Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyati sitedeki fiyat degildir sanirim. Kumandasini servis zor bir ihtimalle servis getirtir ama tuzlu olur. Belki ebay vasitasi ile bulunur.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Fiyati sitedeki fiyat degildir sanirim. Kumandasini servis zor bir ihtimalle servis getirtir ama tuzlu olur. Belki ebay vasitasi ile bulunur.

Saygilarimla.

Fiyat 217 tl

• uygun fiyata 55-70 inç tv ve ev sinema sistemi gören varmı
  • Su uzaktan kumandalı arabayı izmirde, muğlada, konyada sordurttuk hiç bi yerde cıkmadı. Ama stoklarda var En son muğladaki teknosacı bizde istedik ama bozukmuş gelmemiş demiş.
  • Biraz önce Teknosa aradı beni. Teknosa.com'da sepetine ürün eklemiş fakat almamışsınız, niye almadınız diye sordu. şaka gibi yav, sana ne.
  • arkadaşlar
    ISTANBUL ÜMRANIYE MODERN EAST EXXTRA
    ISTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA
    ISTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA
    ISTANBUL PENDIK NEO EXTRA
    ISTANBUL YENIBOSNA STARCITY EXXTRA
    ISTANBUL SEFAKÖY ARMONIPARK OUTLET EXTRA

ANKARA ETLIK FORUM EXXTRA
    ANKARA CEPA EXXTRA
    ANKARA ARMADA YENI

IZMIR BALÇOVA EGE PARK EXTRA

DIYARBAKIR NINOVA EXTRA

GAZIANTEP SANKOPARK EXXTRA

TOKAT NOVADA EXTRA

bunlardan birine gidecek olan varsa bana pmden ulaşabilir mi
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    ben aldım bu üründen (n700) ama ses olarak yeterli gelmedi açıkçası.
    hdmi ile bağlı tv ye ps4 ün sesini filan ordan alıyor belki onla ilgilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sithicus -- 30 Temmuz 2016; 16:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

arkadaşlar
    ISTANBUL ÜMRANIYE MODERN EAST EXXTRA
    ISTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA
    ISTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA
    ISTANBUL PENDIK NEO EXTRA
    ISTANBUL YENIBOSNA STARCITY EXXTRA
    ISTANBUL SEFAKÖY ARMONIPARK OUTLET EXTRA

ANKARA ETLIK FORUM EXXTRA
    ANKARA CEPA EXXTRA
    ANKARA ARMADA YENI

IZMIR BALÇOVA EGE PARK EXTRA

DIYARBAKIR NINOVA EXTRA

GAZIANTEP SANKOPARK EXXTRA

TOKAT NOVADA EXTRA

bunlardan birine gidecek olan varsa bana pmden ulaşabilir mi

Soyle hocam yardımcı oiayım

• Istınye park son durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 30 Temmuz 2016; 16:43:54 >
  • İpad air'in teşhirini 1329 tlye, sıfırını 1399 tlye satıyor bu teknosa. kafayı yemiş herhalde.http://www.teknosa.com/urunler/800023068/apple-ipad-mh0w2tua-air-2-wi-fi-16gb-gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Istınye park son durum

Hocam Sony mp3 player var mı uygun fiyata? Sorarsanız sevinirim. Daha önce bir arkadaşın paylaştığı fotoğrafta olduğunu görmüştüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Istınye park son durum

Hocam Sony mp3 player var mı uygun fiyata? Sorarsanız sevinirim. Daha önce bir arkadaşın paylaştığı fotoğrafta olduğunu görmüştüm.

37 tlye bır model vardı ama bakmadım...

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

Sakarya agorayi supurmusler birşey kalmamis

Arkadaşın sayesinde Adapazarı Agora'dan bu ürünü 607 Tl'ye temin ettik. Ödemesini K.Maraş Piazza'daki mağazadan geçtim adresime kargolayacaklar. Kendisine çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
    http://www.teknosa.com/urunler/110100664/pioneer-htp-300-anfihoparlorsub-ev-sinema-sistemi
    Pioneer VSX-520 K Amfi
    Pioneer S-21W Subwofer
    Pioneer S-ESR2TB Hoparlör Takımı
    Düzeltme: Yanlış link.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benliharun -- 30 Temmuz 2016; 17:09:31 >

