Şimdi Ara

Teknosa'da satılan Retina ekranlı Macbook Pro 15'inç (5300TL) tuhaf değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bunda bir katakulli mi var? Zira bu fiyata Macbook Pro 15 inç, üstelik Retina ekranlı Macbook Pro piyasada yok?!

Acaba işlemcisi mi 4. nesil? Teşhir ürünü mü? Neden bu kadar ucuz?

*http://www.teknosa.com/urunler/125032974/apple-mjlq2tua-macbook-pro-retina-ekranli-15-i716g

• Tükenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

Tükenmiş
    Söz konusu TEKNOSA olunca insan işkilleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Katılıyorum. Piyasada tükenmiş ama sadece Teknosa'da olan laptoplar görüyorum, yanında 'outlet ürünü' diyor mesela, outlet ürünü olunca ne oluyor onu da yazmamışlar, hasarlı, çizik falan mıdır nedir, cidden Teknosa'dan ürün alırken yerinde görmek gerek, ben de hiç güvenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Katılıyorum. Piyasada tükenmiş ama sadece Teknosa'da olan laptoplar görüyorum, yanında 'outlet ürünü' diyor mesela, outlet ürünü olunca ne oluyor onu da yazmamışlar, hasarlı, çizik falan mıdır nedir, cidden Teknosa'dan ürün alırken yerinde görmek gerek, ben de hiç güvenmiyorum.

Alıntıları Göster
    16 gb depolama alanı olduğu için olabilir mi??

• Fire Tri-Klops kullanıcısına yanıt
    16 gb olan ram, depolama alanı değil.

Cihazda 256 gb SSD var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

16 gb olan ram, depolama alanı değil.

Cihazda 256 gb SSD var.
    o zaman bunda 1 şeylik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Tri-Klops

o zaman bunda 1 şeylik var.

Alıntıları Göster
    1- Cihaz teşhir ürünü olabilir.
    2- Buara Apple mağazalarıda dahil KDV indirim kampanyası yapıyor. Bunun bir etkisi olabilir.
    3- Eldeki stokları eritmek adına kar marjını minimuma çekip satışa vermiş olabilirler.

1. madde daha ağır basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riverside_

1- Cihaz teşhir ürünü olabilir.
    2- Buara Apple mağazalarıda dahil KDV indirim kampanyası yapıyor. Bunun bir etkisi olabilir.
    3- Eldeki stokları eritmek adına kar marjını minimuma çekip satışa vermiş olabilirler.

1. madde daha ağır basıyor.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle bir diyorum. Çünkü TEKNOSA'dan bahsediyoruz...
  • arkadaşa telefon bakıyoduk tükenmiş bir ürün en ucuz teknosadaydı tükenmişlere böyle bişey yazıyo olmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

arkadaşa telefon bakıyoduk tükenmiş bir ürün en ucuz teknosadaydı tükenmişlere böyle bişey yazıyo olmasınlar
    Mantıklı. Hatta bence o fiyata içeride çalışanlar bile alır, belki daha üstüne satar diye düşünüyorum ama kötü niyetli düşünüyorum işte.
  • teknosadan hiçbişey alınmaz en güvenmediğim mağaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

teknosadan hiçbişey alınmaz en güvenmediğim mağaza
    Arkadaşlar teknosaya çok vurmuşsunuz ama ben dün gidip kapalı kutu macbook 12 inch 512 gb 3800 e aldım. Bulunduğu mağazalar yazıyor. Arayın bir sorun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Arkadaşlar teknosaya çok vurmuşsunuz ama ben dün gidip kapalı kutu macbook 12 inch 512 gb 3800 e aldım. Bulunduğu mağazalar yazıyor. Arayın bir sorun bence.

Söylediğiniz ürün Teknosanın sitesinde bile yok. Söylediğiniz fiyat da hiçbir yerde yok. Bir yanlışlık olmasın? Nerden aldıysanız ben de almak isterim.
  • Bahsedilen ürünü teknosa dan alan arkadaş usa den ucuza almış. Ya kullanılmıştır yada refurbished, yoksa teknosa çalışanları satmazdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Bahsedilen ürünü teknosa dan alan arkadaş usa den ucuza almış. Ya kullanılmıştır yada refurbished, yoksa teknosa çalışanları satmazdi

Atma ziya. ne alakası var ya? sıfır ürün tr garantili. trollemiyorum. faturayı koyarım buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeninesilogretmen

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Söylediğiniz ürün Teknosanın sitesinde bile yok. Söylediğiniz fiyat da hiçbir yerde yok. Bir yanlışlık olmasın? Nerden aldıysanız ben de almak isterim.

http://www.teknosa.com/urunler/125032959/apple-mk4n2tua-macbook-gold-retina-ekranli-12-core

• Hayirli olsun, size niye inanmayalım, biz teknosa ya güvenmiyoruz önceki deneyimler yüzünden
    Bu arada amazon satışı 1500 dolar ürünün, gerçekten iyi almissiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gidakontrol -- 3 Temmuz 2016; 15:39:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Hayirli olsun, size niye inanmayalım, biz teknosa ya güvenmiyoruz önceki deneyimler yüzünden
    Bu arada amazon satışı 1500 dolar ürünün, gerçekten iyi almissiniz

Bende adamları savunmak için yazmadım. 512 gb ssd li mac i bu fiyata almak yurtduşında bile zor. 2 yıl garantili ürün.
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki tükenmiş ama yine de teşekkürler. Zaten yeni MacBooka karşı biraz tedirgindim. Yeni MacBook Pro beklemeye devam edeceğim sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.