Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.354.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Vialand Teknosa'daydım. Bir ürün sordum, fiyatını görünce fiyat mı gelmiş diye monitöre yapıştı bütün satış temsilcileri. İş çıkar mı çıkmaz mı siz oradan pay biçin artık. Ne hikmetse fiyatı uygun olan bütün elektrikli süpürgelerin aksesuarları ve hortumu komple yok, sadece makinası tezgahta bırakılmış. Personel çoktan pay etmiş arasında. Aksesuarı eksik deyince kimse almıyor tabi. Ne sorsak teşhir ve eksik diyorlar, bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

SAMSUN icin nerden bakarim urunlere ?

Piazza AVMdeki Teknosa kapanıyor oraya bakabilirsin.
  • Çalışanları yüzünden batan firma..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brandium avm'deki çalışanlar biraz yarım akıllı ne sorsan o yok bu yok.

Espresso makinesi sorduk, su haznesi yok, kahveyi koyduğun tutacak yok. kısacası sıfır aksesuar ve ilgisizler sanki bedava istemeye gelmişsin gibi.

Akabinde bastım gittim başka bir şubeden aldım tam aksesuarlı. Kasaya fiyatı sorun mutlaka.

sony mdr450 62 tl
    ipad air smart cover 46 tl
    delonghi espresso makinesi 207 tl

aldım
    bu sefer güzel fırsat oldu

Bir de apple magic mouse bulsaydık teşhirden güzel olacaktı..

not:
    Sony kulaklık 60 tl ye güzel, internet satışı var hala
    http://www.teknosa.com/urunler/110262016/sony-mdrxb450apwce7-beyaz-kafabantli-kulaklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 4 Temmuz 2016; 21:22:22 >
  • Uygun Ps4 felan var mı acaba?

• internetten alınan seri sonu yazan ürünler kapalı kutu gelir değil mi yanlışım mı var?
  • Ps3 kolu yokmu acaba pek indirim görmedim
    Fırsat paylaşan alıntı yaparsa iyi olur

• Man Down kullanıcısına yanıt
    Sizlerin bu elamanlarla alıp veremediğiniz nedir?😂 elamamların işini takipe giden tipler türedi😂

• radko kullanıcısına yanıt
    benden mi bahsediyorsunuz anlamadım ama sabah gittigimdeki bir kaç dakikalık gözlemimi aktardım.
  • kulakici kulaklikta guzel uygun bir sey bulursanız bi haber verin

• brak13 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ama sattıkları orjinal kollar garantili oluyor. Hb den gittigidiyor dan alınan kollar bile garantiye dahil olmuyor haberiniz olsun. Teknosa fiyatı 190tl kolların

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Brandium avm'deki çalışanlar biraz yarım akıllı ne sorsan o yok bu yok.

Espresso makinesi sorduk, su haznesi yok, kahveyi koyduğun tutacak yok. kısacası sıfır aksesuar ve ilgisizler sanki bedava istemeye gelmişsin gibi.

Akabinde bastım gittim başka bir şubeden aldım tam aksesuarlı. Kasaya fiyatı sorun mutlaka.

sony mdr450 62 tl
    ipad air smart cover 46 tl
    delonghi espresso makinesi 207 tl

aldım
    bu sefer güzel fırsat oldu

Bir de apple magic mouse bulsaydık teşhirden güzel olacaktı..

not:
    Sony kulaklık 60 tl ye güzel, internet satışı var hala
    http://www.teknosa.com/urunler/110262016/sony-mdrxb450apwce7-beyaz-kafabantli-kulaklik

Brandium elemanları salağa yatıyor bende ses sistemi için gittim önce yok sonra parçası eksik dedi Yanımda biri daha olsa mesela babam güzel olay çıkarır o olsa istediklerimi alırdım ama edebimixle ayrıldık tabi :))

• Hotpoint 365 Lt kapasiteli buzdolabini etiketinde 1800 yaziyordu 1300 TL ye aldim.

Biraz muhabbet ettik calisanla teknosa beyaz esya kisminda artik stoklu utun bulundurmayacakmis tum teknosa'lardaki beyaz esyalari ellerinden cikariyorlar etiketle kasada sordugunuz fiyat arasinda en az 300 TL dusuyor. Teknosa disney grubu urunleri koyacakmis ama tam icerigi anlamadim. Alacak urun cok ama eleman bulmakta zorlaniyorsunuz.

Ses sistemi hep teshir buldum iyi durumda olsa alacaktim ama parmaklamislar. Xbox One vardi bir koseye atilmis aslinda teshir satiliyorsa kacirmayin derim.

Teknosa Mall Of Istanbul magazina kesinlikle ugrayin derim ozellikle tv ve beyaz esya bayaa vardi birde girisin az ilerisinde sagda koseye xbox one var satiliyorsa teshir kacirmayin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @2 yil oncede boyle bir konu vardi elemana kodlari soyledim yok dedi surekli sikayet ettim

kisacasi sans isi bu gidip dumur olup geri bos gelmekte var

• iskender86 kullanıcısına yanıt
    hangi mağaza hocam alıcam da ?
  • Karakolluk olma riski var ki ben sinirli adamım kesin olurum diye gitmiyorum....
  • DrQUL D kullanıcısına yanıt
    Teknosanın Amazon'la aynı duruma gelmesi. Cümle içinde bile oturmuyor kötü duruyor. İki uç dünya

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    interneti bilmiyorum ama mağaza çalışanı sarı etiketli ürünlerin hepsi teşhir ya da teşhirden kaldırılmış ürünler dedi. bende 3 tane seri sonu ürün aldım 1 i kargoda bayramdan sonra gelecek diğer 2 si mağazada teslim yine bayram sonuna kaldı...
  • Yamaha RX-V477 467 TL satın aldım arkadaş cevahirde reyonda 1299 yazıyordu bunlara dikkat edin etiket fiyatlarıyla ürün fiyatları bambaşka :) çizik dahi yok üzerinde
  • valla ben aldıgım tüm ürünleri netten aldım ve tümünü de eve istedim. hem kargo bedava neden mağazaya gidip uğraşayım zaten teknosa elemanları kıl ve bilgisizler sinir katsayımı yükseltmemek adına eve istedim bir de bunlar ürünleri kurcalayıp vs bişey de yapabilir şimdi geldiği yerdeki elemanın eli ayağı durmazsa yandık aldıgımız ürün sağlamsa bile sağlam olmayarak alabilirz. ben herşeyi bekliyorum teknosa çalışanlarından
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.