Şimdi Ara

Teknik nedenlerden dolayı iptal ettirdiğim aboneliğimden çıkan bağlantı ücretlerini ödemek zorunda mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 yıl taahhütlü Türk Telekom fiber abonesiydim. 4.ayımda evimden taşındım,yeni evimde Superonline alt yapısı vardı kendilerinin alt yapısı yoktu. Ben de genel müdürlük Zart zurt derken meşaketli bir sürecin ardından aboneliğimi teknik nedenlerden dolayı iptal ettirdim. Bir baktım Mart ayının 2.haftasında nakil talebinde bulunduğum ve dolayısıyla 15 gün hizmet alamadığım daha sonrasında da teknik nedenlerden dolayı iptal ettirdiğim aboneliğime tam fatura çıkarmışlar. İtiraz ettim onu düzelttiler. Her neyse merak ettiğim konu şu, çağrı temsilcisiyle görüştüğümde diğer ayın ilk haftası bağlantı ücreti, bilmem ne falan yansıyacak dedi. Faturalar hariç; yani kalan 8aylık faturayı teknik neden olduğu için ödemeyeceğim onda sıkıntı yok ama fiber kurulum ücreti vs isteyeceklermiş. Bu ücretleri ödemek zorunda mıyım? İtiraz için nereye başvurabilirim? Alternatif olarak Superonline’nin çıkan masrafları karşılaması var ancak bunu karşılarken masrafı ödemiyor siz yine çıkan masrafı ödüyorsunuz Superonline size o tutar kadar bedava internet veriyor. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline cayma bedelini ödüyor yok bağlama kurulum cihaz modem ücretlerini ödemiyor diye biliyorum ama siz yine de sorun

Nakil gerçekleşmediyse neden kurulum ücreti istiyorlar ki?

Ayrıca vodafone varken niye sol u tercih ettiniz aynı altyapı üzerinden akkli 100 mbps verirken sol 24 mbps akk li veriyor en fazla? Başka avantajları sa var ama en önemlisi bu bence

• Dostum Türk Telekom’a başvurdum geldiler evime fiber kurdular modem verdiler bağlantı sağladılar bla.. bla...

Bunların bedelini yansıtmak istiyorlar bana, teknik nedenlerden dolayı iptal ettirmeme rağmen.

Superonline alt yapısı vardı ben de Vodafone yoktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.