Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
598
Cevap
3
Favori
21.826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1685 Mesaj
    Bir arkadas hediye 2 oyun sadece 3 kişiye çekilişle verilecek yazmış bir dogrulugu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4200 Mesaj
    arkadaşlar burada yazan arkadaşların çoğu kimse gelmesin diye sallamış tek akıllı onlar ya her yazana inanmayın gidin sıranıza girin bekleyin gerisi boş
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

Orijinalden alıntı: jakin33

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Beyler sıradayım mahşer yeri gibi ve listeyi teknosa ya onaylandık 70 kişi doldu boşuna gelmeyin üzülürsünüz

Resim hocam resim umarım alırsınız o sğukta oraya kadar gittiniz yazdırdınız artık hadi bakalım

Istersen Twitter ımdan bakabilir sıranın bir kısmının fotosu çektim dışarda bekletiyorlar
    Twitter ın imzamda

oha dışardamısınız kuyrukta? üfff :)
    |
    |
    Asus Tuf Z390 PG || Intel i9 9700K || Asus Rog Strix 2080 OC || Gskill Trident Z 3200 mhz 16gb|| Cooler Master Masterliquid 240 || Thermaltake 850W Gold psu || Toshiba Ocz 240 ssd || WD 1TB Hard Disk || Cooler Master Masterfan Pro Balance 120mm || Rampage Squadron 2x200 Kasa || Msi RGB Led Strip || Everest KM-4835 || Trust Gxt 345 Creaon 7.1 || Sony XB650BT || Samsung 49KS8500 4K HDR TV || LG SJ3 || Logitech Z533 || Thrustmaster T300 RS || Thustmaster 599XX Evo 30 || Thrustmaster T3PA ||Thrustmaster TH8A || Playseat Alcantara || Xbox 360 Joystick // Traktor S2 MK2 || Pioneer HD500 // Steam = DriveMaN

• Yarbay
    2622 Mesaj
    Uyanigin biri ilk ben geldim grubun sozcusuym diyip liste yapıyor. Millet koyun gibi buna uymuş ısim yazdrms sıraya girmiş.

|
    |

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Beyler burda kavga cikti. Biri bicaklandi. Polis falan geldi iptal ettiler satisi.

çok gereksiz bir insansın
    quote:

Beyler burda kavga cikti. Biri bicaklandi. Polis falan geldi iptal ettiler satisi.

lan işim olmaz diyordum , ne gece gece beklicem diyordum ama senın bu "kımse gelmesin" diye attığın taklaları görünce şantiyeyi paydos ettim 25-30 amele , 3 muhendis geliyoruz... Kendini belli et...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFY96 -- 12 Aralık 2013; 15:03:52 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: deadgodinme

quote:

çok gereksiz bir insansın

profil resminden belli burak yılmaz insanın inanası gelmiyor
    |
    |
    quote:

At yalanı..... inananı.

|
    |

Oynadığım oyunlar : BF 4, BF1, FIFA 18, PES 2018
  • Çavuş
    97 Mesaj
    vay arkadaş olaya bak dizi gibi izliyorum valla yazılanları, millet balataları sıyırmış
    |
    |
    Millet görmemiş.aç beyler.o yüzden herşeyi yapar.76. Kişi ve sonrası taşlarla saldırmazsa teknosaya gece hiçbirşey bilmiyorum..
    Bakın dedi dersiniz :D

|
    |

Facebook.com/Konsolkulubu
    Twitter.com/konsol_kulubu
  • Yarbay
    6030 Mesaj
    Evet liste yapan bi arkadas var fakat nolursa olsun suan kapi onunde sira olmus millet, 78 kisi vardi en son. Yani liste yapsa da yapmasa da kapida ki sira olan insanlar alicak konsolu.

