Şimdi Ara

TEKNOSA 100 TL - N11 44 TL - 22 TL - İDEFİX 30 TL İNDİRİM KUPONLARI SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 TEKNOSA 100 TL - N11 44 TL - 22 TL - İDEFİX 30 TL İNDİRİM KUPONLARI SATILIK
    TURKNET ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden kapatabiliyorsun.

Eğer kabul edersen, sana bir ay bedavası var. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Davet Kodu: OEJ81FC46RWR

TEKNOSA MAĞAZALARINDAN 3000 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 100 TL İNDİRİM KODU SATILIK

Kod halindedir kendi hesabınızda da kullanabilirsiniz.

Fiyat: 15 TL

KOÇTAŞ ONLİNE DA 1500 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 100 TL İNDİRİM KODU SATILIK

Fiyat: 15 TL

KOÇTAŞ 500 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE YÜZDE 5 (%5) İNDİRİM KODU SATILIK

Fiyat: 10 TL

METRO AVM KDV HARİÇ 400 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 40 TL İNDİRİM KODU SATILIK

Kod halindedir.

Alkol tütün karkas et ve çuval şekerde geçerli değil

Fiyat: 10 TL
    Fiyat : 5 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Uşak, Eşme Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.