Şimdi Ara

TEKİRDAĞLILAR İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekirdağ tıp sizce ? ve tekirdağ sosyal hayat ? insanlar?

• kendi halinde yaşayan insanlar yalnız genç şoparlara dikkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levonda -- 29 Temmuz 2016; 15:03:03 >
  • Tekirdağ da yaşıyorum tekirdağda güya deniz var ama il merkezinde bir tane denize girebileceğin plaj yok,belediyecilik sıfır,ama insanları çok iyidir kafana göre yaşarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avm cafeler barlar ?
  • ben tekirdağlıyım ama tekirdağa çok gitmişliğim yok tekirdağ/şarköye giderim her sene. Şehirde bar filan var diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChoppedMiracleRuins

avm cafeler barlar ?

1 tane avmsi var.Cinemaximum var bar kafe konusunda da hiç bara gitmedim ama daha çok meyhane kültürü var gibi ve halkın%70 i alkol kullanıyor

• Ben de tekirdağda lise son sınıfım bu yıl gayet modern bir şehirdir istanbuldan gelenler için biraz küçük olabilir ama insanları rahat, kimse kimseye karışmayan bir şehir.

• DemasmanHUKUK kullanıcısına yanıt
    Hocam ysk'yı da sayarsak tekira ile birlikte 2 diyebiliriz

• Tekirdağ trakyanın en gelişmiş şehridir. Edirne ve Kırklareliye göre daha çok eğlence mekanı içerir. Çorlu da bünyesinde barındığı Tekirdağdan daha gelişmiştir. Orion gibi bir awm bulunmaktadır Çorluda. Awm Cafe Bar olarak sizi Tekirdağ tatmin edecektir. Okuluna gelirsek okul daha yeni yapıldı. Amfileri olsun hastanesi olsun yepyeni. Hem kontenjanı çok fazla değil diğer tıplar gibi. Trakya Bölgesinde tıp düşünüyorsanız en mantıklısı Tekirdağ NKÜ Tıptır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
  • eyvallah beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhan19

Hocam ysk'yı da sayarsak tekira ile birlikte 2 diyebiliriz

Üniversitenin ordaki mi ?Orasıya sınav günü gittim oraya migros ve 2-3 tane giysi yeri vardı bir kaç tanede yemek yeri pek avm gibi değildi sanki

• dandanakandamla D kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim adanadan gelmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dandanakandamla

Tekirdağ trakyanın en gelişmiş şehridir. Edirne ve Kırklareliye göre daha çok eğlence mekanı içerir. Çorlu da bünyesinde barındığı Tekirdağdan daha gelişmiştir. Orion gibi bir awm bulunmaktadır Çorluda. Awm Cafe Bar olarak sizi Tekirdağ tatmin edecektir. Okuluna gelirsek okul daha yeni yapıldı. Amfileri olsun hastanesi olsun yepyeni. Hem kontenjanı çok fazla değil diğer tıplar gibi. Trakya Bölgesinde tıp düşünüyorsanız en mantıklısı Tekirdağ NKÜ Tıptır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Tekirdağ Çorlu sayesinde büyükşehir oldu zaten çorlu İstanbulsa Tekirdağ Sakarya gibi birşey

• DemasmanHUKUK kullanıcısına yanıt
    Gençler için küçük çaplı sinema yemek vs. var bir tekira olmasa da yine az çok iş görür

• 6 sene beni sıkmazsa sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChoppedMiracleRuins

6 sene beni sıkmazsa sıkıntı yok

Birde şunu diyeyim araştırma hastanesi baya eskidir pek önemli bir ayrıntı değil gerçi

• öğrenciler memnun mu okuyan biri olsa
  • ChoppedMiracleRuins C kullanıcısına yanıt
    benim kankim okuyor. gayet memnun hiçbir eksiğini görmedim diyor. dediğim gibi binaları hastanesi ıvır zıvırlarını vs. oldukça iyi anlattı.
  • şehir olarak öğrenci için çok iyidir (tekirdağ merkezliyim) metropolden gelmiyorsan sıkılmazsın, ona rağmen istanbul otobüsle 2 saat, arabayla 1,5 saat sürer

ama üni kalitesi tartışılabilir
  • ne konuda kalite hoca mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.