Şimdi Ara

Teknolojinin Yabanci dil egitiminde getirdigi firsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz zamaninda yabanci dil ogrenirken tek kaynagimiz, kalitesiz kagitlara basilmis kitaplardi. Ne gorsel ne de dinleme amacli medya mevcuttu. Bu yuzden aksanimizm ilk Ingilizce ogrenmeye basladigimiz, ilk Ingilizce kelimeleri duydugumuz ogretmenimizin aksani.
    Simdi oyle mi durum. Her yer kaynak dolu. Istemediginiz kadar cok.
    Yapay Zeka ise dil ogrenimine yeni firsatlar yaratiyor. 5-10 yil sonra artik dil ogrenimi diye bir sorun olmayacak sanirim.
    Bir bilgisayar muhendisi olarak, oglum icin Yapay zeka ile urettigim videolari paylasmaya basladigim youtube kanalini sonunda aktif hale getirdim. Cok basarili bir teknik. Bu teknik sayesinde Fransizca ve Ispanyolcayi epey bir seviyede ogrendim.

Kanalım : CALIS Language Improvement School
    https://www.youtube.com/channel/UCSW_3ygUfW3A0RsKvG-TiPg

Videolarin daha da iyilesmesi icin yorumlariniza ve elestirilerinize ihtiyacim var.

• Anladık hocam kanal açmışsınız ve her konuya mesaj yazarak reklamını yaptınız ayrıyeten 2 adet konu açmanıza gerek yoktu.Şuan mesajlarınızı herkes görüyor/gördü daha fazla suistimal etmezseniz bölümü seviniriz.
  • Kusura bakmayin, ilk defa boyle bir foruma uye oluyorum. Simdi anlamaya basladim sistemin nasil calistigini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.