Şimdi Ara

TEKNOSA ÇADIRI YANIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
6.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıkıntı çıkınca sıkıntı olur servis olayı
  • Gezip Görmek Lazım ..
  • Ufak bir orenk : Hdd alıyorsunuz ve 100 gb den sonra aktarım hızı 0 byte a duşup 50 mb a çıkıyor sürekli. İade edip sorunu da bu diyorsunuz. İade kabul edilip bozuk etiketiyle servise veriliyır urun. Servis elemanı 10 gb veri atıyor 3-4 kez, ardından bi long scandisk yapıp sorun yok, onarıldı diyerek geri gönderiyor. Onu da satıyorlar işte böyle çadırlarda. Teşhir urunu temizse alınır tamir edilmiş urunlerden uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaradaki çadırı 4-5 gün sürekli giderek takip ettim. hatta bir tv de aldım uygun fiyata ama en iyi ürünleri personel daha müşteriye göstermeden ya ayırıyor yada hemen satın alıyor. 5 dk önce telefon reyonunda neden hiç yeni modeller yok diye sorduğumda yeniler gelmiyor gelen en iyi cihaz iphone 5 dediler bundan tam 5 dk sonra turunculu bir personel çekmeceden iphone 6 yı alıp kasada 1300 lira ödeme yapıp gitti. bende peşinden gittim ankamall içindeki mağazaya gidene kadar arkadaşıyla konuştu 1300 e aldık 2000 e okuturuz güzel kar ederiz diye diye mağazaya girdi. sonra çadıra gittim bçyle bir olay oldu hani gelmiyordu cihaz dedim adam 1300 e alamaz abi ben kendime 1600 den 2 tane ayırdım dedi. aynı şey tv de oldu müdürlerden bir tanesi sürekli fiyatını sorduğum tv ye daha fiyat gelmedi gelsede pahalı olur bu sorunsuz cihaz diyordu az sonra gelen akrabasına 46 inch samsung tv yi 950 liraya verdi. gittim yanına hani fiyat yoktu 2 gündür bunu bekliyorum biliyosun dedim az önce fiyat geldi bende sattım dedi. bu 2 olaydan sonra da bir daha çadıra gitmedim. iyi ürünleri kendilerine alıyorlar ya da yakınlarına satıyorlar. zaten diğer ürünlerde indirim falan yok. adam teşhirdeki elektrik süpürgesine 600 lira yazmış. bir üst modeli hepsiburada da 550 liraya satılıyor. bir kere daha gideceğim o da aldığım wireless extender bozuk çıktı onu iade edip bir daha da gitmeyeceğim. bu arada yaşadığım 2 olayı teknosa ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

• cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    İyi pusu yapmışsın, helal

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

ankaradaki çadırı 4-5 gün sürekli giderek takip ettim. hatta bir tv de aldım uygun fiyata ama en iyi ürünleri personel daha müşteriye göstermeden ya ayırıyor yada hemen satın alıyor. 5 dk önce telefon reyonunda neden hiç yeni modeller yok diye sorduğumda yeniler gelmiyor gelen en iyi cihaz iphone 5 dediler bundan tam 5 dk sonra turunculu bir personel çekmeceden iphone 6 yı alıp kasada 1300 lira ödeme yapıp gitti. bende peşinden gittim ankamall içindeki mağazaya gidene kadar arkadaşıyla konuştu 1300 e aldık 2000 e okuturuz güzel kar ederiz diye diye mağazaya girdi. sonra çadıra gittim bçyle bir olay oldu hani gelmiyordu cihaz dedim adam 1300 e alamaz abi ben kendime 1600 den 2 tane ayırdım dedi. aynı şey tv de oldu müdürlerden bir tanesi sürekli fiyatını sorduğum tv ye daha fiyat gelmedi gelsede pahalı olur bu sorunsuz cihaz diyordu az sonra gelen akrabasına 46 inch samsung tv yi 950 liraya verdi. gittim yanına hani fiyat yoktu 2 gündür bunu bekliyorum biliyosun dedim az önce fiyat geldi bende sattım dedi. bu 2 olaydan sonra da bir daha çadıra gitmedim. iyi ürünleri kendilerine alıyorlar ya da yakınlarına satıyorlar. zaten diğer ürünlerde indirim falan yok. adam teşhirdeki elektrik süpürgesine 600 lira yazmış. bir üst modeli hepsiburada da 550 liraya satılıyor. bir kere daha gideceğim o da aldığım wireless extender bozuk çıktı onu iade edip bir daha da gitmeyeceğim. bu arada yaşadığım 2 olayı teknosa ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

