Şimdi Ara

Teknosa'dan Teşhir 40Hx850 Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 40-42 inç led tv arayışlarım devam ediyor. LG ve Samsung olmayacak alacağım tv. En önemli kriterim görüntü kalitesi. Haliyle sony akıllara gelen ilk markalardan biri. ve efsane modeli hx850. Media markt ta 750 ve 850 yi yanyana incelem şansı bulmuştum. Paneller arasındaki farkı anlayamadım ama görüntü kaliteleri bariz farklıydı. hx850'nin siyahları lokal karartması çok başarılıydı. Diğer samsunglar yaklaşamıyordu bile o görüntüye. (Kişisel fikrim.)

http://www.teknosa.com/urunler/110012344/sony-kdl40hx850-fhd-3d-edge-led-lcd-tv?term=hx850#f

Fiyat olarak hiç düşünmediğim yerde teşhirin fiyatı. Bu işlerde fiyat; şu da olsun bu da olsun ilerde lazım olur, almışken böyle olsun derken uçup gidiyoruz. Bundan dolayı 2 bin TL'yi hiç geçmiyordum ama hx850 benim fikrimi değiştirdi. Geçen yılın modeli olması dezavantaj ama aradığım da sadece kalite işte. Sizin yorumlarınız nelerdir? w805 serisi çekici gelmedi görüntü ve panel kalitesi yüzünden. W serisinde zaten LG panel kullanılmış. Fiyatı da ondan dolayı düşük.

Ne yapmalıyım?

• samsung 46es7000 kullanıyorum, hx850 ile almadan önce karşılaştırmıştım benimde şahsi fikrim samsung un görüntüsü daha iyidi siyahlarda ve lokal karartmada
  • hx850 ve 8007 alınabilir ...

hx850 daha iyidir. led tv teşhir fazla sorun yaratmaz ..tabi ölü piksel ışık sızması bulutlanma gibi sorunu yoksa
  • Teşhir ürüne para verilmez

SAMSUNG 40F8000 102cm + ASKI APARATI + 2 ADET 3D GÖZLÜK HEDİYE ... 2719 TL
    http://www.bizdeuygun.com/40F8000?ref=akakce&v=1.32.9#1
  • aldınız mi bende takipteyim 7008 8007 VE HX850 ARASINDA KALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: TVuzmani

aldınız mi bende takipteyim 7008 8007 VE HX850 ARASINDA KALDIM

Yok almadım. Çok tv izlemediğim için hx850'ye vereceğim para fazla geldi. hx750 aldım çok memnunum. Sadece görüntü kalitesi diyorsan sony marka tv bak. Tabi panel lg nin olmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.