Şimdi Ara

Teklife hayir diyince yazdigim metin iceri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kiz hayir demis sen bide bunu yazmisin. Bunu kiza yolladigin an veya facebookta paylastigin an kendini kucuk dusurmus olucan, ileriki donemlerde kizlar kendini kucuk dusurdugunu hatirlicak baska kiza yine acildiginda, kucuk dusmuslugun yuzunden 1-0 geride baslican. Sana tavsiye hayirsa hayirdir, takma kafaya devam et hayatina. Sen dusundukce kendini asik oldunu saniyorsun, su an o kiz yanina gelse emin ol soguyacaksin, elde ettikten sonra o eski sevgin kalmicak, kizi dusunmedigin her an senin icin daha yararli. Kiz hayir diyiyor ve sen hala kizi istiyorsan, bu is dusunerek olmaz veya bi yerlere yazi yazmakla olmaz. Git kizi adam akilli etkile, hala etkilenmiyorsa, yapicak bisi yok, yasin genc hayat devam ediyor bi kiz icin degmez bunlara. Kalk pc basindan ve biraz sosyalles
  • kizin gözünde dahada düşersin emin ol .. oda tüm kiz arkadaşlarini seni anlatir onun içni sen sen ol. boşver.. hiç dikleme onu o kaybetmiş olarak düşün sen değil..
  • bu mesajı at ve uzun süre hiç bir hareket yapma. o sana gelmezse benim adı expulse değil.
  • Yazdin mi diye merak ettim? Kiz arkadas cevresine kesin okutacaktir ve o arkadas cevresi de arkadaslarina anlatacak. Sonrasinda senin o yazin tum okulda olay olacak baska kimseye ilgi duyamayacaksin haberin olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrek -- 14 Şubat 2012; 17:16:42 >
  • forevern alone mesajı olmuş
  • mesaj atma bencede... cool takıl. ne kaybedeceksin sanki...
  • uyudu dedigini ve basligini okudum bnde hayir diyorum.
  • Bittiyse bitti hocam niye zorluyorsun. Bari kendini kucuk dusurme
  • Bilmiyorum böyle bişey kendisine yazılıpta ha tamam güzel şeyler yazmışsın, gel sevgili olalım diyen kız var mıdır.
  • Cok takilmayin kizlara dayi ne olucaksa olsun at bence etrafinda bisey duyarsan konuscak 2 kelimen olsun seyimden asagi kasimpasa misali takma birak baska kizmi yok piyasa dolu kayniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Beyler sevdigime acildim hayir dedi birz konustuktan sonra iyi geceler dedi ve yatti ben de sabah atmak icin bunu yazdim mobilden sizce nasil?

Hoslandigini, sevdigini dusunuyorsun ilk basta. Sana mesaj atiyor duygularini acmakta cesaret veren. Ona guveniyorsun, evet der diyorsun. Ama ama icinde bir de umutsuzluk var acaba diye. Bunu da sevgin yeniyor. Duygarini aciyorsun. Anlasilmadik mesajlar geliyor belki olabilir diyorsun, icinde heyecan ve umut. Ama sanna hayir diyor. Birden o heyecan ve umut, karamsarlik ve umutsuzluga donusuyor. Hicbir sey yapmak istemiyorsun, en komik videolari izlerken sikiliyorsun, seni hicbir sey guldurmuyor. Tek ihtiyacin olan bir yere yatip kulakligini takip, sadece ve sadece dusunmek. Acaba soylemekle hata mi yaptim diye. Sonra anliyorsun ki sevgin bir aska donusmus ama sen farketmemissin. Kafani ne yapabilirim sorulari kemiriyor. Belki, belki bana bir umut verir diyorsun, sadece ama sadece tek bir sans vermesini istiyorsun o inatla hayir derken kalbinin de atisi azaliyor yine karariyor hersey, umutla bekledigin o mesajdan sonra. Senin her seyine hayir dedikten sonra buyuk bir parca kopuyor senden ama daha da guclu bir sekilde geri geliyor sevgin. İste o zaman aski tadiyorsun....

:) Yazdığın güzel arkadaşım yaşanılan durum ve duyguyu çok güzel öztelemişsin :) Herkes olumsuz birşey yazmış gibi ama böyle bir durumda çok güzel edebiyat yaparak red yediğim kızı elde ettim :) Yapılacaklarıda söyleyeyim belki işine yarar. Eğer çok yakınında olduğun biri ise direk konuşmayı kes o zaman azcık boşta kalınca teklifini kabul edebilir. Muhabbetin yok ise ortam varsa yazmaya devam et edebiyat güzeldir :)

• Kızlar kendilerini iplemeyen erkeklere bayılırlar gardaş. İçli köfteden koşarak uzaklaşırlar
  • Smsi bitmis bu yuzden yollammadim ama sana birsey yazdim demistim bu yuzden cevap veremedi yarin alirsa konusmalarina gore bakacagim.
  • Adamın hayatını kurtardik , o mesajı atsaydı çok fena olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shqiponje Madhe

Adamın hayatını kurtardik , o mesajı atsaydı çok fena olurdu

Haklisiniz hocam. Ama ben hala kararsizim. Sizce sonuclari ne olur?

• Şimdi tam okumadım ama bu tarz mesajlar kızları sana bağlamaz,duygulandırmaz.Tam tersine sen üzülerek yazarken,onlar gülürek bile okuyabilir.şimdi 'bu kız öyle bi kız değil,duygularıma cevap vericektir.'dersen çok yanılırsın.

Edit:Etkili olmasını istiyosan,gidip yüz yüze konuşacaksın.tabii karşısında mala bağlamayıp,akıcı konuşabiliyosan etkilersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volleyballer* -- 14 Şubat 2012; 20:07:17 >
  • quote:

quote:

Ona muhtaç gibi gözükürsün hocam. Kızlar sert erkeklerden hoşlanır, ona muhtaç olan , karşısında ezilenlerden değil. Yapacağın hareket onu kaale almamak, konuşursanız alaycı bı üslup takınmak, yolda görünce selam vermemek

• kardeşim kızın gönlü sende yoksa. senin yüzüne bakmıyorsa zorlamanın anlamı yok. böyle duygu sömürüsü ve eziklikle sevgi değil sadece kendini aciz göstermiş olursun.
  • quote:

quote:

quote:

Ona muhtaç gibi gözükürsün hocam. Kızlar sert erkeklerden hoşlanır, ona muhtaç olan , karşısında ezilenlerden değil. Yapacağın hareket onu kaale almamak, konuşursanız alaycı bı üslup takınmak, yolda görünce selam vermemek

Tesekkur ederim o zamman sert davranmak lazim.

• Bence at icinde kalcağına kız bunları bilsin gerçekten seviyosan

Gerçekten sevdiginden emin değilsen bi taraflarını kaldırma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.