Bu arada kesin bilgiler;

- Killzone ve Fifa14 herkese bedava

- Stok 75 degil, 70 kisiymis. 5 adet PS4 noldu? Siz bulun artik ;)

- Rüşvet vermek isteyen, güzellik arayan gelmesin. Kesinlikle ayrıcalık yapmıyorlar. Şahsen son çare ben de çok denedim, nafile :)

- Doğubanktan falan gelen spotçular da sırada, gerekli şikayeti yaptim, adamlarin isin ticaretini yaptigini olan bizim gibi oyunculara oldugunu soyledim. Magaza müdürü bizi bağlamaz dedi. Musteri musteridir, o da hakli.

- Bu saatten sonra gelmek isteyenler bosuna beklerler, şahsen bu soguk havada gelmeyin derim. Kimse sıradan cıkacak gibi degil, üstelik bekleyen 78 kişinin 8'i eli boş dönecek.

Ben de eve dönüyorum, PS4'ü Ocak'ta almayı dusunuyorum. Bugunden sonra kesinlikle sogudum, her kafadan ayri ses cikiyor, ne duzen var ne de kural.. En iyisi stoklar tazelenince siparisi verip, kargoyla evine kadar gelmesini beklemek. Bu arada satilan PS4'lerin cogu yaninda tek oyun hediyesiyle satilacakmis. Yani zararimiz tek bir oyun. O da canimiz sagolsun artik napalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 12 Aralık 2013; 15:21:26 >

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |

• Binbaşı
    1328 Mesaj

mediamarkt da stok çokmuş. sizce burada da 1 oyun bedava verirler mi cihazın yanında ?
    |
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Evet liste yapan bi arkadas var fakat nolursa olsun suan kapi onunde sira olmus millet, 78 kisi vardi en son. Yani liste yapsa da yapmasa da kapida ki sira olan insanlar alicak konsolu.

Bu arada kesin bilgiler;

- Killzone ve Fifa14 herkese bedava

- Stok 75 degil, 70 kisiymis. 5 adet PS4 noldu? Siz bulun artik ;)

- Rüşvet vermek isteyen, güzellik arayan gelmesin. Kesinlikle ayrıcalık yapmıyorlar. Şahsen son çare ben de çok denedim, nafile :)

- Doğubanktan falan gelen spotçular da sırada, gerekli şikayeti yaptim, adamlarin isin ticaretini yaptigini olan bizim gibi oyunculara oldugunu soyledim. Magaza müdürü bizi bağlamaz dedi. Musteri musteridir, o da hakli.

- Bu saatten sonra gelmek isteyenler bosuna beklerler, şahsen bu soguk havada gelmeyin derim. Kimse sıradan cıkacak gibi degil, üstelik bekleyen 78 kişinin 8'i eli boş dönecek.

Ben de eve dönüyorum, PS4'ü Ocak'ta almayı dusunuyorum. Bugunden sonra kesinlikle sogudum, her kafadan ayri ses cikiyor, ne duzen var ne de kural.. En iyisi stoklar tazelenince siparisi verip, kargoyla evine kadar gelmesini beklemek. Bu arada satilan PS4'lerin cogu yaninda tek oyun hediyesiyle satilacakmis. Yani zararimiz tek bir oyun. O da canimiz sagolsun artik napalim.

Sony Türkiye utanmalı. Teknosa kendi reklamını yapıyor.

Kesinlikle ben de soğdum bu saçmalıktan.

• Yarbay
    2342 Mesaj
    Sony geldi sıra fişi dağıttılar

|
    |
    Boş Makina 1.399 TL yanında Fifa 2014 veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özcloudtr -- 12 Aralık 2013; 15:35:19 >
    |
    |
    4200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

mediamarkt da stok çokmuş. sizce burada da 1 oyun bedava verirler mi cihazın yanında ?

çay ve hanımeller vereceklermiş
    |
    |
    geleceğimden değil de oraya gelecek olsam o listeyi alırım yerim. listeymişmiş.
    |
    |
    ((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
    SUPER Pİ 1M:17 sn
  • Yarbay
    4276 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NakkaSss

Gelme yedirirler belki

vah vah. gelmeyeyim o zaman . bir ürperme geldi.
Reklamlar
google reklamları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,380
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.