Şimdi Ara

Teknoloji Cahillerindeki En Nefret Ettiğiniz Şey Nedir? (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
43
Favori
18.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .
    Ben: bu aleti yeni aldim 100 liraya....
    Tipini ...: aa cok pahali almissin ben felanca yerden 70 liraya alırdım...
    Ben: iyi al bu 70 liraya al bi tane daha lazim
    Tipini. . : (cevap yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrChromosty

Ulan adam cheat engine ile torrentten 7mgbt ile dosya çektiğini iddaa etti

aynısı benim başıma geldi. acaba hızın sadece isp den belirlendiğini açıklamaya çalışsam mı diye kısa bir tereddütün ardından sessizce uzaklaşmaya karar verdim

• Bunlardan Bi Tanesi Bana Demişti ki Team Viewer Üzerinden Bana Format Atsana. Bende Dedim:

• 2 yıl önce aldığım telefonu S3 ile karşılaştırabiliyorlar. Görüntülü konuşma kullanmıyorum telefonumda da yoktu zaten S2'den 400 lira daha düşük olan Xperia Arc aldım 2 ay önce arkadaşlar görüntülü konuşma var mı diye sordu yok dedim. Oha nasıl yok sen buna biiir bucuk millar mı verdin dediler.

Ondan sonra Samsung niye pentile gibi dandik bir dizilim kullanıyor diyoruz. Büyük sayıyı bas kutunun üstüne özellik diye gider onu alırlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda da cahil çok. En basitinden stabilite kavramını çok çok az kişi biliyor.

birde kimse megapiksel muhabbetine değinmemiş ona şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 24 Mart 2013; 1:15:02 >
  • kapat at duzelir abla
    kredi kartiyla alisveris yapilacagini duyunca aman calinir onlar dolandirici vs.
    pece kac rem senin
    2gb
    tamam oglum bitmis senin pece

bisey bilmeyipte artist artist konusanlara sinir olurum. nvdia tegra 4 islemci cikarmis der nvdja kimdir nedir bilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: bybarone

Valla zamanında Ekran kartını GB Boyutuna göre seçen biriydim daha fazlası daha iyi sanardım... Hatta şuanda kullanmış olduğum laptop bile ona göre alındı

Allahtan ram ekledim bide işlemci i5 olduğu için işimi görüyor

Ama araştırınca artık Ekran kartında veriyolu,gpu hızı,veri tipi bunların önemli olduğunu gördüm ve artık anladım...

Bizim milletin genel huyudur bu bişey araştırmaz ama herşeyi bilir !

Benimde başıma geleni söyliyim

M:Müşteri B:Ben

M:Baran bey bana mail gelmiyor Outlook gönder al yapmıyor bir türlü hata veriyor !
    B:Anladım... TeamViewer Açın bakalım bi
    M:Tamam açıyorum açtım
    B:Tamam söyleyin şimdi bana id'yi
    M:Valla baran bey orda - işareti var id yazmıyor
    B:Alla alla bilgisayarda internet varmı peki ?
    M:Yok Baran bey az önce elektrikler kesildide modemi takmadım ben biraz dinlensin diye...
    B:Anladım...Tamam modemi açınca düzelir ozaman

Telefonda canlı canlı yaşayınca bunu tabi bu daha hiç bişey daha neler varda boşver...
    Etrafımda kimsede olmayınca telefonu kapatınca hafif bir tebessüm yapıyor haliyle...

+1

• geta beş amerikada çıktı türkiyede yayınlamadılar daha.

pleyteyşın 3 amerikada çıktı türkiyeye gelmedi daha.

geta beşi amerikadaki dayım oynamış süper banada yollucak.
  • Bunlar yine iyi bi de satıcı olup hiçbir şey bilmeyenler var. 1 sene önce pc'mi toplarken hdd almak için bilgisayar parçası satan ve yıllardır bu işle uğraşan bi yere gittim. 1tb hdd var mı dedim var dedi. Hangi markalar var dedim. Samsung, wd ve seagate var dedi. Özellikleri neler dedim. Hepsi aynı dedi. Kolay gelsin deyip çıktım.

• aldığı şey çok iyiymiş gibi böbürlenirler ya ''bak ben bunu aldım özellikleri şöhle ehe ehe '' halbuki özellikleri sendekinden iyi değildir
  • B:ben
    K:kamil

B: Ekran kartın ne ?
    K: Ati
    B: Modeli ne peki?
    K: Ati
    B: Ya sabır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: elok

aldığı şey çok iyiymiş gibi böbürlenirler ya ''bak ben bunu aldım özellikleri şöhle ehe ehe '' halbuki özellikleri sendekinden iyi değildir

Veya iyidirde kullanmıyordur...öylesine almıştır..işte...

Bir bilgisayar satıcısına girdim..Birisi bir bigisayar siparişi verdi..O arada sıra bekleyen yanında 14-15 yaşlarında kızı olan bir bey aynen şunları söyledi..

Bir bigisayar istiyorum kızım için..Demin sattığınız bilgisayardan daha iyi olsun..Hatta en iyisi olsun , parası önemli değil...

