Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• cgonen C kullanıcısına yanıt
    Saol kardes bilgi icin bugun gunduz vaktiyle gidecektim simdi rotayi diger magazalara yonlendirdim. Zaten bizim buralarda birsey kalsa sasarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ISTANBUL SISLI CEVAHIR EXXTRA
    ISTANBUL ISTINYE PARK EXXTRA

yakında bu mağazaya gidecek var mı bomba bi tlf fiyatı paylaşacağım ancak 1 tane ben istiyorum.

1300 tl seviyelernde olan tlf 560 tl. marka paylaşmayacağım bulursunuz diye, gidecek ve yardımcı olacak kişiye yazacağım. hem kendinede alır :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    ailemle yaşadığım için pek ilgi alanım değil oyüzden çyle soyledim :D
  • AVM içlerindeki tüm teknosalar kapanıp yerlerini Mediamarkt alacak.(kaynak ne diye sormayın)
    2 yönden yarayacak 1.si teknosa kapanış sürecinde indirimlere devam edecek. 2. mediamarkt açılışta ciddi kampanyalar yapabilir.
  • 32 gb usb 3.0 normal uygun fiyat

http://www.teknosa.com/urunler/125390401/sandisk-sdcz43-032g-g46-ultra-fit-32gb-usb-30-130m?staydesktop=true

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Samsung galaxy s5 i kastediyorsun sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSMANLI TEAM -- 4 Temmuz 2016; 3:01:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

Oldumu şimdi bence iyi oldu ilk giden alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

ISTANBUL SISLI CEVAHIR EXXTRA
    ISTANBUL ISTINYE PARK EXXTRA

yakında bu mağazaya gidecek var mı bomba bi tlf fiyatı paylaşacağım ancak 1 tane ben istiyorum.

1300 tl seviyelernde olan tlf 560 tl. marka paylaşmayacağım bulursunuz diye, gidecek ve yardımcı olacak kişiye yazacağım. hem kendinede alır :)

SAMSUNG G900FQ GALAXY S5 16GB :)
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

hahah nasil buldun ya?

bu telefonu bulabilen olacak mi acaba bu magazalarda cok merak ediyorum. 1 tane bana ayirin arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Dostum doğrusu personeller kendilerine ayırmışlardır bile,bize satmaz çakallar diye düşünüyorum.

• Beyler mobilden giriyorum Teknosa sitesine. . Burada paylaşılan linklerdeki ürünleri arama yaptığımda bulamıyorum ama linke tıklayınca çıkıyor. Bu nasıl oluyor.

• OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    O personellere gerçekten dalıcam bir gün, zaten rezaletlerdi, şimdi mağazalar kapancak diye galiba tam İĞRENÇ insanlara dönüşmüşler. Adamlara fiyat soruyorum, önce ekrandan bakıp gözü parlıyor sonra stokta yok bu yaa yapıyorlar.

Lexar 32 GB aldım bugün mesela, arkadaki elaman geldi neymiş o hımm kalanları da bana kes dedi altı masanın altına. direkt talan zihniyeti (eminim 64 gb lıkta vardı lavuklarda)
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Evet bu

@by_sinekli fiyat her yerde aynı bulabilirsen tabi
  • Bi ses sistemi ayarlayamadim.dusurup alamadim.bulundugjm.lanet ilde teknosada yok napalim yani olelimmi.bi ses sistemi istiyorummmmm....dua ederim yardimci olana su mubarek gecede :)

• Tam pes etmişken philips hue yu süper bi fiyata aldım

Sırada bi tıraş makinesi ve access point var. Bunlarıda alırsam benim için tamamdır

Ama üstüne bi de 4k tv patlatırsam kaymak olur
  • Arkadaşlar su sebillerinde fırsat var mı?
  • SAMSUNG G900FQ GALAXY S5 16GB WHITE AKILLI TELEFON --- 567,00 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125071222/samsung-g900fq-galaxy-s5-16gb-white-akilli-telefon
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.