Şimdi Ara

Teknik Direktör Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ersun Yanal iyi bir şekilde desteklenirse bu takımın Fergusonu olur. Devre arası Trabzonu bırakıp Galatasarayın başına geçsin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu td.ü bırakır iseniz gs biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Ersun Yanal iyi bir şekilde desteklenirse bu takımın Fergusonu olur. Devre arası Trabzonu bırakıp Galatasarayın başına geçsin derim.

Önce trabzonda olsun..

Dünya futbolunda kaç tane Fergusun var? Kıytırık adamları yüceltmek için büyük adamları ufaltmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Ersun Yanal iyi bir şekilde desteklenirse bu takımın Fergusonu olur. Devre arası Trabzonu bırakıp Galatasarayın başına geçsin derim.

Önce trabzonda olsun..

Dünya futbolunda kaç tane Fergusun var? Kıytırık adamları yüceltmek için büyük adamları ufaltmayın..

Hocam Orada Ferguson çıkartacak ne ortam ne ihtimal var.
    Üç büyük varken 4. büyüğe 30 senede bir anca sıra gelir desek doğru olur.

Trabzon senede ortalama 2 Td değiştiriyor. Kendi efsaneleri hep denendi ama olmadı. Sabretmedilerde.
    Yani orada o iş olmaz.

Ersun Yanal oraya yüzde 90 YENİ STAD için gitti. Yoksa gitmezdi. Çünkü zaten orayla problemliydi ve orayı daha önce tecrübe etmişti.

Keşke gelse. Adamın kazmalara da alerjisi var. O yönden iyi.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Anadolu takımlarının oyunu belli. Topu rakibe verip 2. bölgede kaptıkları toplarla hızlı çıkıp kontradan gol bulmak. Mevcut forvetlerle bu tür rakiplerin dengesini bozmamız da zor çünkü çok sayıda hızlı oyuncu gerekli. Oyunu sağdan sola hızlıca yönlendirmek, bunu yaparken de top kaybetmemek lazım.

Başakşehir maçında bırak 3. bölgede hızlı pas yapmayı, Sabri efendi vişça gibi kopuk uçurtma bir adamın önün hatalı pas atıyor. Benzer hatalardan 1-2 tane de selçuk yaptı. Bunları yaparsan adamı cezalandırırlar çünkü rakibin oyunu zaten bunun üzerine kurulu.

Sağ kanat ve beke bu tür adamlar alamayacağımıza göre yapılması gereken takım savunmasını üst düzeye çıkarıp rakibin hızlı çıkışlarına önlem almak. Yandan ortalanan duran toplardan saçma sapan yenen gollere çözüm bulmak. Defansta sağlam durabilsek gol mutlaka atarız çünkü forvetlerimiz istediğimiz kadar olmasa da kaliteli sayılır.

Başakşehir maçında öne de geçtik, tam adamlar açılacakken saçma sapan bir gol yedik. Hoca şu iki konuyu çözse yeter ama çözebilir mi, pek sanmıyorum. Bu konularda en ufak bir gelişim göremiyorum.

• Levent Nazifoğlu gelsin zaten boş konuşmaya bayılıyor. Takımın başına geçsin bol bol konuşur
  • Ottmar Hitzfeld

Teknik Direktör Adayları

Gerçek bir futbol dahisi

FC Aarau
    Swiss Cup: 1985
    Grasshopper
    Swiss Super League: 1989–90, 1990–91
    Swiss Cup: 1989, 1990
    Swiss Super Cup: 1989
    Borussia Dortmund
    Bundesliga: 1994–95, 1995–96
    DFB-Supercup: 1995, 1996
    UEFA Champions League: 1996–97
    Bayern Munich
    Bundesliga: 1998–99, 1999–00, 2000–01, 2002–03, 2007–08
    DFB-Pokal: 1999–00, 2002–03, 2007–08
    DFB Ligapokal: 1998, 1999, 2000, 2007
    UEFA Champions League: 2000–01; Runner Up: 1998–99
    Intercontinental Cup: 2001

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Kardes sanmiyorum oyle bi adam alsin bu yonetim

Fenerin yardimci hocalarinin kariyeri bile bizdeki hollandalidan daha iyi

Yardimcilari bile bizim jordan fazla takim calistirmislar

Sen altyapiya hoca aldim planlama yaptim diyorsun

2 hafta sonra altyapidaki adami takimin basina geciriyorsun

Eee altyapi kime emanet simdi

Hani jor senin altyapida uzun yillar calismis olur

Orda sistem oturtmus olur

Yine kabul ederim

Adam cinde altyapidaydi

Neymis altyapi uzmaniymis

Jordan iyi altyapi hocasi bile olmaz

Hollanda da Issiz kalip cine gitmis bir adam

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Anadolu takımlarının oyunu belli. Topu rakibe verip 2. bölgede kaptıkları toplarla hızlı çıkıp kontradan gol bulmak. Mevcut forvetlerle bu tür rakiplerin dengesini bozmamız da zor çünkü çok sayıda hızlı oyuncu gerekli. Oyunu sağdan sola hızlıca yönlendirmek, bunu yaparken de top kaybetmemek lazım.

