Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Offline oynayan biri almalı mı tekkeni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 24 Aralık 2017; 10:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Online oynayan biri almalı mı tekkeni?

Dereceli online maç falan yapabiliyorsun, oyuncu kolay buluyor.

Seviyorsan oyunu alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Seviyorsan oyunu alınır.

oyuncu kolay mı buluyor? oyunun başlarında inanılmaz bi sorun vardı 10 dakikada bir falan buluyordu hatta. düzeltildi mi o?
  • quote:

quote:

Seviyorsan oyunu alınır.

Hocam offline oynayan diyecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Seviyorsan oyunu alınır.

Hocam offline oynayan diyecektim.

Aslında bana kalırsa offline daha zevkli olabiliyor. Zorluğu ayarlayıp kafan rahat bir şekilde oynarsın. Online'da insanlar Trollük peşinde. Kanser gibi oynuyorlar.

Önceden dövüş oyunlarında online oynama taraftarıydım fakat millet normal bir şekilde oynamıyor. Karşı tarafı sinir etme amaçlı sürekli Trollük yapıyor.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta arkadaşımla oynamıştım maks 2-3 dakkada bulmuştu, belki de şanslıydık :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rage ile oyuna yenilik katmak isterken batıran harada'ya iyi dileklerimi sunuyorum. Oyuna tag modu getirirse canlanma olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Rage ile oyuna yenilik katmak isterken batıran harada'ya iyi dileklerimi sunuyorum. Oyuna tag modu getirirse canlanma olur.

Rage'e ben de uyuz oldum. Hiç yakışmamış. Dövüşün ortasında Rage kullanılınca oyunu baltalıyor, akışı bozuyor. Çok alakasız ve gereksiz bir özellik.
  • Arkadaşlar PS4 platform olarak whatsap gurubumuz var. Dahil olmak isteyen ozel mesajla bana ulassin.

• Merhaba arkadaşlar, lei oyuna ne zaman gelir bilginiz var mı, başka eksik karakterler de var sanırım

• @frknn26

Bununla ilgili bir bilgi yok. Hatta Lei gelecek diye en ufak dedikodu da yok. Gelmeyebilir.
  • Tekken'in tüm serilerini (7) hariç oynayan biri olarak söylüyorum. Kullanmasını bilene en iyi dövüşçülerden biri (bana göre en efsanesidir) Lei'dir. Ve oyuna bu karakteri koymamalarının sebeplerinden biri de bence bu. OP karakteri devre dışı bıraktı Nam...! Namco. Bu yüzden 7 yi satın almadım, çıkana dek de almayacağım. Adamlar, efsane karakteri görmezlikten geldiler ya da bi bildikleri var. Ayrıca bu Uzakdoğuluların çıkardığı oyunlar bi halta yaramıyor, özellikle Japonya-G.Kore ülkeleri oyunların içine ediyorlar, son zamanlarda çıkardıkları oyunlarla bu durum daha da arttı. Bir de ps store'da en pahalı oyunlar bunlardan çıkma; ama grafik bir halta yaramıyor, Yakuza'yı senaryosundan dolayı hariç tutuyorum.
  • Tekken 7 - PS4/XB1/PC - Noctis (DLC 3 English Trailer)

• psn nick: Knaudura tekken 7 yeni aldım beraber oynamak isteyenler ekleyebilir. iyi forumlar.
  • Oyunu yeni oynayabilme fırsatım oldu en son Tag Tournament 2'yi PS3'de oynamış ve sevmiş biri olarak yazıyorum. Tekken sevdiğim bir seridir.

-Loading süreleri aşırı uzun. O kadar uzun ki telefonu alıp bir şeyler kurcalayabiliyorsunuz beklerken.
    -Asansör müzikleri kullanılmış bu sefer. Jukebox kullan demeyin loading süresini arttırıyor
    -Main kostümler berbat. Yoshimitsu bu sefer resmen tecavüze uğramış.
    -Karakter endingleri tek maça bağlı, arcade modeun sonunda açılmıyor.
    -Karakter endingleri kötü
    -1P VS CPU modu yok.
    -Arcade modunda sadece 5 kişiyle dövüşebiliyoruz 2'si zaten oyun sonu bossu.
    -Rage mode diye kıytırık bir şey getirilmiş.
    -Oyun sonu bossu zor değil ancak sizin girdiğiniz inputları algılayıp ona göre dövüşen ucuz bir yol kullanılmış. Ogre, Jinpachi, Azazel ve Unkown'dan sonra bu ne diyor insan.
    -Oyunun kanla, ihanetle, vahşetle dolu senaryosunu Reel Fishing vari rahatlatıcı müzikler eşliğinde anlatan bir haberci var.

Örnek Reel fishing müziği - spoiler değil sadece yer kaplamasın diye spoiler içine aldım.

Oynamış olduğum en berbat Tekken oyunu bu olabilir sanırım.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    +1

• Oyunun görüntüde ki bulanıklık hala mevcut mu yoksa düzeltildi mi?

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Halen bulanık arcade grafikleri bunu çözemezler

• Tekken 7 isteyen varsa satabilirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 11 Haziran 2018; 1:7:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.