Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

tekno tarzı şeylerden nefret ederim ama bu hoşuma gitti [videolu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> tekno tarzı şeylerden nefret ederim ama bu hoşuma gitti [videolu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1194 Mesaj

saygı duyarım dinliyene karışmam ama kendim hiç sevmem fakat bu hoşuma gitti nedendir bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 15 Aralık 2012; 14:03:31 >

|
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    yıl 2012 hala video koymayı bilmeyenler var

[DHTUBE=youtube.com/watch?v.=M1VemYYhOWk]]
    |
    |
    Bu da benden olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME BANDIT -- 15 Aralık 2012; 13:15:53 >

Orijinalden alıntı: TIME BANDIT

sağolun hocam dalgınlıkla yapamamışım
    |
    |

• Binbaşı
    1194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RB26DETT

Bu da benden olsun

dinliycek vaktim olmadı dün ama buda hoş hocam beni bunlarda içine çeken ne hala anlamadım içten gelmesimi acaba

• Çavuş
    40 Mesaj
    Ay layk dis
    |
    |

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Bu da benden olsun

dinliycek vaktim olmadı dün ama buda hoş hocam beni bunlarda içine çeken ne hala anlamadım içten gelmesimi acaba

Hocam house çok farklıdır. Dinlerken her şeyi unutuyorum bir anda. Kendimi müziğin içinde hissediyorum. Gui Boratto, Paul Kalkbrenner, Fritz Kalkbrenner, Wankelmut, Klangkarussel beğendiklerim. Ayrıca trance olarak Ummet Ozcan oneririm. Adına aldanmayın apaçi Türk dj lerinden değil kendisi. ekşi den yorumlara bakabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Bu da benden olsun

Hocam house çok farklıdır. Dinlerken her şeyi unutuyorum bir anda. Kendimi müziğin içinde hissediyorum. Gui Boratto, Paul Kalkbrenner, Fritz Kalkbrenner, Wankelmut, Klangkarussel beğendiklerim. Ayrıca trance olarak Ummet Ozcan oneririm. Adına aldanmayın apaçi Türk dj lerinden değil kendisi. ekşi den yorumlara bakabilirsiniz.

şimdi söylediklerinizden sonra anladım ne olduğunu ''kendini unutuyosun''

japonca müziklerde beni içine çeken bu olduğu için dinliyodum şimdi farkettim dediğinizden sağolun tavsiyelerinize muhtemelen hepsine bakıcak vaktim olmuycak ama yinede iyidir diye düşünüyorum yukarda paylaştığımıda beğenmemeniz normal olcaktır muhtemelen iyi günler
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,214
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.