Şimdi Ara

Teknik özellikleri belli olan Galaxy S8+ 6.2 inç devasa ekrana sahip olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknik özellikleri belli olan Galaxy S8+ 6.2 inç devasa ekrana sahip olacak

Samsung Galaxy S8 ile ilgili sızıntılar devam ederken, bu kez de S8+ varyantının tüm teknik özellikleri internete düşmüş durumda. Dokümanda yer alan bazı bilgileri biliyor olsak da şu ana kadar açığa çıkmamış pek çok detay var.

Her şeyden önce sızıntı, Samsung Galaxy S8+ modelinin Quad HD+ çözünürlüğünü destekleyen 6.2 inç Super AMOLED (yuvarlak köşeler nedeniyle tam olarak 6.1 inç) ekrana sahip olacağını doğruluyor. Akıllı telefonun 4G LTE desteğine sahip olması zaten bekleniyordu ancak arka kısımda çift kamera dizilimi olmayacak.

Bunun yerine Galaxy S7 ve S7 edge modellerinde gördüğümüz 12 megapiksellik Dual Pixel (İkili Piksel) teknolojisine sahip arka kamerayla gelecek. Belki kamera sensörü ve işleme teknolojisinde bazı iyileştirmeler yapılabilir. Ayrıca ön tarafında iris tarayıcısı ile 8 megapiksellik bir selfie kamerası olacak.

IP68 sertifikası ve 4GB RAM

Daha önce de belirtildiği gibi hem Samsung Galaxy S8 hem de S8+ suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olacak. Ayrıca, Güney Koreli şirket tarafından çıkarılan diğer pek çok üst seviye akıllı telefonlar gibi Samsung Knox güvenlik çözümüyle gelecekler.

Ayrıca Bkz.Qualcomm'un yeni modemi telefonlara fiberden yüksek indirme hızı getirecek
    Samsungi Galaxy S8+ modeliyle uç noktalara çıkmayacak, bu nedenle akıllı telefonda 6GB RAM yerine 4GB RAM yer alacak. Ayrıca microSD kart ile genişletilebilen 64GB dahili belleğe sahip olacak.

Şarj pedi araclığıyla kablosuz şarj teknolojisi sunacak cihazın Samsung Pay'i de destekleyeceği belirtiliyor. Ne yazık ki pil hakkında herhangi bir detay yok ancak büyük ekranın büyük miktarda enerji gerektireceği de ortada.

Listede Android geçiyor fakat işletim sisteminin sürümü hakkında hiçbir bilgi yok. Akıllı telefonun Android 7.0 Nougat'la birlikte sunulacağını söyleyebiliriz. Ayrıca kutudan AKG tarafından üretilmiş bir çift kulaklık da çıkacak.

Teknik özellikleri belli olan Galaxy S8+ 6.2 inç devasa ekrana sahip olacak 

• Telefonun beni heyecanlandıran tek yanı zaten 6.2" ekranı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phablet olacak desene şuna

• Plus olmayan versiyonu 5,2 inç falan olursa ve çerçevesi bunun gibi az olursa ideal telefon olabilir benim için.

• 6.2" icin 4K ekran olmali bu halde pentile 2K ekran ile keskinlik duser sisirilmis veya sulandirilmis olacak egerki yine 2K ekran couznurlugu ile gelecekse !

• Şu yukarıda ki resimde gözüken telefon, tasarım olarak çok güzel duruyor. (görecelidir)

S7 Edge'yi 4 aylık süreçte kullanmıştım ve batarya,kamera,hız,ses konusunda beni üzmemişti. S8 serisi de bu şekilde gelecekse eğer bence güzel olur.

