Şimdi Ara

TEKNOSA KIRIK TV YOLLANMIŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adamlar yazmış özürlü ürün diye ki tüketici haklarına şikayet etmeyesiniz diye bunu belirmiş. Yetmemiş faturasını da ona göre kesmiş.. Geçmiş olsun

• Hem teknose, hem outlet hemdeeee philips. Geçmiş olsun umarım çözersiniz ama bu bermuda şeytan üçgeninde işiniz aşırı zor.

• gozcelik G kullanıcısına yanıt

Yetkili servisin çektiği fotolar ,

TEKNOSA KIRIK TV YOLLANMIŞ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selimyuksel S kullanıcısına yanıt

Ürün alırken sayfada öyle bir açıklama yok, ürünü aldıktan sonra ki zamana kesilen fatura ya not düşülmüş özürlü ibaresi ile, sizler farkına vardınız gördünüz de söylediniz öyle vardım farkına, yani ürün satışı yapıldıktan sonra özürlü olarak not düşülmüş, faturayı ilk sorduğumda , faturam nerede diye cevap bile verilmemiştir.outlook hesabınıza Mail attık diye bilgi bile verilmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 312d0o0 -- 6 Haziran 2023; 17:35:34 >
  • TEKNOSA KIRIK TV YOLLANMIŞ

• böyle özürlü bir tv ürünü, outlet olarak satılabilir mi? sorulması ve cevaplanması gereken bir soru bu. en azından satış esnasında, alıcıya gösterilmesi gerekir. neyse geçmiş olsun. havada karada iade olur diye düşünüyorum.

yakın bir zamanda yine bu ebatta ambajlı bir ürünü mm çalışanı taşırken mi yoksa yerde sürüklerken mi nedir yere yapıştırdı ve iyi bir ses çıkarttı. gülüşmeler felan, artık kime denk gelir Allah sabır versin. TEKNOSA KIRIK TV YOLLANMIŞ 

hadi yerini de söyleyim zeytinburnu TEKNOSA KIRIK TV YOLLANMIŞ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 6 Haziran 2023; 17:39:47 >
  • Ürün iade butonuna tıklayarak yapmış olduğumuz, iade talebi üzerine kargo firması, ürünü teslim aldı,

• 312d0o0 kullanıcısına yanıt

Hangi aşamalardan geçeceğiz acaba ,??sonucu bekleyip göreceğiz, umarım sorunsuz atlatırız, gelişme olursa paylaşırım, hepinize ayrı ayrı teşekkürler her şey için, kısa zamanda çok şey öğrendim TEKNOSA, OUTLET, PHİLİPS & YETKİLİ SERVİS, KARGO ,web üzerinden görmeden, peşin ödeme ile ürün almaya son 😐

• Tamam bitmiş olay almışlar geri...

• Emeği geçen, geçmeyen konuya ilgi gösterip yol gösterici herkese teşekkürler ...

• 312d0o0 kullanıcısına yanıt
  • Bu TV ye servis garanti kapsamında bakmaz haberin olsun çünkü tv darbe görmüş. Yani tv yi iade etmekten başka yolu yok. Ben hepsiburdadan Samsung TV aldım panelde hata vardı kırık felan yoktu. Servis hemen degişim yaptı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.