Burası Türkiye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ankaradaki çadırı 4-5 gün sürekli giderek takip ettim. hatta bir tv de aldım uygun fiyata ama en iyi ürünleri personel daha müşteriye göstermeden ya ayırıyor yada hemen satın alıyor. 5 dk önce telefon reyonunda neden hiç yeni modeller yok diye sorduğumda yeniler gelmiyor gelen en iyi cihaz iphone 5 dediler bundan tam 5 dk sonra turunculu bir personel çekmeceden iphone 6 yı alıp kasada 1300 lira ödeme yapıp gitti. bende peşinden gittim ankamall içindeki mağazaya gidene kadar arkadaşıyla konuştu 1300 e aldık 2000 e okuturuz güzel kar ederiz diye diye mağazaya girdi. sonra çadıra gittim bçyle bir olay oldu hani gelmiyordu cihaz dedim adam 1300 e alamaz abi ben kendime 1600 den 2 tane ayırdım dedi. aynı şey tv de oldu müdürlerden bir tanesi sürekli fiyatını sorduğum tv ye daha fiyat gelmedi gelsede pahalı olur bu sorunsuz cihaz diyordu az sonra gelen akrabasına 46 inch samsung tv yi 950 liraya verdi. gittim yanına hani fiyat yoktu 2 gündür bunu bekliyorum biliyosun dedim az önce fiyat geldi bende sattım dedi. bu 2 olaydan sonra da bir daha çadıra gitmedim. iyi ürünleri kendilerine alıyorlar ya da yakınlarına satıyorlar. zaten diğer ürünlerde indirim falan yok. adam teşhirdeki elektrik süpürgesine 600 lira yazmış. bir üst modeli hepsiburada da 550 liraya satılıyor. bir kere daha gideceğim o da aldığım wireless extender bozuk çıktı onu iade edip bir daha da gitmeyeceğim. bu arada yaşadığım 2 olayı teknosa ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

Bir şey olmuyor boşuna kasma. Zamanında usb kampanyası yapmışlardı , 5 kişi girdi çıktı tükendi dediler. Çalışanlar hepsini götürüyor direk o yüzden teknosa'nın kampanyalarını hiç kovalamayın boşuna...
    Ben bir çok yere şikayet ettim ama nafile , umurlarında değil , reklamı yapıp insanları oraya getirtiyorlar tek amaçları da bu.

• Icerdeki urunler 5 para etmez bosuna gelmeyin derim. Cok da pahali.

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    nekadar teşhir tamir görmüş varsa çadirda

• Su başlığı değiştirin yav gordukca kahkaha atasim geliyor

• hsndnc kullanıcısına yanıt

Şimdi farkettim biraz ironik olmuş.

Ağ ve modem ürünlerinde güzel cihazlar var.Bugün Cisco x1000 modem aldim 29 TL.

Linksys USB rooter vardı 6 TL.

• Bir Devlet büyüğümüzün dediği gibi... " Teknosanın Alayını Yakın Gitsin"

• keşke yansa.
  • bir sürü boş yorum...Eleştirenler sanki kendileri orada çalışıyor olsalardı kendilerine yada tanıdıklarına ürün almazlardı_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

bir sürü boş yorum...Eleştirenler sanki kendileri orada çalışıyor olsalardı kendilerine yada tanıdıklarına ürün almazlardı_?

Katilmiyorum firmanin bunu engellemesi lazim. Engelleyemiyorsa satmayacak o fiyata insanlari bostan yere oraya getirtmeyecek uc gun iyi fiyata urun almak icin bekleyen yada gidip gelen yukarda yorumu bulunan forumdasin sucu ne ozaman.
    Ben calisan olsam bende kendime uygun fiyatli urun almaya calisirim neden almiyim hem uc kurusa calisiyorum hemde ucuz urun alamayacakmiyim derim. Bu bizim yapimizda olan bir sey. Firmanin bunu takip etmesi engellemesi gerekiyor yapamiyorsa satmayacak

• rock_starr kullanıcısına yanıt
    stok 5 tane 3 tane ile indirim olmaz 1 er adet ürün satişi bit pazarinda olurdu zytinburnu hafif metro gecerken ne bilgisayar parcalari vardi eygidi günler.

• Teşhir sakat.Neden sakat? Haftasonu gitte çocuklar oynasın diye teknosaya veledleri salanları izle anlarsın.çocuk tablete abanıyor ekran yamulacak anası dibinde oğlum başkasının malıdır düzgün kullan demiyor.yüzlercesi var böyle karaktersiz insanlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerenköy Carrefour'da otopark bölümünde de açılmıştı böyle bir çadır amcanın bir tanesinin elinde 3 tane SONY tablet görünce ne oluyor orada diyip bir bakmaya gittim ama vasat derecede ürünler kalmıştı kutular paramparça, kılıflar tozlanmış zor attım kendimi dışarıya. Tabletlerin üzerinde veya telefonların üzerinde hasarları veya değişimleri yazıyor zaten. Sadece birtane Razer kulaklık gördüm dikkatimi çekti dedim ucuzsa kapayım bunu 300 liramı ne dedi eleman, hayırlı işler dedim.
  • quote:

Pehlivanoğlu marketlerde şöyle bir sistem var, çalışanlar (reyon yada kasa görevlileri) hiçbir şekilde marketten alışveriş yapamıyorlar.

• conqierors kullanıcısına yanıt
    Çalışan yapmasa ne olur. Çağırıyor adam emmisini, dayısını ona verip, onun üzerinde aldırıyor. Bizim insanımızda bu zihniyet olduktan sonra ne yaparsan yap. Teknosa bilmiyor mu bunun böyle olduğunu....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.