Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekken efsanedir fakat bunlar bi dövüş oyunuyla nasıl grafik rekabeti yapabilirlerki hayır en fazla ne yapabilirler yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• Bandai Namco tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen Tekken 7'nin yapımı nihayet tamamlandı. Sadece test aşasına kalan oyun, oyuncular tarafından da testten geçtikten sonra piyasadaki yerini alacak.

Geliştirici ekibin yaptığı bir diğer açıklama da ise oyun, 3-5 Ekim arasında test edilecek. Namco Sugamo Arcade (Tokyo) ve Namco Nipponbashi Arcade (Osaka) olarak iki merkezde yapılacak olan testler için hazırlıkların başlandığını da ayrıca bildirildiler.

• gameplay gelse de gözümüz gönlümüz açılsa

• Konuda bir Fan boy var, herkesi eksilemiş

• Tekken 7'nin Karakterlerinden Bir Tanesi Daha Gözüktü

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU)

Tekken 7 ile birlikte seriye yeni karakter eklemeyi de ihmal etmeyen Namco Bandai, MadCatz'in Tokyo Game Show sunumunda yeni karakteri oyuncularla paylaştı.

Aşağıda konsept tasarımlarını bulabileceğiniz Catalina adlı karakterin, daha önce duyurulan testlerde oynanabilir olarak sunulacağı belirtiliyor. Latin Amerika kökenli ve şımarık bir yapıda olduğu söylenen Catalina'nın Savate stlinde dövüştüğü söylenmekte.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tekken_7nin_Karakterlerinden_Bir_Tanesi_Daha_Gozuktu-71361.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Eylül 2014; 16:45:14 >

• Yeni karakterin gideri var.

Adı bana Catherine ismini anımsattı.

Christie Monteiro'da Tekken 4 ile giriş yapmıştı. O günler geldi aklıma.
  • çıkış tarihi bellimi peki ?
  • aslında bu dövüş oyunları zevkli de yapımcılarda hiç gelişim göstermiyor. mesela bunlara bölümler ekleseler ilerlemeli level sistemi bölüm sonunda sıradan askerleri geçtikten sonra bir dövüşcü cıksa güzel olur öyle öyle oyunun bütün karakterleri sinematik havada karşımıza çıksa o şekil bir story mod olsa süper olur ve bunu multiplayer a da dökebilmeli tabi. sadece karşılıklı dövüş çabuk sıkıyor. maçlarda da öyleydi mesela become a legend geldi çok seviyorum şahsen . bunlarada bir el atmaları lazım. zamana karşı yarış olur vs. örnekler çok.
  • speederly kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsam düzeltilsin, Tekken 3 de böyle bir şey denendi fakat üzerine gidilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acofaco

Yanılıyorsam düzeltilsin, Tekken 3 de böyle bir şey denendi fakat üzerine gidilmedi.

hayal meyal öyle bişey hatırlıyorum vardı eskiden ama tabi o zamanınkiyle şimdiki bir olmaz zevk alıodum hatırımda kalmış :)
  • UE4 ile geliyorsa grafik olarak beklentileri had safhaya çıkarmalı.

• Grafik ve oynanış anlamında iyi görünüyor fakat güç deposu bir tekmede yarıya düşüyor ya şunun oranını birtürlü dengelemiyorlar adam 2 tekmede güç deposunu resmen bitiriyor .
  • grafik olarak tekken söyleyeceğim birşey yok fakat tekken 3 ten sonra çıkan oyunlar iyice tekken den uzaklaştı sanırım tekken olayını ps3 le birlikte bıraktım. en alttaki videoda round un sonunda asuka ile paul un yaptığı nedir ya street fighter da ultra mı çekiyorlar iyice oyun zıvanadan çıktı yerdeki betonların havaya kalkması yukarının yıkılıp aşağı kata düşmeler düştüğü yerde kombolara devam etmeler hiç tekken ruhu kalmadı. en son ps3 te tt2 yi oynadım online da adamlar nefes aldırmıyorlardı havaya bir kaldırıyorlar inene kadar ölüyorsun. buradaki videoda işi iyive abartmışlar.
  • Ilk sayfada herkese eksiyi basan kim acaba ?

• Tekken 7 - Launch Trailer (Arcade)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Kasım 2014; 20:30:44 >
  • Ps4ü Last of Us ve tekken için aldım. Tekken eğer pcye çıkarsa hemen elden çıkarırım ps4 dü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dotan -- 12 Kasım 2014; 21:02:48 >
  • Çiftken 8 çıkacakmış pcye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.