Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
12
Favori
44.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Evet, special chapter Akuma.

En zorda mı bitirdin story modu yoksa daha düşük difficult mu?

Düşük, zorluk açıldı mı bilmiyorum da special açıldı.
  • quote:

quote:

quote:

Uygun olduğunda bir kontrol eder misin, en zorda oynayınca açılan bonusta bir ekstra var mı onu anlamaya çalışıyorum. Yeni açılan seviye ile başladım tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Uygun olduğunda bir kontrol eder misin, en zorda oynayınca açılan bonusta bir ekstra var mı onu anlamaya çalışıyorum. Yeni açılan seviye ile başladım tekrar

Oyunu geri verdim ben, yabancı forumlarda yazar.

• Oyunda Armor King olmayışı kötü, onun ayrı bir karizması vardı, fakat King'e tüm Armor King hareketlerini eklemişler, karışım yetenekli güçlü bir Amerikan güreşçisi olmuş.
    Oyunun en büyük, en uzun seri kapması, rakibi tutarsa bitti;

https://youtu.be/tbAOT0D0Ebk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 10 Haziran 2017; 3:41:4 >

• Tekken 7 hikayesi Türkçe altyazılı olarak izlemek isteyenler için arkadaşım video seriye başlamış.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    en uzunu bu mu bilmiyorum da 7 hit screwdriver daha şekil
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

en uzunu bu mu bilmiyorum da 7 hit screwdriver daha şekil

Bu 8 hit. 7li olan Armor king hareketi aslında

• konu takip
  • Ranked match düzelmiş, bakın ispatı;

10 maça çıktım yağ gibi nerdeyse, rahat oynadım, 10/10 yaptım son maçı yayınlıyorum, adama tekrar rövanş daveti attım reddetti

https://www.youtube.com/watch?v=cJw9THTKXOc

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Paul rakipteyse çok gıcık olabiliyor. Alttan tekme, sonra normal vuruş ile rakibinin gardını düşürüyor. Yumruk komboları da çok hızlı olduğu için savunmak zor oluyor.

Bu yüzden Paul'a karşı "saldırı" oynayıp bozmak gerekiyor. Yoksa yenemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Haziran 2017; 19:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Paul rakipteyse çok gıcık olabiliyor. Alttan tekme, sonra normal vuruş ile rakibinin gardını düşürüyor. Yumruk komboları da çok hızlı olduğu için savunmak zor oluyor.

Bu yüzden Paul'a karşı "saldırı" oynayıp bozmak gerekiyor. Yoksa yenemiyorsunuz.

Paul benim, 10/10 yaparken karşıma 2 kez Paul almış sağlam rakip geldi, biri sürekli her raund bana R1 le yapılan son andaki sürpriz vuruşu yedirdi, diğeri de dediğiniz gibi hiç durmadan yumruk ve diz savurarak counter vuruş yapmayı amaçladı, ama ikisinin de açıkları vardı, biri kombolardan korunamıyor, komboları ezberleyememiş, diğerinin kapmalara zaafı vardı, kurtulamıyordu, bu şekilde götürdüm, 9/9 olmuştu, eklediğim video 10. maçım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 14 Haziran 2017; 20:9:6 >
  • quote:

İşten geldim iftar öncesi 15dk oyunu açtım, daha King i ilk defa seçiyorum bu seride, henüz pratiğe bakamadım, tamamen geçmişten kalan tozlanmış el alışkanlıklarımla birkaç raund oynadım

King: 5li seri kapma, Ahtapot ve Köprü
    https://www.youtube.com/watch?v=zGiR1DD4k54

during indian death lock ahtapot hareketinin başlangıcında bunu istiyor galiba bir türlü beceremedim.Şu ahtapot hareketine bi rehber yazısı yazsanız da faydalansak.Yeni başlayanlar icin.Hareketleri anlamak ayrı bi dert uygulamak ayrı bir dert? birde bu hareketler icin illa stick mi gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: boras06

quote:

İşten geldim iftar öncesi 15dk oyunu açtım, daha King i ilk defa seçiyorum bu seride, henüz pratiğe bakamadım, tamamen geçmişten kalan tozlanmış el alışkanlıklarımla birkaç raund oynadım

King: 5li seri kapma, Ahtapot ve Köprü
    https://www.youtube.com/watch?v=zGiR1DD4k54

during indian death lock ahtapot hareketinin başlangıcında bunu istiyor galiba bir türlü beceremedim.Şu ahtapot hareketine bi rehber yazısı yazsanız da faydalansak.Yeni başlayanlar icin.Hareketleri anlamak ayrı bi dert uygulamak ayrı bir dert? birde bu hareketler icin illa stick mi gerek?

Hayatımda stick hiç kullanamadım. Dualshock her zaman.

Ve çevremde kimse oyunu bilmiyordu, oyunu öğreneceğim kimse yoktu, forumlar yoktu o zamanlar. Jetonlu atari salonlarında kendimce deneyerek oyunun temelini öğrenip, playstation da da pratikte zaman geçirdim bolca. Yani birşey yazmak falan daha çok olayı karışık gösterir. Pratikte movie list kısmını inceleyin, orda çalışın.

Bu arada oyun çok yeni ama konu ölü, hiç mi oynayan yok bu oyunu

• arkadaşlar oyunun online bölümü nasıl hemen rakip bulunabiliyor mu? akıcılık nasıl lag oluşumu falan oluyor mu ?
  • hakan_cilbirci kullanıcısına yanıt
    hemen buluyor rakip. lag olayi karsi tarafin baglantisi ile ilgili ayarlarda secilebiliyor. pek sorun yasamazsin

• rakip bulma sorunu bi bende çözülmedi heralde. bi adam bulabilmek için 5 dakika bekliyorum. kriterleri de baya azalttım ama yine bulamıyor. bi gün sinirlenip satıcam bu salak oyunu. ettiğim tüm övgüleri geri alıyorum çöp bi yapım olmuş pişman oldum aldığıma.
  • Oyun ne zaman indirime girer acaba 150 üstü çok pahalı bence bakalım ne zaman düşecek.
  • Harada fena dayak yiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Harada fena dayak yiyor.

Artık steve nerfi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Harada fena dayak yiyor.

Artık steve nerfi gelir

Steve Fox kanserlik. Biliyordum böyle olacağını.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.