Şimdi Ara

teknokredi ile iphone 7 plus almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklımda böyle bir düşünce var. 3000 lira çekip faiz olarak 799 lira ödüyormuşuz. Öğrenciyim fakat aylık gelirim öğrenim kredisi hariç 1500 liranın üzerinde bu yüzden kredi çıkar diye düşünüyorum. Şimdi bu iphone 7 plus'ın fiyatı 5000 lira. Ben 2000 cepten vermeyi düşünüyorum. Adamlara desem ki 3000 kredi + 2000 ben ödeyeceğim. Kabul edilir mi?

Daha önce teknokredi kullanmış olanların bana aktarabileceği iyi&kötü tecrübeler var mıdır? Cevap yazıp yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

• Öğrencisin ne işin var 5 bin liralık telefon ile.. Ayranı yok içmeye iphone ile gider ..
  • Öğrenciyiz diye bir şey almaya hakkımız yok mu? Bu sığ düşüncelerden uzaklaşırsanız sizin adınıza faydalı olur. Alım gücüm var ki alabiliyorum ve bu konuda iyi kötü tavsiye istiyorum. İçi boş yorum değil.
  • metamorfoloji kullanıcısına yanıt
    Öğrenimin için değerlendir marka olarak bakma tavsiye veriyoruz
  • Alım gücü dediğin 1500 lira ve devletin verdiği burs mu? Daha sonra da ağlayın devlet verdiğini geri almasın diye. Allah ıslah etsin.
  • UlkeBoykot ediyor sen iphone aliyon yuh bu kadarida ulke dusmani olunmaz.
  • Boş masraf bu arada kredi falan çıkmayacak bende öğrenciyim uzun zamandır kredi kartı kullanıyorum düzenli ödeme yapıyorum hepsiburadadan ihtiyaç kredi ile 900 liralık bir şey alayım dedim dolar kuru vurmadan reddedildi.Telefon falan alamazsın kredi ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

UlkeBoykot ediyor sen iphone aliyon yuh bu kadarida ulke dusmani olunmaz.

yazıklar olsun onları yetiştirenlere
    hiç vatan sevgisi kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

UlkeBoykot ediyor sen iphone aliyon yuh bu kadarida ulke dusmani olunmaz.

yazıklar olsun onları yetiştirenlere
    hiç vatan sevgisi kalmamış

Alıntıları Göster
    Hocam efsanesin ya
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Sana inat, iPhone sevmiyodum ama alacağım artık bence sus ekmeklerine yağ sürüyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 17 Ağustos 2018; 8:58:48 >
  • 5bin lira verilip iPhone 7 mi alınır hocam ya. O paraya iPhone X satılıyordu bir zamanlar.. Boşver gidip 2bin liralık çinli modellerden al. iPhone'dan farkını görmezsin. 7 Plus o kadar edecek telefon değil.
  • Böbreği sar git ne uğraşıyon kredi mredi
  • Sene başında note 8 + iphone 8 plus ı 7000 tlye aldım sakın bi hata yapıp 7 plus a o parayı verme madem gelirin var parayı biriktir 2.el nakit verip al
  • Bilgisayar al. Çok daha işlevsel. iPhone'a o kadar para verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorfoloji

Öğrenciyiz diye bir şey almaya hakkımız yok mu? Bu sığ düşüncelerden uzaklaşırsanız sizin adınıza faydalı olur. Alım gücüm var ki alabiliyorum ve bu konuda iyi kötü tavsiye istiyorum. İçi boş yorum değil.
    Alım gücü olan adam faizle kredi çekmez. Alım gücü olan adam basar parayı alır. Ayriyetten 7 plus 5 bin etmez çok büyük kazık.
  • iP7+ kullanan birisi olarak söylüyorum 5.000 TL yi hak edecek bir cihaz asla ama asla değil. Xiaomi’nin en son çıkan modeli 3.400 TL ve bu cihazdan trilyon kat daha iyidir. Bu cihazı ben zamanında çok ucuza geldiği için aldım ama bir daha telefon alacak olsam Apple tercih etmem.
  • metamorfoloji kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem öyle almayın , gidin telefoncularla konuşun senetli satış yapsın size , veya 2. El iphone 7 plus alın. 5000 liraya yazık. Veya 3000 liralık kredi çek gerisini sen tamalayıp uyguna alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.