Şimdi Ara

Teknosa.com %10 WORLDPUAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben kendime alacak bir şey bulamadım. Uygun bulaşık makinası önerecek veya sitenden birşey almak isteyen varsa PM gönderebilir.
  • yüklenen puanların son kullanma tarihi belirtilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumland -- 17 Ocak 2012; 21:44:04 >
  • Beyler ben samsung galaxy w almak istiyorum ama sizce teknosa iyi bir seçim mi alışveriş için?
  • http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125031966/sony_vpcel1e1e_w_ceu_notebook

yukarıdaki laptop alınır mı sizce, alınmazsa fiyatı aynı civarda başka laptop tavsiye edebilirmisiniz
  • yılbaşından önce samsung led tv yi 66 ekran 399 a alındı teknosadan sonra tadı kalmadı.......
  • HTC EVO 3D nin fiyatı çok uyguna geliyor, tabi almak isteyen var ise.
    1299 TL isteniyor, ki bu fiyatın altına satan pek fazla yer yok.
    130 TL wp düşünce 1170 e gelir.

düşünen var ise daha da uygun fiyat verebilirim.
  • hafta sonu teknosalarda turuncu indirim var mı?bilgisi olan varsa yazsın lütfen.
  • Forumda çok insan saldırır TeknoSa'ya, ben hep sevmişimdir nedense...
    Ama bu sefer beni bile tırlattılar.
    Notebook alacağım, stokta ara ki ürün bulabilesin. Mağazalara git gırla...
    E bu ne perhiz.
    Güya yeni internet siteleri, stokta olanları göster veya ne bileyim bir sayfada 10 değil de daha fazla üğrün göster seçeneği bile yok.

Aradım müşteri hizmetlerini bir sürü laf söyledim. Garibim call center çalışanlarının da ne sçu varsa milletin söylenmesini dinlşeyip duruyorlar.

Ancak hiç yakışmadı firmaya...
    Çok büyük ayıp...
    Çok...
  • Ben de sabah 3 kalem bir şey attım sepete, biz arayalım seçeneğini seçtim WP lar güme gitmesin yanlışlık yapmayayım diye; ama Hepsiburada ile karıştırmışım onlar 3 dk geçmeden ararlar hep, Teknosa sabah 10 da tıkladım cep numaramı da teyit ettim akşam 22:30 oldu hala yok. Zaten çokda güvenmiyordum vardır bir hayır dedim artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.