Son bir şey kalıyor geriye tabi ki : "fiyat" Asgari ücretin 1404 TL olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ip7+ gibi 4000 ve üzeri etiketleri görürsek eğer halkımız gene alacaktır ama çöpe atmış olacaktır o paraları. Elin Amerikalısı 4000 Dolar maaş ile 900 Dolar a Ip7+ 128 GB alabiliyorken bizim işimiz zor. Onlar tek maaşla 4 adet Ip7+ alırken biz 4 maaşla 1 adet Ip7+ alabiliyoruz. Sonumuz hayır olsun.

• S8+ ya bari 6 gb ram koy.

• AKG marka kulaklıklar...

İŞTE BU BENİ ETKİLEDİ.

• 6.2 iyiymiş
  • 4G desteğine sahip olacakmış iyi bari.

• Hep kağıt üstünde em iyi derler ama 6 ay geçmeden temiz s8 var ilgilenen pm atsın demeye başlarlar ;))

• spirituals kullanıcısına yanıt
    o dediğiniz amerika fiyatına eyalet vergileri de ekleyiniz

• Tasarım dışında hiç bir yenilik göremedim. Ayrıca haberi doldurmak için boş cümlelerle soldurmuşsunuz. 4G LTE yi destekleyecek ne demek. Zaten destekleyecek. Boş haber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran 720 P olsun, 6 inç olsun fiyatıda 1850 TL olsaun alırım.
  • C serisinde bile 6Gb ram var ddr3 tabi ama S8'de en az 6 olmali

• Umarım insanlar bu telefonla birlikte "incecik çerçeve" fetişinin o kadar da iyi olmadığını anlarlar. Düşündüğünüz kadar kullanışlı değil. Oyun oyanarken,video çekerken,bir şeyler izlerken tutacak yer kalmamasını neden bu kadar istiyor insanlar?Üstelik Edge ekran da cabası.

• Ee nerde yenilik? Üzgünüm samsung nokia seni ezmeye geliyor o kamerayla

• Gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: spirituals

Şu yukarıda ki resimde gözüken telefon, tasarım olarak çok güzel duruyor. (görecelidir)

S7 Edge'yi 4 aylık süreçte kullanmıştım ve batarya,kamera,hız,ses konusunda beni üzmemişti. S8 serisi de bu şekilde gelecekse eğer bence güzel olur.

Son bir şey kalıyor geriye tabi ki : "fiyat" Asgari ücretin 1404 TL olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ip7+ gibi 4000 ve üzeri etiketleri görürsek eğer halkımız gene alacaktır ama çöpe atmış olacaktır o paraları. Elin Amerikalısı 4000 Dolar maaş ile 900 Dolar a Ip7+ 128 GB alabiliyorken bizim işimiz zor. Onlar tek maaşla 4 adet Ip7+ alırken biz 4 maaşla 1 adet Ip7+ alabiliyoruz. Sonumuz hayır olsun.

2016 hazirandan beri bende s7 edge kullanıyorum hayatımda ilk defa samsung telefon aldım inanılmaz memnunum ya nougat güncellemesi gelmedi henüz ama gelmese de olur telefon batarya hız su geçirmeme özelliği gibi istediğim herşeyi sorunsuz karşılıyor ki hızlı şarj da çok önemli o yüzden yazılıma çok da takılmıyorum şu an ihtiyacım bile yok s8 e gelince aslında s8i bekleyecektim ama telefonumun ekranı kırılınca s7 edge i aldım s7 de bence tek eksik retina tarayıcı bisiklet kullanırken ellerim terli veya tozlu oluyor uzun rotalarda parmak izi okuyucusu parmağımı okuyamıyor doğal olarak bisiklet üzerindeyken şifre girmekte sıkıntı eğer göz tarama olsaydı telefonu bisiklet üzerinde çok rahat kullanabilecektim neyse artık oda bir sonraki telefonumda olur

• Şu sistem bile Samsung tarafından 18 ay içinde yetersiz damgası yiyip güncelleme alamayacak muhtemelen, en iyisini alalım almasına da sende satış sonrası destek ver sayın Samsung ;)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.