• Istınye park
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

İpad air'in teşhirini 1329 tlye, sıfırını 1399 tlye satıyor bu teknosa. kafayı yemiş herhalde.http://www.teknosa.com/urunler/800023068/apple-ipad-mh0w2tua-air-2-wi-fi-16gb-gold

128GB modelini sıfır 1.499 TL + 150 TL hediye çekiyle aldık geçen ay.
    Kasım kasım kasılıyor tam bir çöp.
    Apple hala 128GB kronik sorununu aşamamış.
  • Bu ürünü az önce 157 TL ye Zafer plazadan aldım, şansıma kapalı kutu çıktı.
    http://www.teknosa.com/urunler/110100842/lg-dh4430p-330w-dvd-ev-sinema-sistemi

• Kendi adıma Teknosa Genel Müdürü Bülent GÜRCAN'ın kendi sitesine az önce aşağıda yazdığım mail i gönderdim. Umarım dikkate alır.

Teknosa genel müdürü olmanız sıfatıyla size yazıyorum. Müdürü olduğunuz Teknosa da bulunan indirimler için İzmir ve Denizlide mağazalara en az 2şer defa bazılarına ise belki 4er defa gittim.
    Öncelikle internet siteniz üzerinde mağazada stokta olduğu görülerek ilgili mağazaya gittim hep. Hiç bir zaman stokta görünmeyen ürün için mağazaya gitmedim. Lakin alacak olduğumuz ürünlerde genellikle mağaza müdürleri ve turuncu gömlekli çalışanlarınız ısrarla ürünleri satmamak için elbirliği yapmışcasına satmak istemiyor. Hatta ve hatta stokta olmasına rağmen serviste kırık arızalı vs gibi bahaneler üretmekte ne hikmetse mağazadan ayrılıp stok kontrol ettiğimizde ürün çoğu zaman stoktan düşürülmektedir.
    İzmir Forum Bornova Exxtra mağazasında bizzat şahit oldum. 4 adet personel kendi aralarında konuşup ürünleri yok denilmesini, serviste veya arızalı denilmesini kendi aralarında konuşuyorlar. Sağlam ürünlerin depoda saklanmasını kendilerine ayrılmasını rahat rahat konuşuyorlar.
    Balçova Egepark Exxtra mağaza müdürü gözümün önünde yaşlı bir bayan müşteriyi dövmekten beter etti. Bu insanlar hangi yetkiyle müşteriye bağırabiliyor. Egepark Exxtra da olan bir ürünü bir türlü alamadım.
    Denizli Aquacity, Forum Çamlık Exxtra mağazaları, İzmir Forum Bornova Exxtra, Balçova Egepark Exxtra, Agora Exxtra,Optimum Extra mağazalarında bu tür olaylar sıkça yaşanıyor. Sadece Mavibahçe Exxtra mağaza çalışanları yardımcı oldu. Diğer mağaza müdürleri ve özellikle turuncu elemanlar olan ürünü önce yok serviste, arızalı, kırık vs diyorlar. Ürünü bulduğumuzda ise satmamak için elinden geleni yapıyorlar.
    Örneğin Agora Exxtra mağazasında Pioneer VSX-322K ürünü mevcut. Almak için yarım saat uğraştım. Ne kutusunu ne kumandasını nede güç kablosunu bir türlü bulamadı çalışanlarınız.
    Yıllardır Teknosadan alışveriş yaparım böyle ukala çalışan ve tavır görmedim. Marka imajınızı yerle bir ediyor bu tür elemanlar. Lütfen Donanımhaber Forum sitesindeki Teknosa konusunu inceleyiniz
    Bilginize

• Pioneer S-21W Aktif Subwoofer benim sisteme uygun olmadı. Almak isteyen olursa aldığım fiyata verebilirim.

http://www.teknosa.com/urunler/110020600/pioneer-s-21w-hoparlor
  • http://www.teknosa.com/urunler/125043809/samsung-sm-p600-galaxy-note-101-wifi-white-tablet?staydesktop=true#product-features

547 tlye sizce alınır mı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 170turgut -- 30 Temmuz 2016; 17:25:04 >
  • tost makinası ve su ısıtıcısı gören var mı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.