Şimdi Ara

Teknosa'dan 50TL'lik hediye çeki! Paramı Yönetebiliyorum - VISA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
37
Favori
35.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer kampanyalarda cep telefon numarasi istemiyordu.. Bunda istiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamdır sımdı napıyoruz ne kadar beklıyoruz..?? bılgısı olan varmı
  • sorular değişti heralde şıklarla mesajdakinin alakası yok gibi bunuda mı kaçırdık yoksa

edit:soruların yerleri değişmiş şıkları karşılaştırınca yaptım 90 oranında oldu oltayı attık bekliyoruz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan0604 -- 5 Ocak 2015; 23:57:05 >
  • Çeki bekliyoruz
  • geçenki futbol topu vereni tam sonuçlandıramayıp uğraşmadıydım yine de adrese top gelmişti şaşırmıştım.
    bunu da geç doldurdum bakalım gelecek mi
  • geç kalmışız sanırım kendimize mezarcı ölücü diyoruz ama burada üstadlar var ellerine su dökemeyecigimi anlamaya başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruların yarısı farklı ve sırası değişmiş şekilde geliyor haberiniz olsun
  • kredi kartından para çekmek diye bir cevap var onu kredi kartından para çekmek olarak başka soruda karşılaşınca yanlış işaretlediğimi fark edip düzelttim.
    sorular karışık olarak geldi.
    ayrıca çcevabı 2 olarak gözüken soruda nedense şıklarda 2 yoktu bende 3 ü işaretledim %85 çıktı demek ki yanlış oldu.
    şıklarda sadece 3 4 5 vardı 3 şıklıydı. özellikle yanlış yapalım diye yapmış olabilirler. sanırım 1000kişi dolmasına yaklaştı :)
  • doldurduk bakalım formu.Sonuçlar ne zamana ...
  • öğrencide hep 75 diyor?

edit: hepsini salladım yine 75 diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTospa -- 6 Ocak 2015; 0:12:18 >
  • Kayıt oluyorum , ardından bir ekran çıkıyor, bu eklentiyi desteklemiyor diye uyarı verdi, tableti yeni aldım hangi program eksiktir? :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bitti yoksa devam ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

Arkadaşlar bitti yoksa devam ediyor mu

Yine de şansını dene derim.
  • yetişkine tıkladıktan sonra ad bölümüne yazı yazamıyorum diğerlerini doldurup gönder dediğimdede olmuyor hiç bişi çok ihtiyacım var bu çeke
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

İşin garibi bu konunun şimdiye 6-7 sayfa olması lazımdı. Fazla talep görmedi herhalde Teknosa olunca.

Hahaha tam da 7. Sayfaya yazmissin

• asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    internet exploer ile deneyin
  • ben ilk kendi bilgilerimi girdim yaptım, katılım belgesini aldım. daha sonra baktım ki 18yaşından altına verilmiyor. gizli sekmeden babamın adına yaptım. daha sonra katılım belgesini al diyince katılım belgesinde benim adım çıktı?
  • UcanTospa kullanıcısına yanıt
    IP aynı olmayacak. seni o IP ye tanımlıyor

• Cevapların yeri değişik arkadaşlar. Ek olarak %90 başarı diyor mobilden uğraştığıma değer mi sizce gelir mi hediye çeki
  • Arkadaşlar birkaç kere kod alacaklar modeme reset atsın ve tarayıcı geçmişini temizlesin diğer türlü iptal olur.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.