Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
3
Favori
23.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam olarak neden bahsediyorsunuz 1000 kişi bekleniyor Teknosa ya sıra mı kalır . Az MANTIKLI olun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Beyler liste tamam oldu alamazsiniz artik bosuna gelmeyin.

uzun süredir bunu yazmıyordum ama dayanamadım

YAVV HEEE HEEE
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny2

ya arkadaşlar cidden o kadar gülüyorum ki burda yazılanlar. yok beklemeler yok kavgalar falan. Şimdi düşünün 1400 tl den (Avrupadan da ,amerika'danda .çok daha pahalıya) satılan bu cihazı -unutmayın asgari ücret 1000 lira bile değil- almak için verilen emeğe bakın.Ordaki sayı da sadece 75 adet :) Zaten teknosa çalışanlarının bi dünya arkadaşı var oraya gidecek :) hadi onu geçtin bu kar soğuğu altında kendimizi bu kadar heba etmeye ne gerek var ? düşünsenize bu sistemde kazançlı olan kim ??

Iyidw kardedim sen bunu yazinca birden kafamizda ampul yanip aha dogru lan dememizi mi bekliyon anlamadim bosver yazan yazar alan alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media markt ta stok derdi olmayacakmis kapida cay ikram veriyorlarmis

• boşa asılmayın derim alamayanlar gerçekçi olup burda belirtirse boşa bekledğini sonuç o zmn anlaşılır ki yazmazlar
  • Hala anlamıyorsunuz

çalışan her şeyi yapıyor.

ben konuştun bir miktar para verdim ayırcak bu kadar.

birkaç kez alışveriş yaptığım personel bende gidip alıcam iş çıkışı.

siz sanmıyormusunuz çalışan alır akrabası alır vs vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine burda baba parası yiyenler toplanmış çoğu alamıyacağı halde yani babasını zaten bu konuda ikna edemiyeceği halde gelip burda kan çıkacak asarız keseriz diyen liseliler çıkmışta çok güldüm lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Beyler liste tamam oldu alamazsiniz artik bosuna gelmeyin.

uzun süredir bunu yazmıyordum ama dayanamadım

YAVV HEEE HEEE

Almanyadaki gibi olacak orası, 1000 kişi bekleniyor ve sıra oluşturuluyor. Teknosa nın amacı reklam yapmak yoksa zararına niye satsın yarın haberlerde izleyeceğiz Teknosa yı trafik tıkandı diye vs. vs.

Aklı olan gitmesin dedik sakalımda var!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Hala anlamıyorsunuz

Ayırtma parası vermişsin, kimse de rüşvet olarak algılamasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yine burda baba parası yiyenler toplanmış çoğu alamıyacağı halde yani babasını zaten bu konuda ikna edemiyeceği halde gelip burda kan çıkacak asarız keseriz diyen liseliler çıkmışta çok güldüm lan

ben 1 senedir para biriktirdim alırsam da ticaret için alıcam. spotçulardan garantisiz almamak için nerde daha ucuza garantili bulabiliriz burda ona bakıyoruz.

hayatımda babam bana çöp bile almadı.

yaşım 30

30 yaş üstü ps4 alanlarda azımsanmayacak kadar çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 12 Aralık 2013; 13:46:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Hala anlamıyorsunuz

Rüşvette diyebiliriz.

yapacak bişi yok bedava halletmesini isterdim olmadı böyle olacak

sıra hikaye bekleyenler şans kapı açılınca 50 kişi alır kaçar kim nerden bilsin 75 adet kasadan şimdi geçtiğini bitti diyince herkes arkasına bakmadan gidecek

• Ben sabah gidecektim dünden kalma olduğum için saat 13:00'da uyandım. Yazılanlardan sonra gidesimde yok pek. Almanya'dan PS4 PRE-ORDER'ı iyiki iptal etmedim. Bu soğukta beklemeyi göze almıştım 1 hafta erken alabileyim diye cihazı ama eksik kalsın TR'den PS4 alması. Saçmasapan işler. Nargile keyfi yapayım en iyisi. Bekleyenlere kolay gelsin. İyi soğuk var dışarıda ben ise yanıyorum bu havalar da bile. :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Hala anlamıyorsunuz

Rüşvette diyebiliriz.

yapacak bişi yok bedava halletmesini isterdim olmadı böyle olacak

sıra hikaye bekleyenler şans kapı açılınca 50 kişi alır kaçar kim nerden bilsin 75 adet kasadan şimdi geçtiğini bitti diyince herkes arkasına bakmadan gidecek

Bende ayırttım çok efendi bir arkadaştı ilgileniyorsun sağol ayırtma için bir ücret gerekir mi dedim yok dedi. Kutunun üzerine ismimi yazdı depodan geldi.
    Yarında dükkan açılmadan 2 saat önce orada olurum. Benden önce gelip soğuk yiyen kişinin hakkını yemek istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny2

ya arkadaşlar cidden o kadar gülüyorum ki burda yazılanlar. yok beklemeler yok kavgalar falan. Şimdi düşünün 1400 tl den (Avrupadan da ,amerika'danda .çok daha pahalıya) satılan bu cihazı -unutmayın asgari ücret 1000 lira bile değil- almak için verilen emeğe bakın.Ordaki sayı da sadece 75 adet :) Zaten teknosa çalışanlarının bi dünya arkadaşı var oraya gidecek :) hadi onu geçtin bu kar soğuğu altında kendimizi bu kadar heba etmeye ne gerek var ? düşünsenize bu sistemde kazançlı olan kim ??

ps4 alanların çoğuda iphone 5 s için sıraya girenlerdi zaten.

asgari ücretle çalışan da alıyor

bu ülkede asgari ücretle çalışıp 5 10 tane kredi kartı olanlar var bir evde 4-5 kişi asgari ücretle çalışanlar var

2.000 3.000 maaşla bmw alanlar var kredi ile ev alanlar var

gerçi her şey bizde ters kıyasladığımız amerika avrupa lle

orada asgari ücret bizdekinin en az 3 4 katı ama bir ps4 bir iphone bizdekinden çok daha ucuz

küçümsediğimiz yunanistan bile 1000 euro ya yakın en düşük ücretler
  • Forum İstanbul Media markt

demir ören Media markt

Teknosa cevahir

ps4 gelecek

• quote:

Beyler hediye oyun cekilisle 3 kisiye verilcekmis bosa gelmeyin.

Hadi canım ozaman arkadaşlar boşverin yaa bizim ülkemizde ne doğru yapıldıki bu doğru yapılcak Ordan foto paylaşın arkadaşklar son durum nedir ?
  • Beyler sıradayım mahşer yeri gibi ve listeyi teknosa ya onaylandık 70 kişi doldu boşuna gelmeyin üzülürsünüz

• 3000 TL ye iphone alırken lafını yapmıyor kimse , iki oyun ile birlikte fiyat normal değil mi niye kızıyor millet.
    tamam doğru ama şu asgari ücret muhabbetini yapmayın. amerikada 400 dolar , avrupada 400 euro burada 1400 TL uçurum fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 12 Aralık 2013; 14:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Beyler sıradayım mahşer yeri gibi ve listeyi teknosa ya onaylandık 70 kişi doldu boşuna gelmeyin üzülürsünüz

Resim hocam resim umarım alırsınız o sğukta oraya kadar gittiniz yazdırdınız artık hadi bakalım
  • Az önce arkadasimla konuştum 150 kisi civarında sıra varmis su an.

2 oyun icin o izdiham çekilmez. Yarın sabah pasa pasa gidip alırım ben.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.