Şimdi Ara

Yayından kaldırılmış konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
23
Favori
18.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletsever100 -- 7 Ocak 2021; 16:44:49 >

• Vizyon ve fizyonunuza hayran kaldım 😄 şaka bir yana manga çevirileri(hentai) için Türkçe arardım ama sonrasında çevire çevire ingilizce geliştirdik biraz 😂 bir de discord sayfanıza davet kısmındaki eski görüntü çok iyiydi yatıyordu yenisini beğenmedim bence eski haline getirin çalışmalarınız için teşekkürler arkadaşlar
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsini tek tek deneyeceğim.
  • Hocam my best deal APK olanı yükledim fakat uyarıdan sonra bir aşina oldu diye hata veriyor yazılar var uzun uzun sonra çıkış yapmak zorunda kalıyorum nedendir
    Yayından kaldırılmış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 13 Temmuz 2020; 15:4:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Hocam my best deal APK olanı yükledim fakat uyarıdan sonra bir aşina oldu diye hata veriyor yazılar var uzun uzun sonra çıkış yapmak zorunda kalıyorum nedendir
    Dostum o oyunda dil veya diğer ayarlarıyla oynarsan böyle değişik hatalar veriyor. APK'yi yeniden indir istersen, indir direkt oyuna gir oyna, öyle sorunsuz.

• Vizyon ve fizyonunuza hayran kaldım 😄 şaka bir yana manga çevirileri(hentai) için Türkçe arardım ama sonrasında çevire çevire ingilizce geliştirdik biraz 😂 bir de discord sayfanıza davet kısmındaki eski görüntü çok iyiydi yatıyordu yenisini beğenmedim bence eski haline getirin çalışmalarınız için teşekkürler arkadaşlar

• İngilizce pratik adına çevirmen kabul ediyor musunuz, b1-b2 arası ingilizcem. Yeterli mi? Oyunları oynamak gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 14 Temmuz 2020; 3:53:22 >
  • +18 içerikleri çeviren insanları tebrik etmek lazım. Sanki +18 şeyler hiç yokmuş gibi davranıp üç maymunu oynayanlardansa hayatla barışık olup bunları gündemine alan insanlara saygı duymak, takdir etmek lazım. Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim :)

• Vay be bunların da çevirisi geldi sonunda. Muhtemelen sözlü katılım çok olmayacak ama keşke yama linklerine kaç kere tıklanılıp indirilmiş görebilseydik .
    Yalnız derdim ortalığı karıştırmak değil de, bu konu ve konular yeterince popüler olur da forumda yayılırsa hayatta kalır mı, buralar karışır mı bunu da merak ettim şimdi. Malum çok değişik tiplere ev sahipliği yapıyor forum.
    Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

İngilizce pratik adına çevirmen kabul ediyor musunuz, b1-b2 arası ingilizcem. Yeterli mi? Oyunları oynamak gerekiyor mu?
    Elbette dostum. Konuda discord adresi var bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Hocam my best deal APK olanı yükledim fakat uyarıdan sonra bir aşina oldu diye hata veriyor yazılar var uzun uzun sonra çıkış yapmak zorunda kalıyorum nedendir
    Aynı sorun bende de olmuştu. Uygulamanın depolamaya erişimini açınca sorun çözülmüştü.

• takip
  • Kadın karakterleri seslendirecek erkek çevirmen arıyoruz

• Bugün my best deal i bitirdim. Hikayesi çok iyiydi ama kimin eli kimin cebinde tarzı djdjdhd çok başarılıydı ama arada Rusça metinler geçiyordu

• steamda being a dik satın aldım oynuyorum direk yamayı mı indirip kurmalıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.