Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
3
Favori
23.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DAHA HENUZ BAKMAK NASIP OLMADI MAKINEYE AMA EN YAKIN ZAMANDA BAKMAYA CALISACAGIM RESMEN PELT OLDUM ;SABAHIN 9 UNDAN BERİ ORADAYDIM VE INANILMAZ BİR ŞEKILDE RESMEN AYAKLARIMIZI HİSSETMEDİK AMA SANIRIM DEĞDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM GÜZEL DOSTLUKLAR EDINDIK PS4 Ü ALMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN ARK. SEVGİLER..PS4 DE PSN ADRESIMI ALINCA PSN ADRESIMI VERIRIM FİFADA KAPIŞIRIZ ARTIK..
  • Fifa olağanüstü bir oyun olmuş. Detaylar muhteşem ötesi.. Fark yok öyle çok diyen kafayı yemiş kesin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce otobüsle Bağdat caddesindeki Suadiye Teknosa'nın önünden geçtim. Kapıda oturmuş bekleyen 8 kişi falan vardı.

• Arkadaşlar yorumlarinizi okuyorum gerçekten ne durumlara dusmussunuz aldiginiz cihaz 1400 TL az bi para hic değil ve ne zorluklarla cihazi alanlar var yani paranla rezil olmak bence bu olsa gerek kimisi diyor gotum dondu kimisi diyor bir dünya sira gerçekten çok vahim bi durum nasil olsa yilbasina doğru daha çok stok gelir bu çileyi çekmeye degermiydi kendi kanaatimce o kadar da para vermenize rağmen değmez ama alanlar almis güle güle kullansin nedense çok tuhaf geldi boyle şeylerin olması kavga edenler bile var saka maka yazik gerçekten.....
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Son derece adaletli bir şekilde aldı herkes konsolunu.Sıradaki herkes ortalama 11 saat bu soğukda ayakda bekledi.Sıranın başındaki arkadaşla ( İsmini bilmiyorum) Karpuzcu. abi sağolsunlar kimsenin araya kaynak yapmasına izin vermedi.Çok da güzel bir ortam vardı.Konsolu alan herkese hayırlı olsun arkadaşlar.

@Karpuzcu. Abi adamın dibisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni dünya düzeninin tüketim çılgınlığı artık Türkiye'de. Yazık gerçekten... Ben de PS4 tutkunuyum, ama birkaç gün daha bekleyip rahat rahat almak varken. Neyse...

• Ya arkadaşlar bir konsol icin neden birbirinize gider felan yapiyorsunuz değer mi yani kalp kirmaya. Bosverin alan alir almayan 1 ay sonra alir zaten 7-8 yil kullanicaksiniz aceleye gerek yok bir anlik sinirle verdiginiz adreslerde bulusup zarar verseniz birbirinize değecek mi?

• Beyler kutudan plus aboneliği falan çıkmadı bende. Cihazı kurmadim henüz ama, plusa dair bir kod bulamadım kutuda. Nerede bu plus. ?

• vay be millet ps4 ünü almış yanında yatıyor. biz ise ps3 e devam. kimbilir nezaman alacaz
  • gece burda ne kadar çok resim mesaj vardı ne olmuş bu konuya böyle
  • Arkadaşlar tüm alanların eline sağlık güle güle oynasınlar.Kolay değil sıra falan yapılmış o olmuş bu olmuş boş işler alan aldı alamayan kısa sürede cihazlarına kavuşurlar.Sonuçta bana çok saçma da gelse saatlerce orda ayakta soğukta bekleyerek eziyet çektiniz.İnşallah buna değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

O sırayı bekleyen o soğuğu çeken herkes hak etti o konsolu o sırada orada değildim ama eminim ki kaynakçı şirkef tipler çoktur.

Hayir sabah 11 de orada siraya girdim hepimiz aramizda anlastik spotculari tanidigimiz için hepsini postaladik şikayet ettik alanlar araya kaynayan 1 tane olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny2

Arkadaşlar tüm alanların eline sağlık güle güle oynasınlar.Kolay değil sıra falan yapılmış o olmuş bu olmuş boş işler alan aldı alamayan kısa sürede cihazlarına kavuşurlar.Sonuçta bana çok saçma da gelse saatlerce orda ayakta soğukta bekleyerek eziyet çektiniz.İnşallah buna değer.

Sağol 11 de oradaydik 1 de sira yaptik disarda ismini yazdirip gelmeyenler iptal edildi 2 saat olmayanlar özellikle

• Alan arkadaşlarıma hayırlı olsun siz PS4'e.ben PS3'e geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Beyler kutudan plus aboneliği falan çıkmadı bende. Cihazı kurmadim henüz ama, plusa dair bir kod bulamadım kutuda. Nerede bu plus. ?

Cikmadi sony kagidida cikmadi teknosa faturasi gecerliymis psn plusda cikmadi bende

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

quote:

Beyler kutudan plus aboneliği falan çıkmadı bende. Cihazı kurmadim henüz ama, plusa dair bir kod bulamadım kutuda. Nerede bu plus. ?

Cikmadi sony kagidida cikmadi teknosa faturasi gecerliymis psn plusda cikmadi bende

Aynen, garanti belgesi de çıkmadı. O sorun değil dediğin gibi fatura geçerli olur da, plus koymaları lazımdı.

• quote:

quote:

quote:

Aynen, garanti belgesi de çıkmadı. O sorun değil dediğin gibi fatura geçerli olur da, plus koymaları lazımdı.

Nasil yani içinden plus kitapçığı çıkmadı mı ???

• Ankamall nasildi

• quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

quote:

quote:

quote:

Nasil yani içinden plus kitapçığı çıkmadı mı ???

Çıkmadı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: murat178

DAHA HENUZ BAKMAK NASIP OLMADI MAKINEYE AMA EN YAKIN ZAMANDA BAKMAYA CALISACAGIM RESMEN PELT OLDUM ;SABAHIN 9 UNDAN BERİ ORADAYDIM VE INANILMAZ BİR ŞEKILDE RESMEN AYAKLARIMIZI HİSSETMEDİK AMA SANIRIM DEĞDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM GÜZEL DOSTLUKLAR EDINDIK PS4 Ü ALMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN ARK. SEVGİLER..PS4 DE PSN ADRESIMI ALINCA PSN ADRESIMI VERIRIM FİFADA KAPIŞIRIZ ARTIK..

No kacti senin hala hissetmiyorum

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.