Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
598
Cevap
3
Favori
21.826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

1399 TL’lik özel fiyatı

???????????????????????????????????????

Özel fiyat????????????????????????????????????????

Zaten 1400TL'ye satılacak, 1399TL'nin neresi özel fiyat, iyice dalga geçiyorlar, 399$'lık cihaz yahu

400 Dolar zarar ederekten satış olayı, Amerika için kar koymadan satışa kondu. Amerikalılar dese ki 100 Dolara satacaksın, Sony nin söyleyecek sözü olamaz 100 Dolara satar. Adamlar Dünyayı yönetiyor. İstese 10 Dolar yaparlar. Amazon gibi rakipsiz tekel online satışta var kapitalistin A Babaları bunlar.

Sony nin gerçek fiyatı bu aralıklar aslında 400 Euro-600 Euro aralığı

Ee tamam 400 Euro hangi ülkenin asgari ücreti? Hiç bir ülkenin değil. Avrupa ve Amerika'da ki asgari ücretle 2-3 tane PS4 alınıyor.

Türkiye 1.5 asgari ücretle PS4 satılması normal karşılanamaz.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

• Emekli Yönetici
    1679 Mesaj
    neredengrldim giresuna ya istanbulda olsam sabahdan beklemeye başlardım cevahir teknosa önünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sabahtan kurbanlar TeknoSa'nın önüne gelmeye başlar gibi. (:
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Only Love

Sabahtan giderim Cevahir'e, alışverişimi yaparım gecesine de PS4 lokum olur. Gelecek olanlar ile laflarız kuyrukta. Only Love.

Ayrıca TeknoSa 22:00'da kapanabilir bu sorun değil. AVM'den saat 00:30'da çıktığım zamanları bilirim. Bilginiz olsun; kuyruk olacak TeknoSa'nın önünde. Arkadaşımla 2 defa gidip konuştum bugün TeknoSa'da. İzdiham olacak diyor o da. Sorun değil. Her türlü akarız AVM'ye. Çıkıştı ise keyif sigarası...

Hocam çekiliş falan mı yapacaklar.Kim kaparsa mı?70 tane konsol için sıraya girmenin bir anlamı yok çünkü.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    Çekiliş yok. Önce gelen alacak. 1400 TL'ye FIFA 14 & KILLZONE: SHADOW FALL + PS4 BUNDLE

Oyunlar ayrı olarak verilecek. Cevahir'e gitmem 10 dakika bile değil. Erken gelecekler ile muhabbet edebiliriz. :P
    saat 23:59 cevahir teknosa kepenkler açılır ve .......

|
    |
    Güya kepenklerde açılmayacakmış. Yer altından gelecek herhalde PS4'ler. Ehehehe...

Erken saat yapın deyince arkadaşa izdiham olur içeride ondan yapmıyoruz diyor. Başka birşeyin korkusu gerçi... Black Friday gibi şok cihazı getiren manyak çıkarsa linç ederim yeminle.
    |
    |
    mediamarkt ikramda varmış hehe katılım sınırı 1000 kişi saat 18:00 de bakarım cevahirin önü iftar çadırı gibi olmuşsa akarım taksime

|
    |
    Cevahir'de kalmaz ise seve seve Taksim yapacaz büyük ihtimal. Ulan rezalet bir durum be. Resmen zevk alıyorum şuan. :)
    |
    |
    Çekiliş olsa giderdim hiç yoktan bir umut belki bana çıkar derdim beklerdim.Bu karda kışta gece eve elli boş gelmekte var.70 konsol ile gece satışı böyle bir saçmalık olabilir mı?Bir de utanmadan sosyal medya üzerinden sürekli reklam yapıyorlar boş yere insanları orada bekletecekler yazıktır günahtır.

|
    |
    Hahaha Mafya vari adamlar olacak Mafya ps4 ticaretine girmez merak etme karaborsa ve spotçu olabilir ama mafya :D En iyisi döner pıçakları yada beyzbol sopalarıyla gitmek olur.
    |
    |
    7804 Mesaj
    70 konsol cidden çok az :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Çekiliş olsa giderdim hiç yoktan bir umut belki bana çıkar derdim beklerdim.Bu karda kışta gece eve elli boş gelmekte var.70 konsol ile gece satışı böyle bir saçmalık olabilir mı?Bir de utanmadan sosyal medya üzerinden sürekli reklam yapıyorlar boş yere insanları orada bekletecekler yazıktır günahtır.

Cevahir'e evi yakın olanlar yaşadı kısacası. Araba ile trafik olsa bile hele bu havalarda en fazla 10 dakika sürüyor AVM'ye gitmesi. Bugün'de Şişli-Mecidiyeköy yolu yoğun değildi. İşi bozan geceleyin satış yapılması. Sanırsın başka şey satıyorlar. :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Cevahir'e evi yakın olanlar yaşadı kısacası. Araba ile trafik olsa bile hele bu havalarda en fazla 10 dakika sürüyor AVM'ye gitmesi. Bugün'de Şişli-Mecidiyeköy yolu yoğun değildi. İşi bozan geceleyin satış yapılması. Sanırsın başka şey satıyorlar. :)

Oraya gitmek sorun değil hocam.Evin yakın olsa bile alman garanti değil sonuçta.Sonuçta senden hızlı koşan ite kalka kapacak konsolu.

• Yarbay
    7346 Mesaj

Şu haberi bir zahmet değiştirin 12 Aralık 00:00 değil, 13 Aralık 00:00. Yani 12'sini 13'e bağlayan gece. Hiç mi kontrol etmiyorsunuz yazarken haberi.
    Millet habere inanıp Üsküdar'lardan gidiyor Cevahir'e.
    |
    |
    BelieveMe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.