Şimdi Ara

TEKNOLOJİ FAK MÜH FAK GEÇİŞ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ARKADAŞLAR SELÇUK ÜNİ TEKNOLOJİ FK.EMM OKUYORUM MTOKTAN GİRDİM GENEL AKADEMİK ORTALAMAMLA DUMLUPINAR ÜNİ MÜH FK. EMM GEÇİŞ İSTİYORUM BU MÜMKÜNMÜ SUAN 1. SINIF

• Mümkün ortalama ile Boğaziçi'ne falan da geçersin ( tabi senin çok çok zor da )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtok girişliyim bi sıkıntı olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamgibiadam01

mtok girişliyim bi sıkıntı olurmu

Ortalama ile geçişlerde Ygs lys puanı ile ortalaman önemli. Mtok mezunu olman bir şeyi etkilemez

• bende gazi tek. fak. den başka bir üniversiteye geçmeyi planlıyorum ama birçok üniversite eşit programlardan istiyor. Yani geçiş yapılacak bölüm %100 ing ise yine aynı şekilde bir bölümden geçiş yapılmalı. Tecrübesi ve bilgisi olan varsa aydınlatsın.
  • https://forum.donanimhaber.com/merkezi-yerlestirme-puanina-gore-yatay-gecis-ve-ornek-dilekce-ana-konu--82073060

bu başlığı baştan sona okuyun ben orda anlattım tek tek yazamayacağım üniversite öğrencisi demek uzun yazıları okuyup not alan kişi demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

https://forum.donanimhaber.com/merkezi-yerlestirme-puanina-gore-yatay-gecis-ve-ornek-dilekce-ana-konu--82073060

bu başlığı baştan sona okuyun ben orda anlattım tek tek yazamayacağım üniversite öğrencisi demek uzun yazıları okuyup not alan kişi demek
    linkte merkezi yatay geçiş hakkında bilgi var. Ben ondan bahsetmiyorum. Benim bahsettiğim normal yatay geçiş ek 1 kapsamında değil.
  • silliusblack kullanıcısına yanıt
    kurumlar arası yatay geçiş te derslerin ortalaması 2,00 ın bayağı üstünde olması lazım. ki diğerlerini değil sizi seçsinler.
  • quote:

kurumlar arası yatay geçiş te derslerin ortalaması 2,00 ın bayağı üstünde olması lazım. ki diğerlerini değil sizi seçsinler.
    ortalamada sıkıntı yok mesele diğer şartlar.
    diğer şartlar derken.?
    disiplin çezası almadı evrakını kurumlar arası geçişte istiyorlar o olmadan olmaz.
  • quote:

diğer şartlar derken.?
    disiplin çezası almadı evrakını kurumlar arası geçişte istiyorlar o olmadan olmaz.
    hacettepeye geçmek istiyorum. Senato kararına baktım adamlar türkçe dil veren programlardan ingilizce eğitim veren programlara adam kabul etmiyor nasıl bir saçmalık ya
    Mekezi yerleştirme yatay geçiş evrakında ne lazim olduğunu YÖK belirler üniversite extra birşey isterse fazlalık olur zaten 40 sayfa evrak az buz birşey değil o evrak .

• quote:

Mekezi yerleştirme yatay geçiş evrakında ne lazim olduğunu YÖK belirler üniversite extra birşey isterse fazlalık olur zaten 40 sayfa evrak az buz birşey değil o evrak .
    merkezi değil normal yatay geçiş yani ortalama ile yani
    kurumlar arası yatay geçiş diyorsunuz dönem ortalaması 3 ve üzeri olmalı ki gecebilin.
  • quote:

kurumlar arası yatay geçiş diyorsunuz dönem ortalaması 3 ve üzeri olmalı ki gecebilin.
    ortalamada sıkıntı yok. Madde 4' bakarsanız dediğimi anlayacaksınız.
    http://www.oid.hacettepe.edu.tr/web_alt_sayfalar/yonetmelikler/senato_kurumdisi_2017.pdf
    eilts yada toefl gmat gibi bir sınav sonucunuz varmı başvurmak istediğinizde evraka koymanızın faydası olabilir
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    hiç başvuramıyorum ki çünkü fakülte türkçe, hacettepe bilgiyar %100 ingilizce 4'üncü madde gereğince değerlendirmeye bile alınmaz.
    başka üniversite bakmayı düşündünüz mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.