Şimdi Ara

Tekliflere Açığız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insanlar mekanik klavyelere yöneliyor haliyle pahalı oldukları için en ucuzunu ama kalitesini almak istiyorlar fakat türkiye de ucuz ama kaliteli olan sadece bikaç tane klavye var
  • webdenal birkaç yıldır alışverişte kullandığım güzel bir site. Elektrikli süpürgeden, laptop güç adaptörüne ve fareye kadar birçok alışverişim oldu. Şükür hiç sorun yaşamadım. Güzelliğinden kastım tabii ki öncelikle uygun fiyat ve müşteri hizmetlerinin ilgisi ve en önemlisi de kibar olması. İnşallah böyle devam edersiniz. Ben de logitech meraklısı olarak orion spark klavye düşünüyorum. Ama bir arkadaşımızın da bahsettiği üzere klavyelerde Türkçe karakter şartı koymanızı isterim. Cs go her akşam en az 3 competitive giriyorum. Eklerseniz beraber de oynayabiliriz.(MG3 rank nacizane.) Özel mesaj atarsanız steam ortamında birbirimize ulaşabiliriz. Saygılarımla.
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Merhaba güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.Distlerle görüşüyoruz bu taleplerinizi ileticez.En yakın zaman dada gaming üzerine site açmayı planlıyoruz.Cs go özel olarak bende oynuyorum steam den eklerim tabi
  • Birçok bilgisayar ürününde fiyatlarınız piyasaya göre uygun. Şahsi fikrim Sıcak Fırsatlar altında aktif olmanız yönündedir. Hem uygun fiyat, hem de bir firma yetkilisinin bulunması tanıtım yönünden işlerinizin ilerlemesini sağlar. Çünkü sıcak fırsatlar bölümünde yetkili birinin bulunması insanların karşılarında bir muhatap bulması açısından oldukça önemli.
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    teklifinizi dikkate alıcam .
  • Mouse olarak ben zowie ec2- A' yı görmek isterim Türkiye'de.

Klavyeye gelecek olursak; büyük bir pazar şu anda. Gerçekten. Şu anda ben de dahil mekanik klavyeye geçiş yapmak isteyen birçok oyun oynayan insan var. Ancak inanılmaz pahalı. ben bir klavyeye 400-500 TL vermem-veremem açıkçası. Dolayısıyla mekanik klavye için yapabileceğiniz bir fiyat revizesi pazarda sizi ciddi anlamda öne çıkaracaktır.

Sevgiler.
  • Bende ekipmanları nerden alıcam diye düşünüyordum..fiyatlar gayet uygun geldi bana.Her bütçeye göre var.

Asıl sorum belirli tarihlerde indirim yapıyormusunuz veya kampanya vs vs bide +kaç liralık alısveristen sonra kargo ücreti ödemiyoruz?

ve son olarak kapıda ödeme var mı? Varsa fark alınıyor mu?

Biraz baş agrıttım ama sorularımı yanıtlayan olursa çok sevinirim!
  • snakecharmer kullanıcısına yanıt
    Peki istediğininiz model nedir
  • Kapıda ödeme sistemimiz yok ne yazıkki , sitemizdeki bütün fiyatlar zaten indirimli o yüzden hergün kampanya gibi mesela rival 220 250 tl arası sitemizde 173 tl .
  • Arkadaşlar şöyle biir çalışmada yapabiliriz.İstediğiniz model ve hedef fiyatı yazarsanız ve alacağınız miktarı bizde markalarla ona göre masaya oturup adetli stok alıp bu fiyat indirimini direk sizede yansıtabilirim.
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    Amazonda bile bulunmuyorken logitech g910 getirmeniz size büyük bir + olacaktir. Hatta ilk alacak olanlardan biride ben olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safe Zone kullanıcısına yanıt
    Logitech bazı modelleri evet Türkiye ye getirmiyor mesela g303 bile halen gelmedi ama sizin taleplerinizi Logitech Türkiye ye ilettim.
  • Steelseries ve Logitech markaları nın direk ürün müdürleri ile görüşüyorum bu iki markalardan talep ettiğiniz model ve fiyatları yazarsanız bende ona göre masaya oturup satın alma yapıcam
  • Connect İT diye bir markanın dağıtıcısı olduk gibi birşey 100 'er adet çektik hatta ürünler ve fiyatlar hakkında bilgilendirme yapıcam.Şahsen kendim de Pro olarak csgo oyuncusuyum o yüzden dandik modelleri veya performansı kötü ürünleri satmak istemem almam da
    Corsair Vengeance Series K70
    CM Storm QuickFire- Red Switch (bu hesaplı bir ürün gelirse harika olur)
    Bir de Ducky diye bir marka var. Ürünleri gayet iyi diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakecharmer -- 20 Mayıs 2015; 17:31:58 >
  • Deathadder Chroma sitenizde 250 lira, diğer sitelere göre epey fazla değil mi? D&r'da bile 215 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer ürünleri öyle evet fiyatlar için aral game ile görüşüyoruz.SS rivalin fiyatı uygun onada yönelebilirsiniz sensörü ddc göre daha iyi
    DA:Chroma'nın sensörüyle Rival'ın sensörü arasında büyük bir fark olmasa da Chroma'nın sensörü teknolojik olarak daha üstün.
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    İki mouse yi kullanmış biri olarak rivalin sensör yapısı tepkime hızı daha isabetli ve başarılı geldi bana.Chromanın sensörü daha üstün se sizin paylaşmış olduğunuz listede niçin yetersiz kategorisin de ?
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    Çeşitli yetersizlik kategorsine koymuşsunuz ama 2 mousenin de tuş yapıları aynı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.