Sonradan öğrendimki o bey karaciğer nakli yapan ünlü bir cerrah...Şimdi bu adama teknoloji fakiri demekte yanlış olacak gibi...
  • vatan, media markt vs hangisinden bir OEM ürünü alacak olsam, her seferinde adamlara teklonoji dersi vermem çok enteresan. oldu olacak ürünü de ben pazarlayayım kendi kendime sizde rahat edin bende rahat edeyim :D bir şey biliyormuş gibi dikiliyor karşıma nasıl yardımcı olabilirim diye :D bana stokları eritmek için saçma sapan anakartlar öneriyor
  • bu arada teklonoji forumlarında hala ısrarla devam eden, artık kalıplaşmış bir soru halini alan " Nvidia ekran kartı INTEL işlemcilerde çalışır, AMD ekran kartları intelde çalışmaz" kafası var

geçen ocak ayında bilgisayarcı ile olan muhabbetimde çok enteresandı mesela

-abi ben şu elimdeki kartı veirp yeirne asus bir gtx 680 almayı düşünüyorum ya
    -- asus amd üretiyor sadece nasıl nvidia alıcaksın ki?

bu konuşma aramızda geçtikten sonra mavi ekran vermemin yanı sıra, bunu bir bilgisayarcının bana söylemiş olması da, fazladan düşünceye sevk etti beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybarone

Valla zamanında Ekran kartını GB Boyutuna göre seçen biriydim daha fazlası daha iyi sanardım... Hatta şuanda kullanmış olduğum laptop bile ona göre alındı

Allahtan ram ekledim bide işlemci i5 olduğu için işimi görüyor

Ama araştırınca artık Ekran kartında veriyolu,gpu hızı,veri tipi bunların önemli olduğunu gördüm ve artık anladım...

Bizim milletin genel huyudur bu bişey araştırmaz ama herşeyi bilir !

Benimde başıma geleni söyliyim

M:Müşteri B:Ben

M:Baran bey bana mail gelmiyor Outlook gönder al yapmıyor bir türlü hata veriyor !
    B:Anladım... TeamViewer Açın bakalım bi
    M:Tamam açıyorum açtım
    B:Tamam söyleyin şimdi bana id'yi
    M:Valla baran bey orda - işareti var id yazmıyor
    B:Alla alla bilgisayarda internet varmı peki ?
    M:Yok Baran bey az önce elektrikler kesildide modemi takmadım ben biraz dinlensin diye...
    B:Anladım...Tamam modemi açınca düzelir ozaman

Telefonda canlı canlı yaşayınca bunu tabi bu daha hiç bişey daha neler varda boşver...
    Etrafımda kimsede olmayınca telefonu kapatınca hafif bir tebessüm yapıyor haliyle...

Kahkahayla karışık bi ağlama gerçekleştirdim az önce. İnternet kafedeyim millet yardıma geldi
  • ''Ooo telefonun kamerası 8mp iyimiş telefonun''

S2 için söylüyor birde, S2'nin kamerasının ne kadar kötü olduğunu bilen bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Bu forumda da cahil çok. En basitinden stabilite kavramını çok çok az kişi biliyor.

birde kimse megapiksel muhabbetine değinmemiş ona şaşırdım.

aga değinilecek gibi değil ki.dslr makinaların kalitsii biliyorsunuz ama adam o paraya dslr alacğaına 40 mp compak alır

ekleme

compak ne be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 24 Mart 2013; 11:47:25 >
  • "şifre kırmayı biliyon mu"
    "senin pc 4gb ram benimki 8gb hem de ekran kartı 2gb hemde senin pc markasız benim ki casper en iyisi türkler yapmış süper crysis bile açıyor"
    "abi cash mi çektin"
    "teamviewer açmayalım hack girer şimdi"
    "virüs soktun bilgisayara salak"
    "ekranın markasına bak AOC asdasdsa çin malı mı?"
    "benim ayfonum var :DDDD"
    "olum galaxy s3 aldım hemen bitiyor şarjı keşke ayfon alsaydım" (mobil veriyi, -gps'i- bile kapatmamış hiç 1-2 ay oluyor cahil)
    "volftem de yüklesene"
    "benim harddisk 2 TB ( aferim -)

Edit: 2 senedir anti-virüs kullanmıyorum, kullananları anlamıyorum...

Edit 2:"ay kanka beats süper :ddd"

Edit 3: "s3 mü iphone 4 mü kanka sence hangisini alayım? s3 android işlemcili ayfon apple işlemci"

Edit 4: Unuttum ya unuttum aklıma gelmiyor gelince yazarım.

Hatırladım, geçen gün toplanmışlar oyun konuşuyorlar kimsenin bilgisi yok android hakkında biri çıktı dedi atıyım ben sana bu oyunu atayım diğeri dedi çalışır mı diğeri dedi "androidden ayfona atınca çalışıyor dedi aç blututu" dedi. Adamlar e250 devrinde kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12B15139F -- 24 Mart 2013; 12:03:00 >
  • Modern warfare 3 kaç cigabayt ?
    -16 falan
    haa benim bilgisayar kaldırmaz o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Türk halkının genel özelliği.Bir şey bilmez ama her zaman bir fikri vardır

Vallahi en doğrusu bu,çoğumuz böyleyiz.

Kesinlikle katılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.