Şimdi Ara

TEKNOSA GARANTİLİ TİTREŞİMLİ LOGİTECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünü kızılay teknosadan 1 1.5 sene önce almıştım.Fatura yerine fiş vermişlerdi.Fişi kaybettim.Ama tekrardan aldığım yerden fişini veya faturasını isteğe göre talep ederim.Garantisi devam ediyor.İşlerden dolayı Çok fazla kullanamadım joistick sorunsuz çalışıyor usb alıcısı ise sorunludur.Bazen görüyor bilgisayarda bazen görmüyor.Bilgisayarınızdaki bilgisayar oyunlarının çoğunu tuş ayarı yapmadan oynayabilirsiniz.

Fiyat : 150 Tl >> 60 TL Fiyat sondur.pazarlık teklif etmeyiniz.Bozuk olan Usb alıcısını logitech servisini arayıp sordum.usb alıcısı sıfır 55 tl dedi.

Xbox one s kolu aldığım için satıyorum.Resim temsilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 10 Ekim 2018; 21:46:13 >

• USB alıcısı garanti kapsamına girmiyormu ki? Başka pc'de denedinizmi, sonuç aynı mı?
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Usb alıcısı neye dayanarak diyorsun garanti kapsamına girmiyor diye ? Ürünün parçası olduğu için garanti kapsamında ürün kafanıza göre bilip bilmeden yorum yapmayın.Ürünün wifi alıcısı bazen görüyor bazen görmüyor.Ben joistiği aldığım zaman bana fiş vermişlerdi.Fatura vermemişlerdi.Fişi kaybettiğim için garantiye veremedim.lOGİTECH e e mail gönderdim onlarda wifi alıcısı 55 tl karşılığında sıfırını gönderebileceklerini söyledi.Fatura veya fiş olsaydı ücretsiz gönderttirecektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan_06

Usb alıcısı neye dayanarak diyorsun garanti kapsamına girmiyor diye ? Ürünün parçası olduğu için garanti kapsamında ürün kafanıza göre bilip bilmeden yorum yapmayın.Ürünün wifi alıcısı bazen görüyor bazen görmüyor.Ben joistiği aldığım zaman bana fiş vermişlerdi.Fatura vermemişlerdi.Fişi kaybettiğim için garantiye veremedim.lOGİTECH e e mail gönderdim onlarda wifi alıcısı 55 tl karşılığında sıfırını gönderebileceklerini söyledi.Fatura veya fiş olsaydı ücretsiz gönderttirecektim.
    Okuduğunu anlama konusunda idrak problemin mi var? Garantiye girmesi gerekiyor anlamında sormuşum sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 9 Kasım 2018; 13:54:18 >
    Çok özür dilerim.Garantiye girmiyor ki ? diye okudum.Kusura bakmayın hocam.İyi günler dilerim.
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Sorun değil Logitech F710 kullandığım ve memnun olduğum bir gamepad. Hayırlı satışlar
    Sağolun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam herhangi bir bluetooth adaptör ile pc de kullanabilmek mümkün mü acaba bu kolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.