Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tekken sever olarak ben beğendim. Güzel oyun. Alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Bu hafta sonu krystina trailer yayınlanabilir, beklemedeyiz. Bu arada bürokratik kıyafetleri sizi yanıltmasın. Karakterin bir MMA dövüşçüsü (UFC) olduğu söyleniyor, eğer doğruysa tekken tarihinin ilk kaslı kadın karakteri olacak demektir.

Karakterin adı Lidia mış, dövüş tekniği ise karate. Jin zaten karateyi tam temsil edemiyordu, iyi oldu böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Rematch Edition 80 lira. Almaya değer mi?

Kesinlikle değer.

• Tekken 7 – Lidia Sobieska | Çıkış Fragmanı | PS4

• Tekken 7 oyununu almak istiyorum ama tam olarak hangisini almak lazım bir sürü seçenek var?

Tekken 7, Rematch Edition var. (nedir bu çok da pahalı) bir de Season Pass lar var. Düz Tekken 7 alsam tüm karakterler açık mı?

Geçen Street Fighter alırken hata yaptım. Düz SF5 almışım karakterler kapalıydı bir de üzerine Champion Edition almak zorunda kaldım halbuki ikisi tek pakette daha ucuzmuş.

Tekken de de aynı hatayı yapmamak için bu sefer sormak istedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Tekken 7 oyununu almak istiyorum ama tam olarak hangisini almak lazım bir sürü seçenek var?

Tekken 7, Rematch Edition var. (nedir bu çok da pahalı) bir de Season Pass lar var. Düz Tekken 7 alsam tüm karakterler açık mı?

Geçen Street Fighter alırken hata yaptım. Düz SF5 almışım karakterler kapalıydı bir de üzerine Champion Edition almak zorunda kaldım halbuki ikisi tek pakette daha ucuzmuş.

Tekken de de aynı hatayı yapmamak için bu sefer sormak istedim..

Tekken 7: Oyunun en sade hali. Hiçbir sezon ekli değil. Doğrusu o haliyle bile MK 11 Ultimate kadar karakter ve stage var. (Soul Calibur 6 ve Street Fighter 5 karakter sayısı ile hele hiç kıyaslanmaz)

Tekken 7 Rematch Edition: Tekken 7 + Season Pass 2 (Anna, Lei, Marduk, Armor King, Julia, Negan, 1 yeni Stage, Yeni kostümler )

Tekken 7 Ultimate Editon: Tekken 7 + Season Pass 1 (Geese Howard, Noctis Lucis Caleum, 2 yeni stage, Tekken Bowling, Yeni kostümler) + Season Pass 2 (Anna, Lei, Marduk, Armor King, Julia, Negan, 1 yeni Stage, Yeni kostümler ) + Önsipariş karakteri olan Eliza

Oyunun en tam hali Tekken 7 Ultimate. Geçen ps store'da indirimlerle 110 liraya kadar düştü. Tekken 7 Rematch Edition alıp sezon 1'i sonradan da alabilirsiniz (şu an sezon 1 indirimli haliyle 30 lira civarı)

Bu arada Tekken 7 Ultimate aldıktan sonra bile kilitli karakterler ve stageler olacaktır. Bunun nedeni oyunun şirket tahminlerinden (Namco Bandai) daha fazla tutması ve çok iyi satması nedeniyle oyunu geliştirmeye devam etmeleri. Oyun çıkarken hedeflenen noktanın çok ilerisindeler şu an. Ağustosta sezon 5 tanıtılacak (muhtemelen PS5/XSX yükseltmesiyle birlikte) Tekken 7 Ultimate üzerine sezon 3 (Zafina, Leroy Smith, Ganryu, Fahkumram, 1 yeni stage, 1 yeni özellik, yeni kostümler) ve sezon 4 (Kunimitsu, Lidia, 2 yeni stage, yeni kostümler) eklendi. Şu an 52 karakter ve 30 stage ile adeta bir mugen oyununa döndü... Kesinlikle serinin en tatmin edici kadrosuna sahip.

• Bu arada Tekken 7 Ultimate Editon ps store arama motorunda çıkmıyor bildiğim kadarıyla, sadece bazı dönemlerde fırsatlar başlığında indirime girince çıkıyor. Bunun nedeni Ultimate (nihai) sürümü sonrası oyuna eklemelere devam edilmesi nedeniyle ps store dan kaldırılmış olması olabilir. Fırsatlar başlığında görürseniz kaçırmayın. Yok ben onu bekleyemem derseniz Rematch Edition a her daim sahip olabilirsiniz.

