Şimdi Ara

⛔⛔⛔teknosa Black friday indirimleri ( 20.11.2017 fiyatlar eklendi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
14
Favori
24.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdi 1050 tl ye alıp gelen ürünü önceki aldığınız yere iade etseniz olmazmıki ? telefon felan değil sonuçta seri no yoktur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Lan arkadaş kazanlı ütü aldım 10 gün önce almaz olaydım 1300 tl verdim şuan 1050 tl + ütü masası hediyeli,bakalım cumaya kaça düşecek

hangi marka model aldınız

philips gc9650 Hocam,evdeki ütü bozulunca mecbur almak zorunda kaldım 1500 den düşmüştü 1300 e çok mutlu almıştım :) bu hafta sonu dh reklamları sağulsun gözüme soktu 1050 tl teknosa indirimini :))

Bu ürünü bende takip ediyorum. Aslında 1.300 de pahalı kalmış G.G da 1050 tl ye kadar düşmüştü ama güvenip alamadım değer mi diye. Keşke acele etmeseydiniz sağlık olsun.

Aynen hocam cok ucuz sayılmazdı ama hanım ütüsüz kaldı kıyafetlerde birikmeye başlayınca aldım bikaç int sitesinde vardı 1049 tlye ama güvenemedim,bide miles&smiles ekstra 1000 mil kampanyası ve teknosaya 2 kat mil verince teknosadan alayım dedim teknosada bu fiyata düşecegını tahmin etmedım sölediniz gibi sağlık olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

şimdi 1050 tl ye alıp gelen ürünü önceki aldığınız yere iade etseniz olmazmıki ? telefon felan değil sonuçta seri no yoktur diye düşünüyorum

O işde uyuz etti beni koşulsuz iade varmış aradım getirin alalım dediler kutuyu ve içinden cıkan kaatlarla gittim bunun garanti belgesi yok alamayız dedi,kutunun üstünde yapışık olur o olcak dedi ama kesinlikle yok öle bısey teknosa ve philips müşteri hizmetlerini aradım ikiside bısey yapamayız dedi.aldığım mağazaya gittim herhangi bi kutudan verelim dedı bayan gitti depoya onlardada yok içinden sarı bi kaat getirdi ufacık bısey bu garanti belgesı dedi baktım benim kutunun içinde de var ama iade alan firma kesınlıkle kabul etmıyor illa kutunun üstünde olacak dıyor,dün ablama aldırdım 1049 a düşünce onda da yok,cepadan araba çekilişine katıldım dedım araba cıkacak galıba daha fazla ustune gitmeyim her işte bi hayır vardır :)

• Philips 9923 1 ay önce gg dan indirim ve banka puanı ile 946 liraya aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 20 Kasım 2017; 23:18:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

hocam cep telefonu kısmınıda ekleyebilirmisiniz konuya görsel olarak , bindirim /indirim olucakmı anlaya bılırız

ekledim
  • Konuyu ilgiyle takip edeceğim hocam teşekkür ediyorum. Arnica tesla premium düşünüyorum bakalım kısmet.

• UJ630 un UJ651 den pahalı olması?
  • Fiyatlar şaka gibi. 2 ay önce samsung 50 mu 7000 4k hdr tv yi teknosadan 3000 e aldım yanında 900 tl ve üzeri alışverişerde kullanmak için 300 liralıkta çek verdiler. Onla da philips marathon aldım 1200 den 900 e geldi. tv fiyatı 1000 lira daha fazla süpürge ise 100 lira artmış. Çöp

• ben bu televizyonu n11 den 3300 TL'ye almıştım.
    Teknosa 2000 TL indirim yaparsa n11 i yakalar

https://www.teknosa.com/urunler/110016113/samsung-49mu8000-49-8-serisi-smart-premium-uhd-tv
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o yazan fiyatlar dusmus halimi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 3.200 olan tv bugun 3.999 bindirim indirim yazsalardi keske anlardık
  • Fiyatlar hep bu şekilde mi kalacak?Böyle ise mantıksız sırf reklam olsun diye yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

i7 6700hq gtx950m asus yazın gg'den 2450ye aldım 940mxlileri 4bine satıyorlar yazık vallahi araştırmadan bir şey sakın almayın.

hocam banada lazım,
    hangi satıcıdan almıştınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 21 Kasım 2017; 13:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

Fiyatlar hep bu şekilde mi kalacak?Böyle ise mantıksız sırf reklam olsun diye yapmışlar

fiyatlar indirimsiz şu an ki halleri. referans olsun diye koydum. cuma günü bu fiyattan düşük olursa alabilesiniz diye
  • Şuanki fiyatları eklemeniz çok iyi olmuş, emeğinize sağlık. Fiyatlar gerçekten çok yüksek, LG 55SJ800 modelini n11 den 3893TL almıştım, şuan Teknosa da 5099TL ne olacak göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 21 Kasım 2017; 14:1:9 >
  • Aslında biz burada neyin kaç para olduğunu biliyoruz bu yüzden böyle üç kağıtçı firmalardan satın almıyoruz fakat donanım habere girmeyenleri sadece teknosa ya bakacak olanları nasıl uyaracağız? O kadar psikolojik bir şey ki oradaki ilk fiyatın üstünü çizmeleri yok %500 indirim falan yazmaları herşey aldatmaca ama göz göre göre millet o gün oradan alışveriş yapacak. Keşke onları da uyarabilsek!!!
  • Hocam fotolarda ki ürünlerin fiyatlarında değişiklik olan var ,dün benim bahsettigim ütü hafta sonu 1050 tlye düşmüştü şuan 1500 tl senin ekledıgın fotoda 1050 gorunuyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 22 Kasım 2017; 14:4:52 >
  • quote:

Hocam fotolarda ki ürünlerin fiyatlarında değişiklik olan var ,dün benim bahsettigim ütü hafta sonu 1050 tlye düşmüştü şuan 1500 tl senin ekledıgın fotoda 1050 gorunuyor bilginize.

demek ki fiyatlar artıyor işte.
  • ip7 kovalıyorum bakalım alabilecekmiyiz bir yerden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.