezdim hiç gözüme çarpan uygun fiyatlı bişey olmadı allahtan şirket arabası da benzin parası derdimiz yok :D
    |
    |

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
  • Yarbay
    2667 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

97 tl miNerden nasi bulcaz valla görürsem 5 10 tane alirim.Tabi 5 10 tane varsa.

ben de aynı düşüncede ticaret kafasına yordum kendimi 5-10 tane alır fazla fiyata satar yolumu bulur diyordum 5 taneyi geçtim bitanede bile yok 5 mağaza gezdim :/

• Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Çok az şube de delikanlı çalışan var, insan gibi yardımcı oluyorlar, yanımda sistemden bakıyor gösteriyor stok durumunu böyle dürüst insanlar da var. Hatta iş arkadaşı müdahale ediyor bakma diye ona rağmen ilgilendi arkadaş saolsun. O yararlansın diye almadım. Helal olsun. Diğerlerine yorum bile yapmıyorum. Bari alsalar da ürünlerin stokları düşse sistemden millet yol yapıyor bir hevesle nerden nereye.

Orijinalden alıntı: alemburda34

Ps3 bulayim yeter valla fazlasinda gozum yok bi kendime birde arkadasima alaxagim

ben bugün 5 mağaza gezdim ps3 aradım hiçbiinde ps3ü bırak ps4 xbox one xbox 360 yok kalmamış oyun konsolu bırakmamışlar mağazalarda ses sistemi alayım dedim uygun fiyattan burdaki mağazalra indirim uğramamış galiba hiç uygun ses sistemi yok netten karşılaştırarak baktım
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.