Şimdi Ara

Teklif Meclis'te: Sosyal medya düzenlemesine uymayan şirketlere 5 aşamalı yaptırım geliyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
3.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimizde kalan bir sosyal medya kalmıştı onu da kısıtlayın tam olsun.

• Beyler kimse steam, reddite girmesin bari belki farkedilmez

• Broon kullanıcısına yanıt
    Zaten mimlemişim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mstfyhn34 M kullanıcısına yanıt

mimleyen sensen iyi hocam, mimlenen olmada.

• manuell kullanıcısına yanıt
    Onu ne sen sor ne ben söyleyeyim

• Broon kullanıcısına yanıt
    Yok ustam ben mimlenmezdim vpnyi açmayı unutmuşum. 2 tane dosyayı giydirdiler şuan istinafda yatıyor

• Küfür edip hakaret edenlerden illalah etmiştik, iyi oldu.

• Detaylı bilgi çin bu tweet dizisini okumanızı öneririm.

https://threadreaderapp.com/thread/1285479518975807489.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsnowman -- 21 Temmuz 2020; 19:58:6 >
  • Konuyu nerelere taşımışlar. Kardeşim devlet bunu herkes için yapıyor. Temsilci sanada hizmet verecek. Ayrıca bilgilerin ülkende kalacak. Ama kafa kalın anlatamıyorsun

• İdam etseydiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt

İsteyen mi var?

Ayrıca bu bilgileri alamazlarsa sana neden bedava hizmet versinler? Ne ayrıcalığın var senin? Yok bilgiler ülkende kalacakmış. Hikaye bunlar. Televizyonları kontrol altına aldılar internete diş geçirmediler onun peşindeler.

Adamlar hizmet falan yok kullanmayın dese 10 günde yamulur gidersin.

• Kusura bakmayın da Google, Youtube, Twitter, Facebook gelip burda temsilcilik açıp kullanıcılarının kişisel bilgilerini vermez. Paypal gibi çekip gidecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsnowman -- 21 Temmuz 2020; 20:4:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.sonus

Bu mesaj silindi.
    Artık kafaların içinde bu ampülü yakıyorlar, doyumsuz zavallılıkları sizce de yetmedi mi?

Hayır bir de bu taraftan bakın; zaten nefret ediyoruz yaptıklarından ama içimizi o beş para etmez kanlarına susamışlıkla doldurmaya hakları yok, ben öldürme duygusuyla yaşamaya alışmak istemiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatmakata F kullanıcısına yanıt
    bi zahmet 4 yaşındaki çocuğunu da kontrol et abla

• Mesele nedir ki bu kadar zirliyorsunuz yine ? Twitter youtube face v.b babanızın oğlu mu? Kendi devletinizin milletinizin çıkarları dururken nasıl bunların amansız avukatı rolüne bürünüyorsunuz.

Neymiş efendim

Niye bilgileri versinmis
    Niye temsilcilik açacakmış
    Niye bilgileri Türkiye de tutacakmış
    V.s v.s zirvaliklar

Bunalrın hepsini ve daha fazlasına dünyanın bir çok ülkesinde yapıyorlar. O.ulkelerin kanunlarına uyuyorlar. O ülkelerin mahkemelerinde alınan kararları uyguluyorlar. Orada yapıyorlar da bizde neden yapmasınlar? Onlar ULKE iken biz KABİLE mi.oluyoruz.

Sizdeki bu

ASAGILIK KOMPLEKSINDEN GINA GELDI ARTIK GINA

bari susun da bu ülkeyi diğer ülkeler gibi hak ettiği mertebeye çıkarmaya çalışanlara köstek olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makarnacı321 -- 21 Temmuz 2020; 23:9:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Eğer ülke güvenliğini riske atan şeyler yaparsa herkes gibi oda yargılanır. Facebook zırt pırt çağırılıp hesap soruluyor. Mark’ın kendisi gidiyor hesap vermeye.

Bizim hakkımız yok diyorsanız soruşturmaya Türkiye’ye haksızlık yaparsınız.

Ayrıca hukuku kendi yararlarına kullanmaya cesaret eden herkes ilerde kendi yargılanmayı göze alır bunun örneklerini gördük darbe soruşturmaları ve kumpasların illa zamanı gelince hesabı soruluyor.

dh nin rengi zaten belliydide şuan çok daha net. herşey almanyayla aynı olsun o zaman? ben razıyım. orda yaşamak zor falansa dönsünler.

sosyal mecralar kapanır ****afiği artar diye düşündüğünüze kalıbımı basarım ;) hep aynıydınız, hiç değişmemişsiniz.

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.