Şimdi Ara

Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor” (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
13.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerli telefon derken??

• Ülke insanın kalitesizliğinin yansımasından olsa gerek siyasetçilerde kalitesiz
    yoksa siyasetçiler yumurtadan çıkmıyor toplumun içerisinden çıkan tipler.

• halily H kullanıcısına yanıt
    Şerefsizin cebinden çıkacak iPhone 11 Pro.
  • Tipe bak buyur burdan yak diyor yahu bunu bakan yapana şaka gibi

• Sayın bakan başka bir Türkiye'de, biz başka bir Türkiye'de yaşıyoruz sanki. Yerli telefonun neresi ucuzmuş? Sen ilk önce yerli firmalara dandik donanımlı telefonları fahiş fiyatlara satmamalarını söyle Xaomi, Huawei,Meizu gibi markalar da olmasa halimiz harap....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 29 Şubat 2020; 15:33:38 >
  • Yerli telefon yok ki rağbet görsün? Bunlar yerli ürün nedir bilmiyorlar galiba parçaları montajlayıp isim koymakla yerli olunmuyor.

• Yerli telefonlar gerçekten ucuz olsa DH'liler alırdı. Siz f/p bir ürünü DH'nin bulup alamadığını hiç gördünüz mü?

• 6 ay önce Vestel Z20 aldım. 64GB depolama, 4GB ram 1150 TL. Metal çerçeve. almamdaki tek sebep fiyatının ucuz olması idi. şuan memnunun

• Yerli derken?

• Yerli telefon markaları kaliteli telefon yaptı da biz mi kullanmadık.

• Bakan dedi diye sözde yerli telefonmu alacağım oldu canım başka bir isteğin varmı!

• Editör haber mi yapmış yoksa bakana cevap vermek için haber portalını mı kullanmış belli değil. Sayın Editör bakana çan çan çan cevap vereceğine foruma üye olup bir başlık açabilirdin. Bence eğer bakanın konuşmasındaki hatalar haber yapılacak ise yerli telefonlar ve özellikleri ile yabancı telefonlar ve özelliklerini fiyat performans olarak karşılaştıracak bir çizelge hazırlaman gerekmez miydi?

Yerli telefondan kastı Vestel ise buyrun en ucuzu 600 lira en pahalısı ise 3.149 lira. Çoğu telefon 1000 lira civarı ki bu yabancı telefonların çok çok altında bir fiyat. En pahalısı bile Iphone'dan pahalı değil. Bakan doğru söylüyor o zaman. Yerli üretim her markaya saldıran bir güruh var ki onların algı yönetimi işte şu forumda belli oluyor zaten. Editör dahil kimse fiyat karşılaştırması yapamamış hayret neden acaba?

https://www.vestel.com.tr/tum-akilli-telefon-modelleri?sort=1&gclid=EAIaIQobChMI1-_Qq-n25wIVTbTtCh1hTgdjEAAYASAAEgJNhvD_BwE

Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor”
    Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor”Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor”Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor”Teknoloji Bakanı: “Yerli telefonlar ucuz ama rağbet görmüyor”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 29 Şubat 2020; 15:26:31 >

• bu bakanı ciddiye almıyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 29 Şubat 2020; 15:46:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güya teknoloji bakanı teknolojik ürünlerin fiyetından bihaber yada bizimle eğleniyor.casper via a4 2129 tl ve vestel z40 2400 tl .bu fiyatlar nasıl daha ucuz olabilir.araştırmadan gelip konuşmuş aynı chp liler gibi atıp tutmuş atarım belki inanır birileri diye (chpliler bu konuda uzman sallamayı iyi beceriyorlar çamur atarım bir iki tane aptal inansın yeter.).hay beni seni teknoloji bakanı yapanı.

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Yabancı dil sınavından 13 aldım. Ales ten 84 aldım bende yüksek lisansı kazandım ama devam etmedim bıraktım. Çok saçma bir çarpıtma bu. Birisinin yeğeni olmasına gerek yok. Yabancı Dili çok iyi olmak zorunda değil. Her üniversitedenin giriş şartları da farklı oluyor.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    ''Bakan Varank, yerli telefon fiyatlarının rakibinin 3'te 1'i olduğu halde'' Çizelgeye mizelgeye gerek yok. 10 yaşındaki çocuk bile Bakanın cümlesinin yanlış olduğunu bilir.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Yazık lan ruhu fakir arkasındaki jelatin baloncuk yapmış hâlâ takıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli telefonlar çöp ondan rağbet görmüyor.

• Samimiysen o ayfonu kırıyorsun (senin kitlen öyle yapıyor çünkü) ve cebine general mobile ya da casper gibi ne idüğü belirsiz telefonu koyuyorsun ondan sonra koyunlarına laf anlatıyosun. Tamam kardeşim?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.