Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (1556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatayda uygun bir telefone var mı acep :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.teknosa.com/urunler/120020266/arzum-ar1013-speedmix-cubuk-blender-seti-siyah

arkadaşlar fırsat ürünü ben kocaelinde bir adet 3 hafta önce almıştım. şimdi de mevcut. normal fiyatı 100-120 tl civarı burada 57 tl gözüküyor. ALANA şimdiden hayırlı olsun.

edit.https://www.teknosa.com/urunler/120020258/arzum-ar131-ironmix-cubuk-blender-550w-siyah

bu da 37 tl işe yarar bir bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare_night36 -- 12 Eylül 2017; 9:57:5 >

• bu kim aramızdamı bu şahıs.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-sifir-ayarinda-tertemiz-t800-teshirden-toplanmis-teknosa-cihazi-322050215/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 12 Eylül 2017; 11:28:45 >
  • o şahıs kimse elinde baya bir ürünvar . yenilenmiş ve teşhir ürünleri satıyor. nasıl bir sistem kurmuşsa herşeyi almış götürmüş insafsız...
  • Gecen sene indirimlerin oldugu zamanlarda cep telefonu icin gitmistim yanlarina. Adamlar bu isi yapiyor zaten. Surekli var ellerinde

• belo3 kullanıcısına yanıt
    başkan bu vatandaş harbiden paylaşımcı değil tamamen kar odaklı olarak aramızda
  • Silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfz -- 19 Eylül 2017; 17:39:47 >
  • Arkadaşlar, utuyu düşürüp kirdik. Varmıdır temin edebileceğimiz güzel bir utu

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

Arkadaşlar, utuyu düşürüp kirdik. Varmıdır temin edebileceğimiz güzel bir utu

Buharlı kazanlı var

Özelden yazıyorum hocam

• nightmare_night36 N kullanıcısına yanıt
    Bu dilenciler stoğa girmiş ama satın al butonu aktif olmamış ürünü sanırım Firefox ta bir kod yazarak aktif ediyordu. Ve satın alıyordu. Bu yüzden başka kimse alamıyordu.

Bu sistem açığı kerizliğini yapan teknosa durumu düzeltmemisti. Kimse birşey alamadı

• elTeyyare kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de actifry alacağım ama hangi modelini almalıyım. Express sizin ürün bir de eski actifry var. farkları nedir hocam?
    Hocam, bana da ütü ve soundbar lazım. Yardımcı olabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tllcyln

Hocam, bana da ütü ve soundbar lazım. Yardımcı olabilir misiniz.

Varsa bildiğiniz ürün söyleyin mağazalardan bakalım

Hocam, ütüde tefal ya da philips kazanlı model arıyorum.
  • masmas1514 M kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz gec oldu express normal olandan biraz daah hızlı pişiriyor denıyordu benimi 1,2 litre eskisi 1 litre olarak geçiyor fark olarak görsellik var ekradanda atıştırmalık sepetı çıkıyor içinden sepeti beğendim hamsi, köfte, kanat vb. şeyleri güzel yapıyor.
  • Arkadaşlar aşağıda bulunan ütü masasını 28,20 TL'ye aldım fakat fotoğraflardan gördüğünüz üzere pek memnun kalmadım. Yarın iade edeceğim. Eğer isteyen varsa aynı fiyata gelip alabilir.

Görüldüğü gibi boya soküğü var ve yuvarlak lastiklerden biri yok. Diğer bölümlerinde bir sıkıntı yok.

Ürün linki:https://www.teknosa.com/urunler/800040840/arzum-ar689-campo-profesyonel-utu-masasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 17 Ekim 2017; 14:07:15 >

• Tekrar başlamış arkadaşlar. Aynı indirim furyası.

Hangi ürünlerde hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Hangi ürünlerde hocam.

Hepsinde

• 
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.