Şimdi Ara

Teknosa'da ki televizyonları uzaktan kapatıyorum (VİDEO GELDİ !!!) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
29
Favori
6.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc one da görmüştü.kızılötesine dünüş.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

Ben çok yaptım En güzeli veletler PS4 te fifa oynarken bi kapatiyom mal mal bakiniyolar
    Bide justin muzigi calan tvleri kapattim

S4 var bu özelliği hiç kullanmamıştım evde denedim LG TV'lerde oluyor. Şimdi giyinip PS cafe ve Teknomarketleri turlamaya gidiyorum

s4'te hangi program hocam söylermisin?

• Programın ismi ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takoz Hayri

quote:

quote:

Ben çok yaptım En güzeli veletler PS4 te fifa oynarken bi kapatiyom mal mal bakiniyolar

S4 var bu özelliği hiç kullanmamıştım evde denedim LG TV'lerde oluyor. Şimdi giyinip PS cafe ve Teknomarketleri turlamaya gidiyorum

WatchOn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Takoz Hayri

quote:

quote:

WatchOn

hocam kod falan gerektiriyomu bide interneti çok harcıyormu telefon faturalı aşmayalım

• Takoz Hayri kullanıcısına yanıt
    Yahu soracağınıza deneseniz göreceksiniz, internetle alaka yok kızılötesi. Kodla alakası yok, Tv markası seçtiriyor. Ben dsmartı ayarlayamadım sadece tv.

• Laptop'ları karıştırırken, avm'nin wifi'ına bağlanıp saçma salak siteleri açıyorum, ses sistemlerine bağlı cihazlardan garip şarkılar açıyordum..
    Samsung led'leri kurcalıyordum remote ile, duvardaki cihazları kapatınca görevli bir bakış atıyordu ki
    Tekrar açıp özür dileyim çıkıyordum, teknosa çalışanları gıcık oluyordu bana, Avm okulun yanındaydı hergün giderdik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: batle450

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Zamanında Casio tv saat ile kahvede millet Cine 5'te maç izlerken yapıyorduk. Eskiler daha güzeldi siz risk almamışsınız

Teknosa'da ki televizyonları uzaktan kapatıyorum (VİDEO GELDİ !!!)

Ne günlerdi be, bununla hoca matematik sınavına bile sokmazdı.

Hocam bu saatin modeli ne biliyor musunuz ? Almayı düşünüyorumda.

https://eksisozluk.com/casio-cmd-40--1931954?a=today

• quote:

Orijinalden alıntı: by_web

sony xperia da var ben de gittiğim cafelerde yapıyorum bazen

Hocam nasıl yapıyorsunuz uygulama mı indirdiniz telefonun özelliği olarak mı geldi biraz açarmısınız?
  • Kahvede Besiktas - Fener macini izlerken kanal degistirmistim

telefon G2

• iOS'ta da bunun ile ilgili bir sürü uygulama vardı deneyip sonucu yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

quote:

Orijinalden alıntı: aydede96

bendede lg g2 var ps4 gelmiş burdaki teknosaya veletler başından ayrılmıyordu kapattım veletler gidince açtım oynadım :D

Aynen aga bende öyle yapiyorum. marmara foruma gidince alisverisi yapiyorum yada arada dinlenmek için iniyorum teknosaya birisi varsa kapatiyorum sonra ben basliyorum oyuna :)
    Not: tel s4

hngi uygulamayla yapiyorsun

• Çook önce yapmıştıö böyle bişey, Casio CMD-40 saatler var bilenler vardır belki. Akmerkez Sony mağazası bize saygısızlık etmişti, dedim ben yapacğıamı bilirim. Taktım saatimi gittim adam kadının birine bi tv yi anlatıyor, ben kapatıyorum adam açıyo, hiç çaktırmıyorumda :D Kadın bakmayı bırakmışmıydı napmıştı tam hatırlamıyorum
  • Ne güldüm ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

quote:

Orijinalden alıntı: aydede96

bendede lg g2 var ps4 gelmiş burdaki teknosaya veletler başından ayrılmıyordu kapattım veletler gidince açtım oynadım :D

Aynen aga bende öyle yapiyorum. marmara foruma gidince alisverisi yapiyorum yada arada dinlenmek için iniyorum teknosaya birisi varsa kapatiyorum sonra ben basliyorum oyuna :)
    Not: tel s4

hngi uygulamayla yapiyorsun

Watchon menüde ilk sayfada klima bile acip kapatiyosun

• 1996 yılında anadolu orta birdeydik. vt1 diye videolu (ki video kaset) bir ders vardı. bende ve arkadaşta uzaktan kumandalı casio saat vardı. tabi biz dersdenönce ayarlamıştık. arkadaşla bir tvyi bir vi,deoyu kapardık. hoca deli olur anlayamazdı. hatta 2-3 ders yapmıştık. müdürü çağırmış nedenini bulamayıp elektrikçi çağırmışlardı hey gidi zaman be 18 sene olmuş, yaşlanmışız vesselam
  • mükemmel ya bizde yapmıstık zamanında
  • Süper bişeyla bende yapcam helal sizede :D
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.