Başakşehir maçında bırak 3. bölgede hızlı pas yapmayı, Sabri efendi vişça gibi kopuk uçurtma bir adamın önün hatalı pas atıyor. Benzer hatalardan 1-2 tane de selçuk yaptı. Bunları yaparsan adamı cezalandırırlar çünkü rakibin oyunu zaten bunun üzerine kurulu.

Sağ kanat ve beke bu tür adamlar alamayacağımıza göre yapılması gereken takım savunmasını üst düzeye çıkarıp rakibin hızlı çıkışlarına önlem almak. Yandan ortalanan duran toplardan saçma sapan yenen gollere çözüm bulmak. Defansta sağlam durabilsek gol mutlaka atarız çünkü forvetlerimiz istediğimiz kadar olmasa da kaliteli sayılır.

Başakşehir maçında öne de geçtik, tam adamlar açılacakken saçma sapan bir gol yedik. Hoca şu iki konuyu çözse yeter ama çözebilir mi, pek sanmıyorum. Bu konularda en ufak bir gelişim göremiyorum.

Benimde en büyük endişem bu zaten, sorunları çözebilecek birikimi olmayan teknik adam deneme yanılma yapmak zorunda...

Bu tarz sorunları anlatarak yada izleterek öğretemezsiniz, öyle olsaydı babam 7 8 yaşından beri Galatasaray'ı izliyor bırakalım o teknik adam olsun Babamda sempatik adamdır ?

Hocam sende vaziyeti anlamış ve çözümsüzlüğün verdiği çaresiz Galatasaray'ı görmüşsün, ben Jor özelinde bu tarz eleştiriler yapmadım. Bu hissi Hamza hocanın şampiyon olduktan sonra ki yaz transferinin sonunda da hissettim...Şampiyonlar ligine gideceğiz forvet Umut :)

Şimdi de böylesine zor durumdan Jor çıksın diye, çözüm üretsin diye bekliyoruz. Kariyeri ve tecrübeleri bunun için yeterli değil, görmediği bir şeyi uygulamaya çözmeye çalışıyor.

Bizim ligimiz futbolun bütün doğrularıyla çalışmıyor, anlamak tanımak gerek...Bu kadar zamanda anlamayıp tanımıyorsa geçmiş olsun...

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Bence bu konuda taraftar olarak biz de hatalıyız. Önümüze geleni oynayarak yenelim, sağlı sollu ataklarla rakibi ezelim istiyoruz ama bunun için özel oyuncular gerekli. Bu tür oyuncuları hem bulmak zor hem de pahalılar.

Zaaflarımızı bilerek oynamak zorundayız. Rakiplerin bize karşı nasıl oynadıkları belli. Osmanlı KOnya v.s. hepsi Trabzon ve Başakşehir gibi oynayacaklar. Defanstaki bu saçmalıklara devam edersek ağır yenilgiler alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Bence bu konuda taraftar olarak biz de hatalıyız. Önümüze geleni oynayarak yenelim, sağlı sollu ataklarla rakibi ezelim istiyoruz ama bunun için özel oyuncular gerekli. Bu tür oyuncuları hem bulmak zor hem de pahalılar.

Zaaflarımızı bilerek oynamak zorundayız. Rakiplerin bize karşı nasıl oynadıkları belli. Osmanlı KOnya v.s. hepsi Trabzon ve Başakşehir gibi oynayacaklar. Defanstaki bu saçmalıklara devam edersek ağır yenilgiler alırız.

Hocam çünkü biz Galatasaray'ız böyle beklentiler olması doğal...Türkiye liginde böyle etkisiz kalıyorsak avrupa defterini kapatmalıyız.

Başakşehir çok mu üst düzey oyunculardan kurulu hocam ? Ligin şuan en çok atanı ve en az gol yiyen takımı diye biliyorum...

Son 2 yılımız yapılmayan hamleler yüzünden çakılmaya mahkum şekilde ilerliyoruz, 2 yıldır harcadığımız parayı daha dengeli ve akıllıca harcasak böyle olmazdık...

• Ulan şu Yılmaz Vural'a artık 3 Büyükler'den biri şans versin be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Ulan şu Yılmaz Vural'a artık 3 Büyükler'den biri şans versin be.

Hamza geldiği zaman o gelmeliydi zaten.. Şu aşamada gelebilecek en iyi alternatiflerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Ulan şu Yılmaz Vural'a artık 3 Büyükler'den biri şans versin be.

Hamza geldiği zaman o gelmeliydi zaten.. Şu aşamada gelebilecek en iyi alternatiflerden

En kötü atıyorum Hamza kadar oynatır, ki o da şampiyon yaptı zaten. Allahtan Lucescu yeni bir takımla anlaştı da 'çare Luce'' geyiklerinden kurtulduk.
  •  Teknik Direktör Adayları

• düzgün hoca bulabilselerdi zaten sezon başında gelirdi ama bütün hocalar bizimkileri reddetti biz de bu altyapıcı stajyere kaldık.

• Bülent Korkmaz + Hagi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Her maç kafa golü yememize çözüm bulacak birisi lazım. Yediğimiz gollerin yarısından çoğu kafa golü, duran top savunmalarında çok hata yapıyoruz özellikle.

semih sabri ceju hakan balta selcuk kadrosu olduğundan dolayı o
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.