Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EquaLizerTR

Ne hevslerle aldım oyunu. 24 satte 1 tane rakıp bulamadı. hep tek bar. Yazık valla. Ölmüş Türkiye için oyun.
    Oyunu ps4te oynuyorsan 5 bar bağlantıları kabul etme. Garip bir bug var 1 barlar 5 bar olarak gözüküyor.

Rakip arama ayarlarında ANY olarak ara, ve 3-4 bağlantıları kabul et sadece.

PCde her türlü daha iyi oyun, rakip bulma sorunu da çok olmuyor. Yok illa ps4'te oynayacağım diyorsanız dediğimi yapın.

Ayrıca ranked'da adam yoksa quick match'da rakip aramayı deneyebilirsiniz. Farklı havuzlardan oyuncu seçiyor.
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Pc den denıyorum . 7 saat oynanmam görünüyor fakat 1 kere attım ranked maç saatlerce beklıyorum ınanın. Hıç bulmuyor bulsada 1 bar hepsi. quıck de aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EquaLizerTR

Pc den denıyorum . 7 saat oynanmam görünüyor fakat 1 kere attım ranked maç saatlerce beklıyorum ınanın. Hıç bulmuyor bulsada 1 bar hepsi. quıck de aynı.
    valla pcde o kadar bekletmemesi lazım hocam sorunun kaynağı nedir bilemiyorum. bazen biz de bekliyoz da 7 saat de fazla. artık 20dkda falan da bulmazsa çık direkt başka saatte tekrar dene biz öyle yapıyoz
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Tek seferde 7 saat değil toplam 7 saat . Yabı gırıyım diyorum arattırıyorum bekle Allah bekle. Hep tek bar. Bu güncelleme inşallah düzeltir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Steam arkadaşım ile oyun oynuyamıyorum. ama onlıne da rakıplerım ile oynayabılıyorum. Oyuna davet edıyorum fakat bağlantısı yok gorunuyor . neden acaba bılen var mı

• Bana göre geçen neslin en iyi dövüş oyunları sıralamasında ilk üç:

1. Tekken 7
    2. Mortal Kombat 11
    3. Soul Calibur 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x_abner X kullanıcısına yanıt

ınjustice 2 de güzel bence.

• Yabancı forumlarda herkes Tifa, Jun, Kazuma Kiryu deyip duruyor 4. Sezonun son karakteri için. Ben Voldo veya Garuda gibi karakter gelse daha iyi olacağını düşünüyorum

• Geçenlerde forumda Tekken 7 ile ilgili bir üyenin "Tekken hep yerinde seyrediyor, kendisini hiç geliştirmedi yıllardır aynı" yazmış olduğuna şahit oldum (adam mortal kombat fanıydı). Cevap verecektim ama konu kilitliydi. İçimde kaldı buradan yazayım da foruma girip oyunlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışanlar Tekken 7 hakkında yanlış düşüncelere sahip olmasın:

Yenilik yok, hep yerinde seyrediyor dediği oyun bir önceki oyunda bulunmayan Rage Arts, Power Crush, Rage Drive, Slow Motion gibi özellikleri getirmiş, bunun yanı sıra birçok dövüş oyunu aynı grafik motoru ile devam ederken Tekken 7 unreal engine 4 motoruna geçmiştir. Hikaye anlatışı desen kökten değişmiştir. Şu an injustice 2 + Mortal Kombat X iki oyunun toplam karakter sayısına yakın karakter sayısı (51) vardır oyunda. Bu karakterlerin 4'ü misafir karakterken 10'u yeni karakterdir. Mortal Kombat 11 gibi 3 yeni karakter getirip bırakmamıştır. Hemen her karakterine her sene yeni hareketler eklemeye devam etmektedir. İnjustice 2'de 12 stage varken Mortal Kombat XL'da 14 stage varken Tekken 7'de 28 stage (3d) vardır ve eklenmeye de devam etmektedir. Bu stagelerde 1'i dışında (dragon nest) hepsi yepyenidir. Yıllardır hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze koyduklarını iddia eden varsa tamamen tekken cahilidir.

