Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
3
Favori
23.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın gece sadece 75 adet hediyeli ps4 ler satılacak diğer satışlar ertesi gün bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende orada olucam arkadaşlar gelecekler özel mesaj yoluyla ulaşsın takılalım beraber

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Abi fiyat çok çok çok çok iyi.. Konsol 1000 liraya geliyor. Lanet olsun ya para elime 22 aralıkta geçiyor. Ocakta gelen 2. parti PS4 lerden birini alacağım. 400 liralık oyunlar gitti...

Paran olsada bulamazsın cok zor adamlar şimdiden kampa girmiş:)

• Küfür eder gibi 75 ne abi.
  • acaba internetten alına biliyormuş acaba
  • Simdi konustum . Ilk gelen alir olayi olacakmis . Fifa'li paket 1400 fifa kilzone lu olan ise 1580 den satilacakmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcosar

quote:

Orijinalden alıntı: belferkay

Yarın akşam cevahirde olacağım. Forumdan gidecek arkadaşlarla buluşabiliriz.

yarın aksam bende cevahirde olacağım,
    eğer hava güzel olursa yani deli gibi kar yağmazsa araba ile gideceğim maltepeden.
    saat 5 de iş çıkışı var ama ben 16:00 da giderim tahminen 1 saat erken cıkıp trafiğe kalmamak için.

eğer araba ile gidersem birlikte gidebiliriz isterseniz.

Pm attım bakabilirmisiniz.
  • Alacaklar şimdiden gitsin de ilk gün satışları yüksek olsun Türkiye'de de.

• Orda kavga dövüş olucak demedi demeyin... Çok yanlış yapıyorlar. Sen gece satışında ps4ü satar faturayı kesersin. Daha sonra faturanın kesilme tarihine bakıp 12 aralık gecesi ps4 alan kişilere herhangi bi teknosadan oyunu istediği zaman gidip bedava alma hakkı verirsin. Adam 2 gün sonra 3 gün sonra ne zaman isterse gider teknosaya ürünü gece aldığına dair fatırasını gösterir bedava oyununu alır. Şimdi bedava oyunu duyan oraya yığılıcak kafecisinden tut merdivenaltı spotçusuna kadar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki ayrı bundle paket mi olacak ?

Yoksa tek paket hem Fifa hem Killzone hediye mi olacak ?

• Bunların da hepsi yalan dolan olmaya başladı, saçma sapan elektronik oyuncakların bu kadar pahalıya satılmasını normal göstermeye çalışıyorsunuz ya, dininiz imanınız para!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

1400 liralık "özel fiyatı" mı? Şaka yapıyorsunuz herhalde. 2 oyunun ederi 400 lira olması ayrı bir bomba. Türkiye'de teknoloji sitelerinin başını çekiyorsunuz ve hala böyle pişkin pişkin haberler yapabiliyorsunuz. Azıcık adam olun. Sizlerin karşı çıkmaması yüzünden piyasalar bu hale geldi. Aylık milyonlarca tıklama alan reklamlar iyi güzel tavrınızı koymaya geldiğinde mırı kırın. Gidin kumda oynayın.

1500 TL'ye satılan akıllı telefonu bile "Almayanı dövüyorlar" şeklinde lanse eden bir forumdan söz ediyoruz, normal karşılıyorum bunları.
  • bende şimdi konuştum iki oyunuda vericeklermiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 11 Aralık 2013; 18:36:02 >
  • Walter Hartwell White kullanıcısına yanıt
    zengin olsanda fark etmez stok sorunu var... bulunması zor br şey olmuş... ( PS4 )
  • Bir tek Fifa veriyorlasa bu soğukta o eziyeti çekmem... Mediamarkt'tam ayırtmıştım, cuma günü onu alırım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onların bitme ihtimali çok düşük hem fiyatı çok pahalı burda hemde hava buz gibi kim gidip bekler :D anca 2-3 yıl sonra slim falan çıkar fiyatı düşerse alınır.

• Sabancılar donanımhaberi satın mı aldı ?
  • Orası karışır kesin.
  • PlayStation®4 oyun konsolunun satışı aynı gece teknosa.com’da tüm türkiyeye gönderiyorlar dimi bide hediyesi varmı ?
  • Bu haberin kaynağı nedir? Teknosa'da çalışan arkadaşım ile görüştüm biraz önce. Kendisi farklı bir bölge de ki mağaza da çalışıyor. Cevahir Teknosa ile az önce görüşüp dönüş yaptı. Böyle bir hediye olayı yok diyor.

Teknosa'nın sayfasında böyle bir duyuru da yok. Anlamadım şimdi bu olayı. Kim yanlış bilgi veriyor acaba!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.