• quote:

Tekken 7: Oyunun en sade hali. Hiçbir sezon ekli değil. Doğrusu o haliyle bile MK 11 Ultimate kadar karakter ve stage var. (Soul Calibur 6 ve Street Fighter 5 karakter sayısı ile hele hiç kıyaslanmaz)

Tekken 7 Rematch Edition: Tekken 7 + Season Pass 2 (Anna, Lei, Marduk, Armor King, Julia, Negan, 1 yeni Stage, Yeni kostümler )

Tekken 7 Ultimate Editon: Tekken 7 + Season Pass 1 (Geese Howard, Noctis Lucis Caleum, 2 yeni stage, Tekken Bowling, Yeni kostümler) + Season Pass 2 (Anna, Lei, Marduk, Armor King, Julia, Negan, 1 yeni Stage, Yeni kostümler ) + Önsipariş karakteri olan Eliza

Oyunun en tam hali Tekken 7 Ultimate. Geçen ps store'da indirimlerle 110 liraya kadar düştü. Tekken 7 Rematch Edition alıp sezon 1'i sonradan da alabilirsiniz (şu an sezon 1 indirimli haliyle 30 lira civarı)

Bu arada Tekken 7 Ultimate aldıktan sonra bile kilitli karakterler ve stageler olacaktır. Bunun nedeni oyunun şirket tahminlerinden (Namco Bandai) daha fazla tutması ve çok iyi satması nedeniyle oyunu geliştirmeye devam etmeleri. Oyun çıkarken hedeflenen noktanın çok ilerisindeler şu an. Ağustosta sezon 5 tanıtılacak (muhtemelen PS5/XSX yükseltmesiyle birlikte) Tekken 7 Ultimate üzerine sezon 3 (Zafina, Leroy Smith, Ganryu, Fahkumram, 1 yeni stage, 1 yeni özellik, yeni kostümler) ve sezon 4 (Kunimitsu, Lidia, 2 yeni stage, yeni kostümler) eklendi. Şu an 52 karakter ve 30 stage ile adeta bir mugen oyununa döndü... Kesinlikle serinin en tatmin edici kadrosuna sahip.

Alıntıları Göster

Detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim.

Şu an Tekken 7 Ultimate Edition 519 TL gözüküyor.

Tekken 7 indirimde; 85,80 TL. (29 Nisanda bu indirim bitiyor)

Ultimate için takipte kalıp 110 tl civarlarına almalı mı yoksa uzun süre indirime girmeme ihtimaline karşı normal Tekken 7 yi indirimli 85 tl ye almalı mı?

• quote:

Ultimate için takipte kalıp 110 tl civarlarına almalı mı yoksa uzun süre indirime girmeme ihtimaline karşı normal Tekken 7 yi indirimli 85 tl ye almalı mı?

Alıntıları Göster

Bunu kestirmek zor. Bir ay sonra da indirime girebilir 6-7 ay sonra da. Karar sizin. Bu arada 110 değil 140 mış, yanlış bilgi için kusura bakmayın.

• quote:

Alıntıları Göster

Tekken 7 Ultimate Editon şu an ps store da indirimde, kaçırma bence

• quote:

Alıntıları Göster

Haber verdiğiniz için çok teşekkür ederim çok memnun oldum, satın aldım şimdi.

• quote:

Haber verdiğiniz için çok teşekkür ederim çok memnun oldum, satın aldım şimdi.

Alıntıları Göster

Rica ederim, iyi eğlenceler 🙂

• quote:

Alıntıları Göster

Ultimate editionda tüm dlcler var mı ? Oyuna eklenicek yeni season passlar falan var mı

• Arkadaşlar ultimate edition indirimde fakat sorum şu. Gelebilecek tüm karakterler , season pass falan hepsi bu sürümde mevcut mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Arkadaşlar ultimate edition indirimde fakat sorum şu. Gelebilecek tüm karakterler , season pass falan hepsi bu sürümde mevcut mu ?

Tekken 7 Ultimate Editon en dolu sürüm. İçerik olarak daha dolu bir sürüm mevcut değil. Fakat ileride gelecek season pass lar bu Ultimate Editon a dahil değil. Tekken 7 alacaksanız bu Ultimate Editon indirimini bence kaçırmayın, zaten Ultimate sürümü çok nadir indirime giriyor.

• x_abner X kullanıcısına yanıt
    Şuan yayınlanan tüm karakterler tüm season passlar gelecek mi peki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU)

• quote:

Rica ederim, iyi eğlenceler 🙂

Alıntıları Göster
    TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU)

Bazı karakterler kilitli gözüküyor, nasıl açılır bilginiz var mi?

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt

Kilitli karakterleri ps Store'da arat (marduk, julia, negan, armor king) ücretsiz olarak indirebileceksin. Ps store da kontrol et Ultimate sürümü ile birlikte gelen başka içerik varsa onları da indir (ücretsiz kostüm paketi filan)

• quote:

Tekken 7 Ultimate Editon en dolu sürüm. İçerik olarak daha dolu bir sürüm mevcut değil. Fakat ileride gelecek season pass lar bu Ultimate Editon a dahil değil. Tekken 7 alacaksanız bu Ultimate Editon indirimini bence kaçırmayın, zaten Ultimate sürümü çok nadir indirime giriyor.

Alıntıları Göster

Ultimate sürümde sadece sezon 1ve 2 var 3 ve 4 mevcut değil.ayrıca almak gerekiyor.sezon pass 5'de çıkacak gibi benim görüşüm onla birlikte bi sürüm daha gelir gibi yada karakterlere bakıp almak gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.