Mortal Kombat bir dövüş oyunudur. Tekken ise daha çok bir dövüş simülasyonuna benzer. Bu yüzden dövüş sanatlarına hayranlık besleyenler Tekken'i oyun oynamak için oyun seçenler ise Mortal Kombatı seçer. Tekken'de zamanlama, frame, ustalaşma, karakter güç dengesi, alan yaratma, sidestep vb ne kadar önemliyse Mortal Kombatta ise kan, vahşet, ekstralar, cafcaflı karakterler önemlidir. Dövüş oyunları turnuvaları buna kanıttır. Cetrion, scorpion vb spamlara karşılık Tekkende Panda ile evo kazanan vardır. Tekken'de bazı istisnalar dışında çoğu karakterin dövüş stilleri ve tarzları gerçek hayatla daha fazla uyum içindedir. Mortal Kombatta ise karakterlerin dövüşmeden durdukları duruş stilleri bile fauldür, dövüş sanatlarında en önemli nokta başı korumakken tüm karakterlerin başı bir metre öne eğik durur. Ayrıca, nasıl bir dövüş oyunuysa artık oyundaki karakterlerin üçte biri ateşli silah kullanıyor.

Satışlarda Mortal Kombat Tekken'i alt etmeyi başarmıştır. Bunun nedeni insanların kana, vahşete para yatırmayı sevmesidir. Fatality dediğiniz olay dövüş sonrası (rakibin etkisiz olduğu alanda) geçtiği için hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Bability, friendship denilen şeyler zaten çocuk saçması şeyler... Hoş, gözüne 1 metrelik demir giren adamın hayatta kalıp dövüşmeye devam ettiği bir oyundan bahsediyoruz. Mortal Kombat Need for Speed ise Tekken Gran Turismo veya Forza Horizondur.

Son olarak 21.yy da 2d oyunu 3d oyuna tercih etmek de garip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_abner -- 4 Aralık 2020; 11:31:49 >

• Arkadaşlar tekkeni ps 1 tekken 3 olarak yıllarca oynadım. Daha sonra yeni konsol alıp tekken 7 alarak yeni oynamays başladım. L1 R1 gibi tuşlara hangi kombinasyonları eklememi önerirsiniz. Birde stage konusu hakkında fikir verebilir misiniz. Storyi mi kast ediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaRZaN FC

Arkadaşlar tekkeni ps 1 tekken 3 olarak yıllarca oynadım. Daha sonra yeni konsol alıp tekken 7 alarak yeni oynamays başladım. L1 R1 gibi tuşlara hangi kombinasyonları eklememi önerirsiniz. Birde stage konusu hakkında fikir verebilir misiniz. Storyi mi kast ediyorsunuz

Stage dövüşün gerçekleştiği arenalar kardeşim. Story oyunun hikaye modu.

Güzel yazı olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Geçenlerde forumda Tekken 7 ile ilgili bir üyenin "Tekken hep yerinde seyrediyor, kendisini hiç geliştirmedi yıllardır aynı" yazmış olduğuna şahit oldum (adam mortal kombat fanıydı). Cevap verecektim ama konu kilitliydi. İçimde kaldı buradan yazayım da foruma girip oyunlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışanlar Tekken 7 hakkında yanlış düşüncelere sahip olmasın:

Yenilik yok, hep yerinde seyrediyor dediği oyun bir önceki oyunda bulunmayan Rage Arts, Power Crush, Rage Drive, Slow Motion gibi özellikleri getirmiş, bunun yanı sıra birçok dövüş oyunu aynı grafik motoru ile devam ederken Tekken 7 unreal engine 4 motoruna geçmiştir. Hikaye anlatışı desen kökten değişmiştir. Şu an injustice 2 + Mortal Kombat X iki oyunun toplam karakter sayısına yakın karakter sayısı (51) vardır oyunda. Bu karakterlerin 4'ü misafir karakterken 10'u yeni karakterdir. Mortal Kombat 11 gibi 3 yeni karakter getirip bırakmamıştır. Hemen her karakterine her sene yeni hareketler eklemeye devam etmektedir. İnjustice 2'de 12 stage varken Mortal Kombat XL'da 14 stage varken Tekken 7'de 28 stage (3d) vardır ve eklenmeye de devam etmektedir. Bu stagelerde 1'i dışında (dragon nest) hepsi yepyenidir. Yıllardır hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze koyduklarını iddia eden varsa tamamen tekken cahilidir.

