Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online kısmına giriyorum. ranked match ayarları rank restrictions +-3 preferred, connections quality 4 or above bu ayarlar default ama bunu seçince kimse gelmiyor sadece bekliyorum(bazen geliyo geri kopuyor bağlantı) ayarları her ikisine de any yapınca rakip buluyor ama bağlantı berbat ötesi. telefon çekim simgesi gibi simge var sağ altta 1 tane gösteriyor. şu oyunu offline daki gibi akıcı oynamanın bir yolu var mı? oyunun online ı berbattan bile öte hiç oynayamıyorum fotoğraf karesi gibi tek tek ilerliyor ekran
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

online kısmına giriyorum. ranked match ayarları rank restrictions +-3 preferred, connections quality 4 or above bu ayarlar default ama bunu seçince kimse gelmiyor sadece bekliyorum(bazen geliyo geri kopuyor bağlantı) ayarları her ikisine de any yapınca rakip buluyor ama bağlantı berbat ötesi. telefon çekim simgesi gibi simge var sağ altta 1 tane gösteriyor. şu oyunu offline daki gibi akıcı oynamanın bir yolu var mı? oyunun online ı berbattan bile öte hiç oynayamıyorum fotoğraf karesi gibi tek tek ilerliyor ekran
    ağır tekken fanı olmama rğamen sırf bu rakip bulamama sorunu yüzünden oyunu bırakıp sattım. yıllardır beklediğim oyundu çöp çıktı resmen. diğer ülkelerde sorun yok keza millet hiç şikayet etmiyor ama türkiye portları her oyunda oldugu gibi berbat. dediğin ayarları yapıp adam bulmak için 15 dk falan beklememiz gerekiyor , sonra 2dk dövüş yapcan, hooop bekle bi 15 dk daha

dediğini ben de denedim bu sefer de dediğin gibi berbat bağlantılı adamlar geliyo lagdan oynanmıyor. satın bu salak oyunu kurtulun, ben öyle yaptım.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    o zaman hiç uğraşmayayım kanser ediyor zaten oynanmıyor online da. offline arada açar oynarım. oyun arkadaşın hesabında o aldı online ı deneme amacıyla indirdim ama berbat çıktı.
  • Walking Dead'den Negan geliyor...

Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Lei, Anna and... Negan from The Walking Dead (Season Pass 2 reveal)

• Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Lei (Season Pass 2 Character Trailer)

-----

Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Anna (Season Pass 2 Character Trailer)

• Online rakip bulamadığı için sattım şu oyunu ankarada yıllarca atari salonlarında oynadım bu oyunu ama çok boş keyfisiz geldi grafik kalitesi kaplamalar cok iyi olmadığı için oda gözüme batıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok abi 2 saatte 3 maç yaptım. Bağlantılar normal. DNS open. Herşey ayarlı yine yok

Varsa düzenli oynayan arkadaşlar psn: Karpuzcu oynayalım bari beraber.
  • Tekken 7 - A New Season Begins: Season Pass 2 Launch | PS4

• https://youtu.be/2qU-9mcrFnQ

Türk kökenli bir.bayan evo 2018 e katılmış

• Çok uzaktan bi kökeni var hocam, pek türk tipi kıza benzemiyor akça pakça
    Gözlerinden korktum ama nasıl bir lens o
  • playstation 1 ilk çıktığında hafıza kartı bulup satın alamamıştık

2-3 hafta boyunca her gün bryan'la oynayabilmek için playstation'ı her açtığımda bir karakterle oyunu mecburen baştan bitirmem gerekirdi çünkü oyunun başında her karakter açık değildi

o zamanlar deli gibi keyif aldığım oyun şimdi açıp 2 maç yapınca sıkıyor

ya oyunun ruhu öldü ya benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 15 Eylül 2018; 19:50:15 >
  • Oyunu pcde deneyen var mı, orda da rakip bulmada sorun çıkıyor mu?

Koskoca forumda 2 haftadır kimsenin şu soruya cevap vermemesi şok edici gerçekten.1 kişi bile mi oynamıyor ulan, millet anca fortnite oynasın.

• Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Craig Marduk (Season Pass 2 Character Trailer)

-----

Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Armor King (Season Pass 2 Character Trailer)

• Tekken serisine bayılırım önce single bitirir sonra online akarim diye aldım oyuncu yok ya twitch e bakıyorum ps4 den oynayan çok adam var ama gel gör ki bizde oyuncu bulmuyor. Bulsada bağlantıları kötü lagdan oynanmıyor 2dk dovusucez yarım saat adam bekliyoruz ise bak.. Yukariyi okudum herkeste boyle sanırım türklere özel bir şey mi anlamadım gitti

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Online ı rezil iğrenç .ötesi ben hayatımda bu kadar rezil online ı olan oyun görmedim.

• Oynayan varsa hala RyuPhasma93 ekleyin oynayalim

• Tekken 7 - Season Pass 2 : Julia Chang And Negan Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Şubat 2019; 13:54:51 >
  • Bir iddiaya göre (reddit kullanıcılarından biri) seasson 3 paketinde yer alacak karakterler:

Zafina
    Ganryu
    Bruce
    New Character (Germen fighter)
    New Character (Nordic fighter)
    Logan (Wolverine)

• bu oyundaki basit combo mantığı yüzünden online insani sinir ediyor adam bikere yere düşürdümü direk gidiyorsun işin dahada sinir tarafı adamla baştan kapışmak istediğinde connection lost hatası alıyorsun

Online için alınmaz bu oyun Türkiye şartlarında. Diğer serilerinde bukadar combo kolay yapılmazdı örnek: Tekken 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gremory Rias -- 28 Nisan 2019; 22:39:35 >
  • defected kullanıcısına yanıt
    PS1de en cok oynadığım dövüş oyunu herhalde tekken 3 idi. Ps2de de Tekken 5'i epey severek oynamıştım. Ps3te ise Tekken Tag 2 single olarak kendini oynatıyordu. Bu saydığım oyunlarda oynanis zevkli ve akıcıydı. Ama tekken 7de bir bokluk olduğu aşikar. En başta yukleme süreleri oyunu acmamamdaki en buyuk sebep. İkincisi ise diger dövüş oyunlarından aldığı ve oyuna kötü halde eklediği özellikler. Tekken lan bu. Hiçbir zaman baskalarindan esin kaynağı olmaması tam tersine diğer oyunların esinlenmesi gereken bir seri.

Karakterler kasıntı, storysi eğreti en kötüsü de saçında çiçek böcek olan tangalı bir heihachiye karşı dovusmek zorunda bırakılmak direkt oyundan soguma sebebi.

Sürekli dlc getireceklerine su oyunun yukleme surelerine el atmaları gerek öncelikle.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.