Mortal Kombat bir dövüş oyunudur. Tekken ise daha çok bir dövüş simülasyonuna benzer. Bu yüzden dövüş sanatlarına hayranlık besleyenler Tekken'i oyun oynamak için oyun seçenler ise Mortal Kombatı seçer. Tekken'de zamanlama, frame, ustalaşma, karakter güç dengesi, alan yaratma, sidestep vb ne kadar önemliyse Mortal Kombatta ise kan, vahşet, ekstralar, cafcaflı karakterler önemlidir. Dövüş oyunları turnuvaları buna kanıttır. Cetrion, scorpion vb spamlara karşılık Tekkende Panda ile evo kazanan vardır. Tekken'de bazı istisnalar dışında çoğu karakterin dövüş stilleri ve tarzları gerçek hayatla daha fazla uyum içindedir. Mortal Kombatta ise karakterlerin dövüşmeden durdukları duruş stilleri bile fauldür, dövüş sanatlarında en önemli nokta başı korumakken tüm karakterlerin başı bir metre öne eğik durur. Ayrıca, nasıl bir dövüş oyunuysa artık oyundaki karakterlerin üçte biri ateşli silah kullanıyor.

Satışlarda Mortal Kombat Tekken'i alt etmeyi başarmıştır. Bunun nedeni insanların kana, vahşete para yatırmayı sevmesidir. Fatality dediğiniz olay dövüş sonrası (rakibin etkisiz olduğu alanda) geçtiği için hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Bability, friendship denilen şeyler zaten çocuk saçması şeyler... Hoş, gözüne 1 metrelik demir giren adamın hayatta kalıp dövüşmeye devam ettiği bir oyundan bahsediyoruz. Mortal Kombat Need for Speed ise Tekken Gran Turismo veya Forza Horizondur.

Son olarak 21.yy da 2d oyunu 3d oyuna tercih etmek de garip...

Akuma gibi evrensel olarak bilinen ve sevilen bir karakterin Tekken'e transfer edilmiş olması da büyük yeniliklerden birisi. Tekken 8'de inşallah Garuda'yı da görürüz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: narkotik_1989

Akuma gibi evrensel olarak bilinen ve sevilen bir karakterin Tekken'e transfer edilmiş olması da büyük yeniliklerden birisi. Tekken 8'de inşallah Garuda'yı da görürüz :)

Alıntıları Göster

Sorma ya, Garuda gelse oyuna efsane olur. Garuda, Voldo, Iori Yagami, Dhalsim gibi evrensel karakterlerin hepsine sevinirim.

Bu arada sezon dördün son karakteri Kazuma Kiryu gibi duruyor şu an. Zaten redditte filan insanların en çok istediği karakterlerden biri (diğer istenen karakterler Jun ve Tifa)

• Sezon 4 ün son karakteri bu ay içersinde serbest bırakılacak. Karakterin adının krystna olduğu söyleniyor. Polonyalı bir yeni karakter. Saçları virtua fighter dan Vanessayı andırıyor. Yıllardır Tekken'e Voldo'nun eklenmesini bekledim ama beyhude...

• sanırım benim bu oyuna yeteneğim yok. 105 saat sürem olmasına rağmen katarina hariç hiç bir karakterdeki komboları beceremiyorum, herkes beni havada sektirirken ben 2 yumruk 2 tekme blok tan başka bişey yapamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FollowTheLight -- 2 Mart 2021; 23:46:41 >
  • FollowTheLight kullanıcısına yanıt

2D dövüş oyunlarından (Mortal Kombat, Street Fighter) geçenler genelde zorlanıyor. Tekken'de oyun dinamikleri daha derindir. Online'da boy göstermeden önce uzunca süre offline (local match, practice, teasure vb) yapmanızı öneririm. Online a girdiğinizde de tuş ayarlarından basic combo yu secip rage arts da L2 ye aldınız mı bu sizi destroyer seviyesine kadar rahat çıkarır.

aslında en son dövüş oyunu olarak tekken 6 oynamıştım psp de, 11 -12 sene falan oluyor. İlk dövüş oyunumdur tekken. Sonra tekken 7 alayım dedim fakat beceremiyorum 3rd dandan yukarı çıkamadım bir türlü 105 saat sürem olmasına rağmen

• Bu hafta sonu krystina trailer yayınlanabilir, beklemedeyiz. Bu arada bürokratik kıyafetleri sizi yanıltmasın. Karakterin bir MMA dövüşçüsü (UFC) olduğu söyleniyor, eğer doğruysa tekken tarihinin ilk kaslı kadın karakteri olacak demektir.

• Rematch Edition 80 lira. Almaya değer mi?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.